Bacak dolgusu yaptıran var mı?

doktorun ismini özelden gönderirim. Ben memnunum işte tek dert izlerim...
çook teşekkür ederim çok fazla doktor ismi telaffuz ediliyor tüm o h.f ler n.d vs. şişirme öyleyse
.son olarak sana ne kadara malolduğunu sorabilir miyim-kişiye göre farklı olacaktır muhakkak ama ortalam bir fiyat çıkarabilirim belki-

çook teşekkür ederim çok fazla doktor ismi telaffuz ediliyor tüm o h.f ler n.d vs. şişirme öyleyse
.son olarak sana ne kadara malolduğunu sorabilir miyim-kişiye göre farklı olacaktır muhakkak ama ortalam bir fiyat çıkarabilirim belki-

Rica ederim ücret bilgisini özel mesaj olarak gönderdim...

arkadaşlar siz benim bacaklarımın fotoğrafını gördünüz ne kadar problemli olduğunu biliyorsunuz fakat işin tuhaf tarafı hayatım boyunca 1 kişi dışında kimse bana bacağımla ilgili bir imada falan bulunmadı. Bende geçen gün kız kardeşime dedimki ben haziranda bacaklarımdan ameliyat olacağım... onun bana dediği niye ne olmuşki bacaklarına?? bende biraz açıklık var onu kapattıracağım dedim onunda cevabı sen orada yalnız olmaktan çok bunalmışsın kendinle uğraşacak kusur arıyorsun dedi. Bende sorunumu hiçmi fark etmedin dedim oda hayır sen memnun değilmiydin dedi. :KK47: :KK47:

aaa sevindim arkadasim haziranda ameliyat oluyosun demek.sali gunu gittinmi dr?

merhaba hangi dr mus isminin bas harfini yazman yeterli olur

hayır canım önümüzdeki salı gününe randevu aldık daha görüşmedim yani...

senin cok uzgun oldugun gun yazdigin msj vardi ya agliyodun hani beni oyle etkiledi ki anlatamam,cok kotu olmustum okuyunca inan.ama simdi senin adina seviniyorum anlasilan sorunun bi kismi hallolmus.insallah en kisa surede kuguya donusur mutlu olursun.herkesin hayatinda inisle cikislar olur onemli olan inancini kaybetmemek.allah hepimizin yardimcisi olsun.

senin cok uzgun oldugun gun yazdigin msj vardi ya agliyodun hani beni oyle etkiledi ki anlatamam,cok kotu olmustum okuyunca inan.ama simdi senin adina seviniyorum anlasilan sorunun bi kismi hallolmus.insallah en kisa surede kuguya donusur mutlu olursun.herkesin hayatinda inisle cikislar olur onemli olan inancini kaybetmemek.allah hepimizin yardimcisi olsun.

canım benim çok sağol... zaten siz olmasanız herşey çok daha dayanılmaz olacaktı. İyiki varsınız :)) Bana gelirsek aslında sorunu maddi açıdan halledebilmiş değiliz. bugün ankaraya ailemizi ziyarete gidiyoruz e gitmişkende doktorla görüşeyim dedim. zaten ameliyatı haziranda düşündüğüm için o zamana kadar para biriktirebilmeyi umut ediyorum. zaten ankarada fiyatlar daha uygun.(4.500 TL)

X