Bacak dolgusu yaptıran var mı?

işin komik yanı ben bu durumu söylesem çevremde birçok kişi kızar bana... neden o kadar parayı verdin diye. yook yok anlamaları çok zor. ama bi de suratı bir şeye benzemeyen kızlar bacak konusunu açmaya bayılıyorlar ya ona hep gıcık olmusumdur. Bu sıkıntımı burada da zaten bol bol dile getirdim ama çok sinir oluyorum yaaa... ben kimsenin kusuru ile dalga geçmedim şimdiye kadar. ama insanlar fesat. nereden yaralasam diye bakıyorlar.

Sorma konu bacak olunca yüzüne bakmaya iğrenilcek insanlar bile bi havalara giriyor. Sen de tutup onun kusurlarını yüzüne vursan bu sefer de nasıl da takıyor bu konuyu kafasına o yüzden saldırıyor diyip yine kendini tatmin edecek ki ben insanların kusurlarıyla bırak dalga geçmeyi ima bile etmemişimdir şimdiye kadar. Ama hepsini aklıma kaydediyorum gün gelir elbet hesap sorulur. Benim gibi bir insanı da böyle kindar yaptılar ya ne diyim korksunlar. :))

işin komik yanı ben bu durumu söylesem çevremde birçok kişi kızar bana... neden o kadar parayı verdin diye. yook yok anlamaları çok zor. ama bi de suratı bir şeye benzemeyen kızlar bacak konusunu açmaya bayılıyorlar ya ona hep gıcık olmusumdur. Bu sıkıntımı burada da zaten bol bol dile getirdim ama çok sinir oluyorum yaaa... ben kimsenin kusuru ile dalga geçmedim şimdiye kadar. ama insanlar fesat. nereden yaralasam diye bakıyorlar.

arkadaşlar siz benim bacaklarımın fotoğrafını gördünüz ne kadar problemli olduğunu biliyorsunuz fakat işin tuhaf tarafı hayatım boyunca 1 kişi dışında kimse bana bacağımla ilgili bir imada falan bulunmadı. Bende geçen gün kız kardeşime dedimki ben haziranda bacaklarımdan ameliyat olacağım... onun bana dediği niye ne olmuşki bacaklarına?? bende biraz açıklık var onu kapattıracağım dedim onunda cevabı sen orada yalnız olmaktan çok bunalmışsın kendinle uğraşacak kusur arıyorsun dedi. Bende sorunumu hiçmi fark etmedin dedim oda hayır sen memnun değilmiydin dedi. :KK47: :KK47:

Son düzenleme:
arkadaşlar siz benim bacaklarımın fotoğrafını gördünüz ne kadar problemli olduğunu biliyorsunuz fakat işin tuhaf tarafı hayatım boyunca 1 kişi dışında kimse bana bacağımla ilgili bir imada falan bulunmadı. Bende geçen gün kız kardeşime dedimki ben haziranda bacaklarımdan ameliyat olacağım... onun bana dediği niye ne olmuşki bacaklarına?? bende biraz açıklık var onu kapattıracağım dedim onunda cevabı sen orada yalnız olmaktan çok bunalmışsın kendinle uğraşacak kusur arıyorsun dedi. Bende sorunumu hiçmi fark etmedin dedim oda hayır sen memnun değilmiydin dedi. :KK47: :KK47:

Çok ilginç nasıl farkedemezler. Ama memnun değil miydin dediğine göre bacaklarının kusurunun farkında demektir. İllaki farketmişlerdir de çevrendeki insanlar fesat değil demek ki. Seni üzerek mutlu olmaya çalışacak kadar çaresiz, zavallı bir halde değiller.

Sorma konu bacak olunca yüzüne bakmaya iğrenilcek insanlar bile bi havalara giriyor. Sen de tutup onun kusurlarını yüzüne vursan bu sefer de nasıl da takıyor bu konuyu kafasına o yüzden saldırıyor diyip yine kendini tatmin edecek ki ben insanların kusurlarıyla bırak dalga geçmeyi ima bile etmemişimdir şimdiye kadar. Ama hepsini aklıma kaydediyorum gün gelir elbet hesap sorulur. Benim gibi bir insanı da böyle kindar yaptılar ya ne diyim korksunlar. :))

e haklısın.. insanı kindar yapıyorlar. asla unutmam beni o konuda kıranları.

Çok ilginç nasıl farkedemezler. Ama memnun değil miydin dediğine göre bacaklarının kusurunun farkında demektir. İllaki farketmişlerdir de çevrendeki insanlar fesat değil demek ki. Seni üzerek mutlu olmaya çalışacak kadar çaresiz, zavallı bir halde değiller.

e bunu ben yazmadım kiiii... evet karışmış. kim yazmış bunu ikicanımvar mı?

bu da ilginç di mi? gözleri alışıyor herhalde:)

ya şu alttaki ziyaretçileri nasıl merak ediyorum bilseniz...
uuu cok gizemli:)

3 hafta öncesine kadar bende ziyaretçiydim.Emin ol tesadüfen, bacak sorunuyla ilgili çözüm ararken denk gelmişlerdir.(benim gibi)sonrada takılıp kalmışlardır.ziyaretçilerrrrrrrrrrrrr hoşgeldiniz.(kimse bana hoşgeldin dememişti ama,ben diyim bari.)

3 hafta öncesine kadar bende ziyaretçiydim.Emin ol tesadüfen, bacak sorunuyla ilgili çözüm ararken denk gelmişlerdir.(benim gibi)sonrada takılıp kalmışlardır.ziyaretçilerrrrrrrrrrrrr hoşgeldiniz.(kimse bana hoşgeldin dememişti ama,ben diyim bari.)

ya en azından bir iki sayfa okusalar da sonra üye olmak ve giriş yapmak zorunluluğu olsa.

böyle de sürekli takip ediliyormuşuz gibi geliyor...:) :KK52:

huuu hatunlar...

dipuka dan ses çıkmadı.

cennetz de yok ortalıkta berkaç gündür...

e hergün takılan arkadaşlar gelir birazdan...hımmmm....yine gizemmmm:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

arkadaşlar...bekar olanlar da evli olup özellikle kızı olanlar da bi okusun bu mesajımı.

Çocuk doktorumuz özellikle sordum ve bol bol güneşe çıkar çocuğu dedi. bacakları düzgün olsun diye.

Bir de hani 1 yaşında falanken bebekler bacaklarını poponun altına alıp hatta biraz yanlara açıp dizler bükülü oturur ya o kesinlikle yanlış ve gelişimi bozuyormuş. Ben de çok otururmuşum öyle.

E tabii biraz da genetik... ah babaanne ahhhhhh....vura vura bana vurdu:KK17::KK14::KK47:

ben deeeee.hatta kimse öyle oturamıyorya, bu oturuşum çeşitli akrabalara gösterildi.bak benm kızım nasıl oturuyor diye.nebileyim ben de marifet sandım. babaanne konusu da aynen geçerli.

bir de ben bu işin genetiğini merak ediyorum.babaannemde var.halamda var ama iki erkek çocukta yok.bende var.ama iki erkek kardeşimde yok.oğlumda yok.kızım olursa olurmuki

bir de ben bu işin genetiğini merak ediyorum.babaannemde var.halamda var ama iki erkek çocukta yok.bende var.ama iki erkek kardeşimde yok.oğlumda yok.kızım olursa olurmuki

olsa bile önlemini alırsın en azından elinden geleni yaparsın. anneden gelen genler düzgün ama baba tarafı bizi masrafa soktu:)

Morluklarım 2 ay gibi bir sürese geçti sonra bir süre sarı kaldı...bacağının şekli aynı mı derken...? çok fazla erime olmadı ben memnunum....
mmerhaba loresima benim alt bacaklarım ince dolgu yaptırmak istiyorum senin tavsiyelerini önerilerini almak isterim.doktorun kimdi memnun kaldın mı doktor işi referans işi birazda allah yürü ya kulum demeli

Sizin yine bir teselliniz var. Aileden kaynaklanıyor diyebiliyorsunuz. Ben ne yapayım. Onların çocuğu olup olmadığımı sorgulayacam vallahi. :KK52:

mmerhaba loresima benim alt bacaklarım ince dolgu yaptırmak istiyorum senin tavsiyelerini önerilerini almak isterim.doktorun kimdi memnun kaldın mı doktor işi referans işi birazda allah yürü ya kulum demeli

doktorun ismini özelden gönderirim. Ben memnunum işte tek dert izlerim...

ah anneanne ahhhhh.bacağının çarpıklığı bulaşana kadar,gözünün yeşili bulaşsaymış .

Seninki direkt D vitamini eksikliği o zaman. Bir de o yanlış oturmalar aah ah...

Erken yürüyen çocuklarda da oluyormuş. Doktor, bir yakınımın çocuğu için erkenden yürütmeye uğraşmayın bacaklarında şekil bozukluğu olur demişti şimdi hatırladım. Çok erken yürümüşüm ben de. Atasözümün ne güzel söylemiş akılsız başın cezasını ayaklar çeker diye. Benim başımın cezasını da bacaklarım çekiyor. Ne gerek vardı yürümeye mışıl mışıl uyu işte beşiğinde.

X