Hergün Soğuk Su İçerek 20 Kilo Verdi.

sıra beklerken tanıştığım bi hanım reflüsü olduğunu doktorun buz yemeyi tavsiye ettiğini söyledi
kadıncağız günde iki üç kez 3-4 kalıp buzu kıtır kıtır yemiş.
Kilo verdiğini fark edince doktoruna danışmış.Doktor üşüyen iç organlarını ısıtmak için vücudun basket maçı yapmış kadar enerji harcadığını söylemişfisfisfis

benim de eşimin amcası 5 -6 sene önce bana ben soğuk su içerek zayıfladım demişti ama ben inanmamıştım demek ki doğruymuş deniyelim görelim

zayıflama bandı,akapunktur,yosunhapı,elma sirkesi,ceviz suyu,bilumum bitki çayları,bitki yağları vs vs denemediğim hiç birşey kalmadı.laelaelaelaelae
Bencede bide bunu deneyelim.
Sonuçta susengözlerimebaksanab

bizim bi komşu var , 1.5 litrelik soğuk suyu(buzdolabından yeni çıkmış) kahvaltı yaparken içiyo.cinsiyeti erkek yalnız.alkol de alıyor nerdeyse her gün ama adam tığ gibi.o kadar soğu suyu içersem ben hastalıktan kurtulmam.o ise akşama kadar bilmem kaç şişe su içer durur.
ben de sıcak su içmek daha yaralı diye duymuştum hatta suyu kaynatıp kaynatıp içiyodum sonra bıraktım ağzım yara oldu.

katılıyorum canım eşim okadar yemek yediği halde zayıf çünkü yaz kış soğuk su içiyor.... ama ondanmı bilemem:sm_confused:

ayrıca ananas,kereviz,enginar yediğimizde vucudumuz bunları sindirirken de çok enerji harcıyormuş.tıpkı soğuk suyun işlevi gibi.

slm arkadaşlar ünlü bir diyetisyen var ya şu mavi yeşilin sahibi oda soğuk suyu önermişti,hatta benim annem kaç yaşında olmasına rağmen her öğün soğuk su içer dedi.soğuk su insanın midesini büzerek daha az yemesini sağlıyormuş,bence bu kadar basit ve ucuz yötemi deneyim derim

Soğuk su içerek 20 kilo verdi
Spice Girls grubu üyelerinden Melanie Brown, doğum sonrası aldığı fazla kilolarından hiç diyet yapmadan kurtulmuş! Brown "Sadece her öğün soğuk su içtim" diyerek sırrını verdi.
Şu sıralar grubu Spice Girls ile çıkacakları dünya turnesinin heyecanını yaşayan Melanie Brown, güzel fiziğiyle genç kızlara taş çıkartıyor. 32 yaşındaki iki çocuk annesi ünlü yıldız, In Touch dergisine "Hayatımda kendimi hiç bu kadar güzel hissetmemiştim" diye konuştu.

VÜCUT ENERJİ YAKIYOR

Geçtiğimiz Nisan ayında kızı Angel Iris'i dünyaya getiren Brown, hamileliği döneminde yaklaşık 30 kilo aldığını ancak çoğunu hiç diyet yapmadan, sadece soğuk su içerek verdiğini itiraf etti.
Amerika'nın ünlü beslenme uzmanlarından Joey Kormier'in tavsiyesi üzerine; her öğünle birlikte soğuk su içen Brown, kilo verme sürecini şu sözlerle anlattı: "Her öğünde soğuk su içtiğiniz zaman vücudunuz sindirim sürecinde içtiğiniz suyu ısıtabilmek ve vücut sıcaklığına getirebilmek için enerji harcıyor ve bu sayede kalori harcıyorsunuz. Bu formülle tam 20 kilo verdim." Sıkı diyetlere inanmadığını söyleyen Melanie Brown, günde üç ana öğünün yanında, ara öğün olarak taze sebze ve meyve tüketiyor. Spice Girls, aralık ayında dünya turnesine çıkacak. Spice Girls, aralık ayında dünya turnesine çıkacak.

Melanie Brown hamileyken ve sonrasi

melaniebrownpregnant314ud0.jpg

melaniebrownpurple2cb6.png

Soğuk su olayına inanmıyorum çünkü benim kayınpeder yaş kış buzluktan soğuk su içiyor ama hiç kilo vermiyor yine kilolu yine kilolu.

bende hep soğuk su içerim öğünde,sonrası öncesi,ama faydası yok zayıflatmıyo yani.demekki bünyeden bünyeye değişiyo.

eeeeeeee vücudumuz yemegi sindire bilmek icinde büyük bir enersi harcıyor neden kilo veremiyoruz birde soğuk su göbek yapıyor diye biliyorum ben

Kızlar benim eşimde anormal soğuk su içer ama hiçte zayıf değil, yazılarınızı okudum şimdi kara kara düşünüyorum. Acaba soğuk sumu, sıcak sumu yoksa hep yaptığım gibi oda sıcaklığındamı; Çünkü soğuk su benim hemen boğazımı şişirir...... Acep denesem mi ???????????

sanırım bir de şöyle bi etkisi var; soğuk su içtiğiniz zaman mideniz kendini kasıyor geçici de olsa kasıldığı için küçülüyor dolayısıyla normalden az yemek yiyormuşsunuz fisfisfis

kizlar uzman tv de izledim bi diyetisyen bol bol sivi alin diyodu cunku kucuk tuvaleti yaparken bile 35 kalori harciyomusuz bende habire gidiyom wc ye omrum wc de geciyo bol bol icin su ister sicak ister soguk ama icin buda benden uifak bi bilgi hepinize iyi kilo vermeler

Aman denemedik bişi kalmıycak bende ılık su vucuttaki yağları yakıyor diye biliyordum.Soğuk suda alınana gıdaları yağa çeviriyormuş diye:bbo:Şimdik hangisi doğru birde ben aç karna yada kahvaltı sonrası ılıksuya limon sıkıp içiyorum günde 3 litre su içiyorum niye hala tığ gibi olamadm dietime dikkat ediyorum spor yapıyorum hani nirde bu yağlar niye gitmiyorsırnaşık şeyBence bünyaden kaynaklanıyor çevremde günde 2bardak su içmeyip tığ gibi olanlar var:eek:klava:

En iyisi şyle yyapalım, sabah ılık limonlu su, öğünlerde de soğuk su!! çünkü herkeş başka bişe diyo ?

arkadaslar bır kac sene once cok kılo aldıgım ıcın dıetısyene gıtmıstım ve bana gunde 3 ltre soguk su az su ıcersem az yesem bıle saglıklı zayıflayamacagımı soyledı..bende 3 aylık dıet boyunca hergun 3 lt su ıctım tabıkı yemenıze dıkkat etmezsenız 10 ltrede su ıcsen farketmıyor.Ve gercekten cok faydasını gordum 12 kg vermıstım vede bacaklarımdakı selulıtlerden eser kalmamıstı...
sonra kendımı saldım eskı yememe devam ettım bır kısmını gerı aldım...ama uzun lafın kısası soguk su gercekten zayıflatıyor...

X