''En Güzel Göz Makyajı'' Yarışma Anketi

En Güzel Göz Makyajı Yarışması Anketi

• 1. Göz Makyajı

OY: 9 4,1%
  • 2.Göz Makyajı

OY: 3 1,4%
  • 3.Göz Makyajı

OY: 6 2,7%
  • 4.Göz Makyajı

OY: 4 1,8%
  • 5.Göz Makyajı [COLOR="Red"]1. olan Foto[/COLOR]:hooray:

OY: 85 38,3%
  • 6.Göz Makyajı

OY: 8 3,6%
  • 7.Göz Makyajı [COLOR="Red"]2. olan Foto[/COLOR]

OY: 38 17,1%
  • 8.Göz Makyajı

OY: 10 4,5%
  • 9.Göz Makyajı

OY: 1 0,5%
  • 10.Göz Makyajı

• 11.Göz Makyajı

OY: 0 0,0%
  • 12.Göz Makyajı

• 13.Göz Makyajı

OY: 15 6,8%
  • 14.Göz Makyajı

• 15.Göz Makyajı

OY: 0 0,0%
  • 16.Göz Makyajı

OY: 2 0,9%
  • 17.Göz Makyajı

• 18.Göz Makyajı [COLOR="Red"]3. olan Foto[/COLOR]

OY: 37 16,7%

• Ankete Katılan
    222
Ben bir makyaj fukarası olarak, tekrar bir bakayım şu göz makyajlarına , üç beş tiyo alayım bari yerimseniben

Ay kızlar 3 ve 7 nuımarada güzelmiş be, hey yavrum millette ne beceriler varmış, kendimi kınadım şahsensenağlama

єѕяα;1537382 .!.:
18 numara harika.....

5 numara banada cok profesyonelce geldi.. Bilemicem tabi kendi beceriside olabilir....

Oyum 18 numaraya gitti...

Hakeden kazansın diyorum.. Başarılar.

herkes kendi gozune makyaj yapicak die bi kaide yoktu :kahve:
yani illa resimde gördüğünüz makyajlı göz resim sahibine ait olmayabilir
mesela ben de kendi gözüme makyaj yapma konusunda pek becerikli sayılmam ama bi başkasında şaheserler meydana getirebilirim yerimseniben
ayy niye bu kadar savunuyosam gören de yarışmayla uzaktan yakından alakam var sanıcak :roflol:

olsun yanlış anlaşılmaları kaldıralım ortadan :1closedeyes:

Yani netten çalıntı göz olmasında eş,dost,hısım,akraba,konu ya da komşunun gözlerine yapılan makyaj, bu yarışma için geçerlidir demiştim..

Jüri üyeleri Kazen ve Sema Çelebi..jeyyarjeyyar

Kızlarrrrrrrr, kural olarak sadece fotoğraf kendi çekiminiz olacaktı yani araklama değil..
Onun haricinde makyöze de yaptırmış olabilir yarışmacılar, bu kurallara aykırı değil kanımca..Değil mi Berşule?

Ben sorana kadar Berşule cevaplamış zaten..

mesela ben de kendi gözüme makyaj yapma konusunda pek becerikli sayılmam ama bi başkasında şaheserler meydana getirebilirim yerimseniben
ayy niye bu kadar savunuyosam gören de yarışmayla uzaktan yakından alakam var sanıcak :roflol:

Nasıl yani?. herkes kendini boyamadı be fisfisfis

Gurbaa gözüne şu hareketi yapsaydım keşke= :mymeka:
Sen de böyle olsaydın=kafamçokkarıştı
Ve gözünde doğal yolla oluşan mor makyajlan kesin yarışmada dereceye girerdin,tüü keşkem önceden akıl edeydim,arada bir yumruk ta promosyonum olurdu,maksat ayaan(yok,gözün) alışsın..jeyyar

5 inanılmaz güzel bi makyaj olmuş renklere bayıldım valla 5 numaraya verdim oyumu :asigim:

5. ve 18. arasin da kararsiz kaldim ama 18 nolu fotoya verdim oyumu...a.s

Evet sevgili seyircilerimiz, değerli konuklarımız, 5 numero açık ara önde gidiyor şimdilik. Birinciye bana makyaj yapmayı öğretmesi hususunda yasa çıkartılmasını talep ediyorum sayın başkan :1closedeyes:

Hele ben havada beş takla alır,yere ayaklarımı basmadan karşımda ki hatuna mor ve ötesi şeklinde makyaj yaparım..
Yapacaktımda vaktim olmadı..

nakadar anlama özürlüsünüz
ben kendi gözüme güzel makyaj yapamıyom diyom :1closedeyes:
anneme yapmayı teklif ettim kendini maymuna çevirdiğin yetmiyo bana mi diktin gözünü şimdi de dedi :eek:klava:
kabul etmedi haspam :1closedeyes:
ki yani katılsaydım kimsenin şansı yoktu sengözlerimebaksanabtatlicadiarzu
sakız çiğnerken düşünebildiğini idda eden gacı, sen niye katılmadın övündüğün o şaşı gözlerinle :tomato:

Evet sevgili seyircilerimiz, değerli konuklarımız, 5 numero açık ara önde gidiyor şimdilik. Birinciye bana makyaj yapmayı öğretmesi hususunda yasa çıkartılmasını talep ediyorum sayın başkan :1closedeyes:

Hu hu bu görsel yarışma..Oylardan ziyade şartlara uygun olan foto ipi göğüsleyecek..Bundan önce ki görsel yarışmalarda olduğu gibi..jeyyar

Oylama bir hafta sürecektir..Hafta ya pazartesi oylama son arkadaşlar..

Üzerime hırlamadığına,zıplamadığına,pabuç kadar dil çıkarıp avaz avaz höykürmediğine göre,bu gün sende bişi var.Konuş len,nooldu.Yine hangi kurye canını sıktı?Böyle mülayim cevap vermez bizim kuzu,ya da sen kimsin kadın.Kuzuyu hekleyip onun pc sine mi çöktün?

hesteyim heste bugün, ondandır kanımca tatlicadiarzu

Arkandayız 18 numero :hooray:

Bende oyumu kullandım arkadaşlar, yarışamaya katılan herkese başarılar dilerim...a.s.

X