Ikinci çizgi Silik çikarsa...

çizgi silik çıkıp beli kasıgı gögüsleri agrıyan varmı kızlar bende öle oluyor beklıyorum bakalım

kızlar benimde 15 gün günüm geçti evde test yaptım 2 çizgi silik çıktı ama belim kasıklarım agrıyor gögüslerimde şişti ve agrı var öle belirtiler olurmu hamile olsam bile bilen varmı

kızlar benimde 15 gün günüm geçti evde test yaptım 2 çizgi silik çıktı ama belim kasıklarım agrıyor gögüslerimde şişti ve agrı var öle belirtiler olurmu hamile olsam bile bilen varmı

:nazar:tebrikler cnm zaten hamilelik belirtileri adet belirtileri gibi aynı emin olmak için hcg yaptır:KK76:

Kızlar merhaba,
Bende o silik çizgiyi görmüştüm.Muhtemelen 2.haftamda ve adetim gecikmeden yapmıştım. Şuan 5,5 haftalık hamileyim o silik çizgi çıktıysa kan tahlili yaptır. Ben aynı gün yaptırmıştım 15,05 çıkmıştı değer doktor çok ümitlenme demişti. 15 gün sonra gel dedi. Ben bu arada 2 günde bir test yaptım ve hep silikte olsa çift çizgiydi. Cuma günü yine gittim ve yeniden tahlil yaptırdım 1222 çıkmıştı :).
Şuan hafif pembede olsa kanama gibi akıntım var. Sanki kum tanesi gibi kahverengi oluyor yada hafif pembe. Daha önce düşük yaptığım için korkuyorum ama kendimi sıkmıyorum. Bekleyen herkes, isteyen herkes hamiştir inşallah.

Kızlar merhaba,
Bende o silik çizgiyi görmüştüm.Muhtemelen 2.haftamda ve adetim gecikmeden yapmıştım. Şuan 5,5 haftalık hamileyim o silik çizgi çıktıysa kan tahlili yaptır. Ben aynı gün yaptırmıştım 15,05 çıkmıştı değer doktor çok ümitlenme demişti. 15 gün sonra gel dedi. Ben bu arada 2 günde bir test yaptım ve hep silikte olsa çift çizgiydi. Cuma günü yine gittim ve yeniden tahlil yaptırdım 1222 çıkmıştı :).
Şuan hafif pembede olsa kanama gibi akıntım var. Sanki kum tanesi gibi kahverengi oluyor yada hafif pembe. Daha önce düşük yaptığım için korkuyorum ama kendimi sıkmıyorum. Bekleyen herkes, isteyen herkes hamiştir inşallah.

Bebeğimi kaybettim

slm arkadaşlar bende de ikinci çizgi silik çıktı ve gittim kan testi yaptırdım sonucuda 11.7 çıktı.sizce hamile miyim.bilgi verirseniz çok sevinirim

test tekrarlanmalı 2 günde değerin ikiye katlanması gerekiyor inşallah hamilesindir

Mrb arkadaşlar aranıza yeni katıldım size bir sorum olacak ben günüm geçmeden test aldım 2.çizgi silik çıktı başka bi marka daha aldım onda tek çizgi çıktı fakat teste ertesi gün baktığımda 2.silik çizgiyi gördüm bu ne demek oluyor aranızda böyle bi durumla karşılaşan var mı?:KK59:

bnde bi ara adetten önce yapmıstım canm 2 -3 defa hep ikinci çzgi silikti cok ümitlenmstim ama yoktu en iyisi kan testi bnce biran önce yaptır emn ol..bde testi yaptıktan en fazla bi saat sonraki sonuc gecerli degil ertesi gün çıkması bsey ifade etmez yani tatlım ama ins hayırlısıyla hamilesindir..

Son düzenleme:
kızlar merhaba. :KK3: son adet tarihim 17 ocaktı. dr um kontrollerinde 6 şubatta yumurtamın çatlayacağını söyledi. ilişki zamanımız belirlendi. 15 şubatta ve bugün idrarla baktım, ikisinde de silik ikinci çizgim var, sevinmeli miyim sizce :KK66: 20sinde kanda bakacak doktorum b hcg me ama ben meraktan dayanamadım. yardımcı olursanız sevinirim :18:

inşş hamilesindir cnmmm bizde bu ay doktor kontroşlünde girdik ilişkiyeee sende bana dua et bende gebe olayım

inşallah canım arkadaşım... Allah umutlarımızı boşa çıkarmasın. ne zaman belli olacak senin ki? haberleşelim buradan... pazartesi sonucu yazarım sana.

sonucu bana özelden at cnm inşş güzel haberler verirsin:KK49:ayın 28 adet tarihim inşş olmam.benim 1yumurtam oluşmuştu çatlatma iğnesi oldummm.

2.5yıldır evliyim ekim ayında tüplerden ameliyat oldummm.

X