Test bu şekilde oldu

yasamnefesii4545

Üye
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2023
129
18
22
Adetim tam 7 gün gecikti geç döllenme olmasından şüpheleniyorum aralıklı idrar testi yapıyorum silik çizgi çıkıyor ve sonrasında çok belirginleşiyor ilk fotoğraf 10-20 dakika içinde çıkan çizgi ikinci foto 3 saat sonra beliren çizgi sizce birşey varmı

Eklentiler

• IMG_1342.jpeg
    IMG_1342.jpeg
    73,4 KB · Görüntüleme: 239
  • IMG_1351.jpeg
    IMG_1351.jpeg
    167,6 KB · Görüntüleme: 239
Adetim tam 7 gün gecikti geç döllenme olmasından şüpheleniyorum aralıklı idrar testi yapıyorum silik çizgi çıkıyor ve sonrasında çok belirginleşiyor ilk fotoğraf 10-20 dakika içinde çıkan çizgi ikinci foto 3 saat sonra beliren çizgi sizce birşey varmı
Şuan aynı durumdayız benim de 7 gün gecikti biraz önce yaptım negatif 😔 sabah ilk idrarla mı yapmalıyız acaba

Burada da çok belirgin
Şuan aynı durumdayız benim de 7 gün gecikti biraz önce yaptım negatif 😔 sabah ilk idrarla mı yapmalıyız acaba
sabah ilk idrarla yapmama rağmen bu şekilde

Eklentiler

• IMG_1319.jpeg
    IMG_1319.jpeg
    80 KB · Görüntüleme: 230
Tamamdır kan vermeye gidiyorum peki araştırma hastanesinde hemen verebilyor muyuz yoksa özele. Mi vereyim
ben hep özel acillerde verdim. hem sonuc erken çıkıyor hem de doktor onayı istenmiyor test için. devlet hastanelerinde sanırım önce doktordan onay alınıyor test için.

X