Lekeler, Çiller Cilt lekeleri için Tretin krem

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
ya benim yuzumde bi iki tane sivilce vardı simdi arttı:KK43:( yuzumde isilek var gibi napcam bilmiyorum bırakmalımıyım acaba(( yuzumu mahvettim valla :KK43:( yuzumde hiç yanma, soyulma gibi seylerde olmadı

okudum okudum canım o isilik gibi olan sey bendede oldu ama sivilce gibi falan degil daha köcük minicik nokta nokta bisürü ama.. tamda kulakla cene arasında yanakta biyerde nasıl anlatsam ki.. oldu işte.. hatta dahada kötüsü oldu yanık gib soyulmus gibi.. igrenc bölge bölge kızarıklıklar.. normal heralde bakalım şuan sürmüyorum tiretin.. bepanten sürüyorum ama cok gerilip acıyo

ya benim yuzumde bi iki tane sivilce vardı simdi arttı:KK43:( yuzumde isilek var gibi napcam bilmiyorum bırakmalımıyım acaba(( yuzumu mahvettim valla :KK43:( yuzumde hiç yanma, soyulma gibi seylerde olmadı

bi hafta ara ver madem tatlım ya... ben öyle yapıoyorum... dedigim gibi bepanten falan sür yada bi doktoruna danıs ama ara vermen gerekiyo...

sivilce gibi degil evet canım ya boynumda bi suru cıktı insallah gecer ben bu sivilceden cok cektim zamanında simdi korkuyorum basıma gene bela olucak diye:KK43: gerci kullanalı daha cok olmadı ama hiç bir duzelme olmadı hatta kotuye gidiyo cildim:KK43:( umarım gecer. benim yuzum hiç soyulmadı niye acaba

bende ilk kullandıgımda soyulma olmadı baya zaman gecti daha yeni yeni soyuluyo =S biraz sabır işi galiba

1 hafta oldu benim.biraz daha kullanayım bari insallah duzelir. sagol canım opuyorum seni insallah seninde cildin duzelir. yuzume garip biseler olursa solugu burda alırım :) çok sabirsizim ben iki kullanmada gecicek zannediyorum:)

gecmiş olsun canım sanada.. acele etme.. benim bir aydan baya fazla oldu belki 2 ay olmustur... hadi öpyorum

kızlar burasıda tretin günlügüne cevrilmiş gibi oldu ama yazmam lazım.. yüzümde soyulan yerler kırmızı daha önce kırmızı yanık gibi tarif ettigim yerlerde kabuk kabuk oldu... =( off yaa ve derim hala hala geriliyo...

geçiyo onların hepsi cildinize dokunmayın soymaya kalkmayın biraz sabredin kendi kendine düzelsin uğraşınca iz kalabiliyor bide çok fazla sürmeyin inceciğin incesi sürün emir cümleleriyle oldu ama işte öyle yaparsanız iyi olur:)

canım zaten bıraktım artık sürmeyi bunlar gecene kadar süremem bunlar iileşince (ki nezamana kadar bilemiyorum) ancak o zaman sürebilirim dahada beter yapmasından korkuyorum.. umarım iz kalmaz kaş yapayım derken göz cıkartmak olur..

canım zaten bıraktım artık sürmeyi bunlar gecene kadar süremem bunlar iileşince (ki nezamana kadar bilemiyorum) ancak o zaman sürebilirim dahada beter yapmasından korkuyorum.. umarım iz kalmaz kaş yapayım derken göz cıkartmak olur..

cnm prospektüsünde "bazı hassas kişilerde tretinoin uygulamasından sonra aşırı kızarıklık,ödem,hatta blisterler ve sonrasında kabukların oluştuğu bildirilmiştir"diyo.bi yan etkisi sadece.iz kalcağını sanmıyorum,geçer ilaca ara verince.

4 günün sonunda normale döndü cildim..bugün ilk defa dısarı cıktım..yüzümü nasıl korusam die sekilden sekl girdim..bugün tekrar baslıyorum..alısmıstır heralde cildim..azar azar dewam edicem..zira etkilerini görmeye basladım..moralim düzeldi..umarım 4 ayın sonunda lekesiz pürüzsüz bir cilde sahip olabilirm..azim cok önemliarkadaslar..pes etmeyelim..dikkatli olalım..:nazar:

kızlar cildimdeki kabuklanmalar gecti dün bugece tekrar devam edeyimmi yada yarın

fisfisfis Benim anlamadığım bir şey var.Tretini süreklimi kullanıyorsunuz? Buna cilt dayanırmı? senede 3 yada 4 kez ve en fazla 5 gün akşamları yüze süreceksiniz.cilt dokusunun tamiri için tretin kullandığınız sürede akşamları bepanten , leke olmaması için gündüz güneş kremi ben böyle uyguladım.
Ama sivilceler için değil cildi yenilemek ve çizgileri yok etmek ve engellemek için.
Sivilceler için doktorunuzun önerisini dinleyin tabi ama cilt çok hassaslaşıyor.Her gün kullanmak ilginç geldi doğrusu.fisfisfis

tretin devamlı kullanımda etki eden bi krem cnm,senede 3-4 gün demişsin o kadar kısa sürede etksini gösteremez ki.cilt bile 6 haftada yenileniyomuş zaten.

bende yeni başladım açıkcası soyulunca kokrtum ama burdaki yorumları okuyunca rahatladım 8,9 gündür ara ara kullanıyourm sivilcelerimin çıkmasınıda engelledi ama soyulması yanına kar oldu :)

kızlar bana da bişey söyleyin,bende siyah nokta ve minik çukurcuklar var,kullanayımmı ne dersiniz

X