Bacak dolgusu yaptıran var mı?

Ben anadolu yakasında ümraniye civarlarında ikamet ediyorum, yakın olan varmı (silikon operasyonu geçirmiş) görüşüp görmek isterim

Acil cevaplarınızı bekliyorum
bu arada e.k. Randevu alacağım, nişantaşındaymış muayenanesi
hayırlısıyla

arkadaşlar silikon ameliyatı izleri kaç yılda belirsiz hale gelir, sezeryan çizgisi gibi kalıyor herhalde bu konuda cevaplarınızı bekliyorum.
benim muhtemelen silikon olucak çünkü bacaklarım çok ince ben kimsede bu kadar ince bacak görmedim, 6 yaşındaki kızların blekleri gibi bleklerim 21 cm

Ben silikon taktırdım ama ince oldugu için değil parantez oldugundan. İzler teninden biraz daha açık düz çizgi gibi. Benim 1 sene oldu pek belli olmuyor.

Kizlar tek tek alinti yapmayim dedim hepinize sonsuz Teşekkür ederiz loli ve ben iyiyiz o taburcu olucak bugun ben bir gece daha kalicam kendi istegim biraz başım dönüyor diye cikmayim dedim

Ben silikon taktırdım ama ince oldugu için değil parantez oldugundan. İzler teninden biraz daha açık düz çizgi gibi. Benim 1 sene oldu pek belli olmuyor.

Nasiass memnunmusun? Benim de 1 ay oldu.Gelişimi merak ediyorum.Şimdilik memnunum.1.aydan sonra değişim devam ediyordegilmi? Sendede 3.ay sonumu tam yerleşti?

arkadaşlar silikon ameliyatı izleri kaç yılda belirsiz hale gelir, sezeryan çizgisi gibi kalıyor herhalde bu konuda cevaplarınızı bekliyorum.
benim muhtemelen silikon olucak çünkü bacaklarım çok ince ben kimsede bu kadar ince bacak görmedim, 6 yaşındaki kızların blekleri gibi bleklerim 21 cm

İyide 21 cm ince değilki benimkide 21cm ve hiçte ince değil

Son düzenleme:

Loli leydi ikicanim geçmiş olsun.elsa olmamiştir daha.olduysa sanada çok geçmiş olsun.ben çok çabuk yoruluyorum bacaklarim zonkluyor.ne zaman normal hayata geçerim bilmiyorum
.

Yaa kizlar yağ bu kadar zorsa silikon nasildir düşünemiyorum

ben iyileşemedim mesela boyut ne kadar büyüyorsa süreç daha zorlu .sen de umarım biran önce iyileşirsin artucum. yağ yaptıran arkadaşlar sana yardımcı olurlar mutlaka. saya var mesela dr.unuz aynı.

Son düzenleme:
Yaa kizlar yağ bu kadar zorsa silikon nasildir düşünemiyorum

Silikon zor değil.Bence daha kolay.Yağ transferinde büyük ihtimalle birkaç operasyon geçiriliyor.Silikon tek sefer.Kişiye de bağlı tabi.Ben 20. Günde spora başldım.1 saat yuruyorum .Çizgiler de çok azaldı.Ama mutlaka kalacaktır izleri.

Sanırım tahmin ettiğim kişi??????terbiyeszlikten başka bir şey değil.ispiyonlayınca dr indirim mi yapıyor acaba?????????????

Bence indirim yapmıyordur doktor.Kişinin yanlış sayfada olduğunu gösterir.Psikolojik problemlerle ilgili forumları takip etmeli...Kişilik problemi sadece...

X