Anne Diyeceksin........

Nazar74

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
25
0
Bir Zamanlar Dünya'ya Gelmeye Hazirlanan Bir çocuk Varmiş. Birgün Tanri'ya Sormuş: ''tanrim Beni Yarin Dünya'ya Göndereceğini Söylediler. Fakat Ben öyle Küçük Ve Güçsüzüm Ki, Orda Nasil Yaşayacağim?''

''tüm Meleklerin Arasindan Sana Birtanesini Seçtim. O Seni Bekliyor Olacak Ve Seni Koruyacak. Meleğin Sana Hergün şarki Söyleyecek Ve Gülümseyecek. Böylece Sen Onun Sevgisini Hissedecek Ve Mutlu Olacaksin.''

''peki Insanlar Bana Bişey Söylediklerinde , Diilerini Bilmeden Söylediklerini Nasil Anlayacağim?'

Meleğin Dünya'da Duyabileceğin En Tatli, En Güzel Sözleri Söyleyecek.

''sana Konuşmayi. Dikkatle Ve Sevgiyle öğretecek.''

''peki Ben, Seninle Konuşmak Istersem Ne Yapacağim?''

''meleğin Sana Ellerini Açarak Dua Etmeyi öğretecek.''

''dünya'da Kötüler Olduğunu Da Duydum. Peki Onlardan Beni Kim Koruyacak?''

''meleğin Seni Kendi Hayati Pahasina Da Olsa Koruyacak''

''fakat, Ben Seni Bir Daha Göremeyeceğim Için çok üzgünüm.''

''meleğin Sana Sürekli Benden Söz Edecek Ve Bana Ulaşmanin Yolunu öğretecek.''

O Sirada Cennette Bir Sessizlik Olur Ve Dünyanin Sesleri Cennete Kadar Ulaşir.

çocuk Gitmek üzere Olduğunu Anlar Ve Son Bir Soru Sorar;

''şimdi Gitmek üzere Isem, Meleğimin Adi Ne?''

''meleğinin Adinin önemi Yok Yavrum. Sen Onu Anne Diye çağiracaksin.''

:emir_bebek: BEBEĞİN MELEĞİ:emir_bebek:

Bir bebek dünyaya gelmeyi bekliyordu. Doğmasına az kala yaratıcısına seslendi:

- Allah'ım beni yeryüzüne göndereceğini söylüyorlar. Peki ama ben böyle küçücük ve güçsüzken orada nasıl yaşayacağım?

Yaratıcısı şöyle cevap verdi:

- Sayısız meleklerimin içinden birisini senin için seçtim. Şimdi orada seni bekliyor ve gittiğinde sana o kol kanat gerecek.

- Peki Allah'ım söyler misin; burada gülümsemekten başka birşey yapmıyorum, bu da mutlu olamama yetiyor da artıyor, orada ne yapacağım?

- Senin meleğin sana hergün şarkılar söyleyecek ve sana gülümseyecek. Sen de meleğinin sevgisini, şefkatini hissedeceksin ve mutlu olacaksın.

- Peki insanlar benimle konuştuklarında dillerini bilmediğim halde onları nasıl anlayacağım?

- Senin meleğin duyacağın en güzel ve en tatlı kelimeleri, sabır ve şefkatle sana söyleyecek ve nasıl konuşacağını da sana öğretecek.

- Duydumki yeryüzünde kötü insanlar varmış. Beni onlardan kim koruyacak?

- Meleğin seni koruyacak, sana doğru yolu öğretecek.

Gözlerini yeryüzüne açmasına dakikalar kalan bebek telaşla sordu:

- Allah'ım şimdi gitmek üzereyim. Lütfen bana meleğimin ismini söyler misin?

Yaratıcısı ona şefkatle cevap verdi:

- Meleğinin isminin önemi yok, sen ona sadece '' ANNECİĞİM'' diyeceksin.

Arkadaşlar bu yazıyı uzun zaman önce bir gazetede okudum ve hala saklarım. Umarım bana da anneciğim diyecek bir yavrumun olması çok uzak değildir. Çok büyük bir özlemle ve sabırla bekliyorum, bekleyeceğim. Allah olmayan herkese nasip etsin. Bizleri annelik duygusundan ve evlat sevgisinden mahrum etmesin.
Paylaşmak istedim umarım beğenirsiniz...

resim1lm2.jpg

resim2kr6.jpg

resim3pz2.jpg

resim4sj8.jpg

resim5is1.jpg

resim6xm6.jpg

resim7or9.jpg

resim8ju3.jpg

resim9le0.jpg

resim10hb0.jpg

ay esmacım çok güzel olmuş..bunu biliyordum ama resimlerle daha güzel olmuş..amegine sağlık ..

ayyy tüylerim diken diken oldu gözlerim yaşardı.........
ne güzelmiş yaaaaaaaaa
bende anne olmak için çırpınıyorum ama olmuyooo

benimde icim bi tuhaf oldu goz yaslarim akti allahim sen bebegimi bana bagisla allahim sen buyuksun yarabbim

Kizlar Valla Bende Cok Etkilendim Ağlamamak Için Kendimi Tuttum Ama Genede Ağladim Ogluma Sarildim Sarildim Ağladim Allahima Sükürler Olsun Annelik Duygusunu Tattirdi Insallah Bütün Isteyen Herkeze Bu Güzel Annelik Duygusunu Taddirir Yarabbim

çok güzelmiş gerçekten gözlerim doldu
eime bile okudum çok güzel hakikatten dedi
ellerine sağlık
buarada oğlun da maşallah çok tatlı alla nazarlardan saklısın:)))

bunu hamileyken ilk görmüştüm hıçkıra hıçkıra ağlamıştım oğlum3 yaşında hala okuduğumda tüylerim diken diken oluyor

çok güzelmiş gerçekten gözlerim doldu
eime bile okudum çok güzel hakikatten dedi
ellerine sağlık
buarada oğlun da maşallah çok tatlı alla nazarlardan saklısın:)))

canım benim tessekkür ederim evet oglum benim bitane teyzeleri ya çok seviyorum çokkkkk:teytey::içelim::içelim::nazar:

gözlerimm dolduu vallahiii canımmm paylaşımın için teşekürlerrrr gideyimm bebişimi koklıyayım biraz burnun sızladıı yaaaaaaaaaaaaaaaa

X