Genital bölge temizleyiciler

genital bölge için doğal şampuan kullanıyorum moon die cok güzel kokuo ilaçda değil tamamen doğal,bakterileri enfeksiyonel durumları önlüo ve güzel kokuo:)

bende avonun ürününü kullanıyorum .ve tavsiye ederim hiç bir zararı yok yararından başka.

Bende Avonun urununu kullandım ama bı zararını gormedım.Hatta soyle bı sey soylıyım kı cok enteresan...Avonun bu urunu ayak kokusuna da cok ıyı gelıyo_Ozellıkle ayakdakı mantardan dolayı olan kokuları gıderıyor.Bunu duymusdum ama test etmedım.Ama bı arkadasıma soylemısdım.Oda esının ayak kokusundan cok sıkayetsıydı ve sımdı boyle bı sorunlarının kalmadıgını soyledı.Bız nereye kullanıyoruz , erkekler nereye:))))Garıp ama gercek....

Ben Avon Kullanmadim Ama Diger Urunler Bana Hic Yaramadi Inanilmaz Bir Kasinti Iltihab Simdi Antibiotik Iciyorum Arkadasim Va Onermiyorum Zaten Vajinayi Bazen Sabunla Yikamak Bile Kotu O Kendini Temizlermis Sen Googleden Arattir Bulursun Birde Killar Icin Bir Kopuk Kullandim Ben Mafetti Beyaz Beyaz Lekeler Cikti Korktum Yani Kisaca Onermiyorum

o tüp ürünlerin zararlı olduğunu biliyorum sakın kullanmayınnn hangi marka olursa olsun farketmezzzz

canım ben yıllardır avonun genita temizleme ürününü kullanıyorum çok ta memnunum temizlik hissi veriyor tavsiye ederim

yokk ben memnunum böyle halimden temizliğine özen gösterirrim ama o ürünlerden kullanmam

SEBAMED FEMININE INTIMATE WASH 200 ML
VAGİNAL TEMİZLİK JELİ
ben bu ürünü kullanıyorum ..çok ta memnunum .hamileler bile rahatlıkla kullanabiliyor.diğer ürünler cildin PH ını bozuyor. ..

arkadaslar sanırım boyle bı topıc vardı ama neyse..........canlar bu urunlerın cogu genıtal bolgenın dogal florasını bozdugu ıcın zararlıymıs.dr lar bol suyla temızleyın ama ıslak bırakmayın yeter dıyor ama ıllede kullanılacaksa bu konuda sebamed en ıyısıdır ınanın...........

ben uzun zaman avon'un ürününü kullandım, hiçbir zarar görmedim, fakat bir süre kendim ara verdim. sonra jinekologuma sordum ve şiddetle önerdiğini söyledi, şimdi 1 yıldır MOOS marka kullanıyorum ve herkese tavsiye ediyorum. çünkü tamamen bitkisel ve mantara karşı koruyor. yalnız sabahları çok çok az bir miktarda kullanın ve bol su ile yıkayın ardından da, bölgeyi tamamen kurutun. gerekiyorsa soğuk ayarda saç kurutma mak. ile bile olur. ben moos dan çok memnunum.

bir de, bölgenin PH derecesi 4.2. ve buna uygun olan tek urun MOOS ve Sebamed. diğer kozmetikleri tavsiye etmiyor doktorlar.

ben de sebamede başladım.yıllrdır sadece sabun kullandım hiç bişiy olmadı ama zararlrını öğrendikten sonra böyle bir ürüne ihtiyaç duydum.1 haftadır kullanıyorum.bakalım....

eğer normalde bir sorun yoksa başka bir şeyi o bölgeye sürmeye de gerek yok sonuçta bölgenin doğasıyla oynuorsunuz. ph, nem hatta orda bulunması gereken bakteriler bile var. ora zaten kendi kendini temizler jele falan gerek yok bence. normal temizliğimizi yapalım yeter

arkadaşlar ben avonun temizlik ürününü kullanıyorum birde temizleme mendilleri ama bir haftadır sıkıntı yaşıyorum acaba bunlar yüzünden mantarmı oldu bende yaa sabahları kalkınca vajinamda bir sızı oluyor bu mantarmıdır:uhm:

Benim kontrol için gittiğim doktorum ne günlük pedi ne de bu temizleyicileri tavsiye etmemişti. Doğal sıvılarının korunması gerektiğini, sadece normal sabun ile yıkamanın ve pamuklu iç çamaşırları ile ıslaklığın emilmesinin yeterli olduğunu söylemişti. Ona güvenerek ben ne bu ürünleri kullanırım, ne de regl öncesi-sonrası dışında günlük ped kullanırım. Her gün çamaşır değiştirmek yeterli hijyeni sağlar bence.

bende avonun temızleme jelınden aldım.eşim daha jelı görür görmez bu tur urunler zararlı sakın onu kullanmaya cesaret bıle etme dedi.bende aldım evde duruyor.iyi yada kötü oldugu hakkında bu yuzden bır yorum yapamayacagım.ama kullanan arkadaslarım cok memnun.

X