gebelik kesesi gelişmediği için gebeliği sonlanan varmı?

gorkemli

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2007
1.184
3
gebelik kesem gelişmediği için ben de temmuz annesi olamayacağım.bu durumu yaşayanlar varsa paylaşalım lütfen

cok uzuldum canim ben daha ultrasona girmedigim icin bebegim hakkinda pek bilgim yok ama insallah sorun olmaz allahtan tek dilegim bu su an...seninki kac haftalikti????

canım,benim ilk bebeğimde öyle olmuştu..gelişmiyordu..iğne falan verdiler,vitamin bide ama kar etmedi,kürtaj oldum...geçmiş olsun,yenisini yaparsınız hiçüzülme,bak ben yine hamileyim!sonuçta hamile kalabiliyorsun! temmuz annesiolmasan bile,ağustos-eylül annesi neden olmayasın ki! Allah'ım hepimize hayırlı evlatlar versin bitanem..sevgiler..

canim ben bu bebegi 4 sene bekledikten sonra asilamayla hamile kalabildim yani kolay olmadi dolayisiyla kaybetmek istemiyorum belki bu ilk ve son sansimdir!!

hafsaa cim randevum var cumartesi gidicem burasi turkiye gibi degil kafan estiginde gidemiyorsun!!!sen gittinmi???

şu an 8 hafta 1 günlük.bugün doktora gittim ve mucizevi bir şekilde gelişme olmuş ve bir hafta içinde gebelik kesesi büyümüş.13 mm den 19 mm'ye.fakat kalp atışı hala yok.doktorum bir hafta daha beklememiz gerektiğini eğer bir hafta sonunda kalp atışı duymazsak bebeği alacağını söyledi.

gorkemli sen ultrasonda bebegi gordun degilmi kesenin icinde sadece kalbini duymadin daha????

sevgili mehay.ben keseyide gördüm,embriyoyu da gördüm fakat haftasına göre geriydi ve kalp atışı yoktu. salı günü kürtajla aldılar.allah benimkinin ömrünü diğer güzel bebeklere versin.

canim yaa cok uzuldum belki bende senle ayni kaderi paylasicam (allah korusun) yarin belli olucak cok uzgunum:KK43:(

sevgili mehay sana en önemli tavsiyem pozitif düşünmen.herkes aynı şeyleri yaşayacak diye birşey yok.kürtaja gelince korktuğum gibi olmadı.sadece yapılan iğneyi hatırlıyorum.genel anestezi oldum.ilk bebeğim olduğu için.

X