Hergün Soğuk Su İçerek 20 Kilo Verdi.

kızlar baharat kızlardan biri böyle bisi uyguladı die biliyom soguk su vucuda girince vucud onu normal ısıya getirmek için devreye giriyormus yani metebolizmayı hızlandırıyormus dr demisti tv de

soğuk suyun etksini soranlar olmuş, bildigin kadarıyla anlatayım.abim doktor ordan biraz biliyorum...soğuk su kandaki dolaşımı hızlandırıyor, aynı zamanda vucudun normal ısısından daha soguk bi sıvı alındıgında, vucud ısıyı dengelemek için daha çok çalışıyor ve bu da aynı zamanda fazla enerji harcamak demek:=))

ayrıca göbegi olanların buz parçacıklarıyla göbeklerine düzenli masaj yaparlarsa faydası oldgunu duymuştum...

CEYLİN FAYDASINI BİLMEM AMA FENA HALDE ÜSÜTÜYORSUN BACIM deneyen biri olarak tavsiye etmem öldüm hastalıktan

ya iyice kafam karıştı şimdi.sıcakmı soğukmu.hergün yeni bişey çıkıyo arkadaşlar.prof.biri başka öbürü başka diyo.bence özümüz hangisini mantıklı bulursa biz onu yapmalıyız gibi geliyo bana.çünkü inanmadığın hiçbir şey insana etki etmiyo

:sm_cool:slm arkds soguk su benım bıldıgım kadar metobolızmayı yavaslatır cunku soguk suyun yag yakımı yokdur kamızlık yapdıgıda bılıyom

kızlarr bn her gün 2 litre su mutlaka içerimm hatta kızlarr bide 5 i bi yerde die aktardn 5 tane çay aldımm bakalım 1 ayda 5 kilo garantymş spor salonndakilerde kullanmş bnde o tavsyyle aldım

yaf sıcak soğuk farketmio siz su içinde yemek arasında bile su içtikten günde 3litre ws.için siiznde giderr okadarr

ben de kışın sobaların yanında, battaniyelerin altında ısınmamamız gerektiğini duymuştum, dışardan sıcakla ısındığımız zaman vücut enerji harcamıyormuş, arasıra üşüyün, vücut ısısını yükseltmek için enerji harcar diye duymuştum :)

:1shok: cok ilginc...denemek isterim ama ben bir bardak soguk suyla bile hasta olup oksurmeye basliyorum....senağlama

Yaa evet keşke külahım da burda olsaydı...:mymeka:
Binbir türlü operasyonu yaptırıp,yok soğuk su diyeti,yok hollywood diyeti,yok Sibel Can diyeti diye kekliyorlar bizi...:1closedeyes:
Maden yalnızca diyetle ve soğuk suyla oluyor bu iş plastik cerrahinin kapılarında neden her daim kuyruk var?:kahve:
Neden dünyada milyonlarca obez insan var?:kahve:
Kimbilir neler yaptırdı da soğuk su diyor...:dilcikar::dilcikar:

ama bence ''Her öğünde soğuk su içtiğiniz zaman vücudunuz sindirim sürecinde içtiğiniz suyu ısıtabilmek ve vücut sıcaklığına getirebilmek için enerji harcıyor ve bu sayede kalori harcıyorsunuz. ''
mantıklııı

bencede mantıklı olabilir aslında...sıcak su içmektense soguk suyu tercih ederim dogrusukafamçokkarıştı

slm
kızlar yeni bişey öğrendim tamam suyun her türlüsü faydalı ama soğuk su mideyi 20 dak. terk ediyormus sıcak su ise 80 dak. terk ediyormus diyet sırasında sizcede mantıklı degilmi sıcak su içmek tok durabilmek adına?

arkadaşlar soğuksu midede hazımsızlık yapar hazmı zorlaştırır.

suyun odak sıcaklığında olması en makbul olanıdır. bilgilerinize.

Yaa evet keşke külahım da burda olsaydı...:mymeka:
Binbir türlü operasyonu yaptırıp,yok soğuk su diyeti,yok hollywood diyeti,yok Sibel Can diyeti diye kekliyorlar bizi...:1closedeyes:
Maden yalnızca diyetle ve soğuk suyla oluyor bu iş plastik cerrahinin kapılarında neden her daim kuyruk var?:kahve:
Neden dünyada milyonlarca obez insan var?:kahve:
Kimbilir neler yaptırdı da soğuk su diyor...:dilcikar::dilcikar:

canim ister inan ister inanma ama ben sibel can diyetiyle sporsuz gayet guzel kilo verdim....bu arada plastik cerrahlarinin kapisinda kuyrukta bekleyenler bogazini tutamayanlar...ben sok diyetleri onermiyorum ama sibel can diyeti cok saglikli herkese oneririm ....

canim ister inan ister inanma ama ben sibel can diyetiyle sporsuz gayet guzel kilo verdim....bu arada plastik cerrahlarinin kapisinda kuyrukta bekleyenler bogazini tutamayanlar...ben sok diyetleri onermiyorum ama sibel can diyeti cok saglikli herkese oneririm ....
[FONT="Comic Sans MS"]Canım Sibel Can diyeti madem çok sağlıklı ve kalıcı neden Sibel Can periyodik olarak şişmanlayıp duruyor..Bunlar yalnızca bazı ünlü diyetisyenlerin reklamlarını yapmak için..
Sibel Can eğlence programı çekmek için bizim kanala geldi..Hem de en zayıf haliyle..O hali bile hiç zayıf sayılmazdı,zira etler her yerinden fışkırıyordu..
Senin muvaffak olmana da sevindim,bünyeden bünyeye farklılık gösteriyor demek ki..:kahve:
[/FONT]

[FONT="Comic Sans MS"]Canım Sibel Can diyeti madem çok sağlıklı ve kalıcı neden Sibel Can periyodik olarak şişmanlayıp duruyor..Bunlar yalnızca bazı ünlü diyetisyenlerin reklamlarını yapmak için..
Sibel Can eğlence programı çekmek için bizim kanala geldi..Hem de en zayıf haliyle..O hali bile hiç zayıf sayılmazdı,zira etler her yerinden fışkırıyordu..
Senin muvaffak olmana da sevindim,bünyeden bünyeye farklılık gösteriyor demek ki..:kahve:
[/FONT]

sibel can diyetiyle herkes sibel can gibi olacak degilya....ben diyetin icerigine bakiyorum,kalorisine bakiyorum.....hem sibel can surekli diyet yapmiyor yemeyi seven bir kadin o hemende kilo aliyor dolayisiyla....a.s

O zaman sana Sibel Can diyetleriyle başarılar ve bol kalorisiz günler diliyorum canım...
(Allah'ım hiç bu kadar çok "Sibel Can" yazmamıştım,üffffff)

e ben de sıcak su içmeye başlamıştım ciddi ciddi...
hangisinin daha çok kilo verdirdiğini bi öğrensek de ona göre içsek.
yoksa hasta olurum böyle giderse.

X