yarin test yapacagim ins pozitif olur (test sonucu ne kadar zamanda cikiyo?)

E

EU3

Ziyaretçi
arkadaslar yarin test yapacagim test sonucu ne kadar zamanda cikiyo tecrubeli arkadaslar yardimci olurmusunuz saat kacda gideyim hastaneye?

canım inşallah pozitif olur eğer özel hastaneyse yaklaşık 1-1,5 saat arasında bildiriyorlar sonucu...yerimseniben

arkadaslar yarin test yapacagim test sonucu ne kadar zamanda cikiyo tecrubeli arkadaslar yardimci olurmusunuz saat kacda gideyim hastaneye?

Rabbim emeklerini boşa çıkarmasın canım.inşaallah yarın güzel haberlerini alırız.kocaman öpüyoruma.s.

hituci,sodalemon cok tesekkurler yarin ins guzel haberlerimi size veririm .yarin nasil gelecek bilmiyorum cok heyecanliyim (bu arada bi arkadasla konustum o sabah 10 da kan vermissonuc 15:00 da cikmis )bu kadar gecmi cikar ben nasil beklicemmmm

herseyın hayırlısı inş yarın guzel bır sonucla donersın aramısa

cnım özele gidersen daha çabuk çıkar.yüzdün yüzdün kuyruğuna geldin hadi bakalım hayırlısı.Dua ediyoruz.Bizi habersiz bırakma çatlarız walllaaaaa

inşallah yarın hayatının en mutlu günü olur.
bizlere müjdeli haberler verirsin.allah gönlündekini versin.
allah emanet ol.

hepiniz saolun arkadaslar tahlilimi sabah 9:00 da verdim ogleden sonra 16:30 da cikacakmis benim gittigimde ozel hastane ama niye bu kadar gec cikiyo anlamadim ins pozitif cikar ogrenir ogrenmez hemen buraya yazacagim

hepiniz saolun arkadaslar tahlilimi sabah 9:00 da verdim ogleden sonra 16:30 da cikacakmis benim gittigimde ozel hastane ama niye bu kadar gec cikiyo anlamadim ins pozitif cikar ogrenir ogrenmez hemen buraya yazacagim

canım benim dayan yüzdün yüzdün kuyruğuna geldin.inşaallah güzel haberlerle gelirsin.kocaman öpüyoruma.s.

insssss canim rabbim ins hepimize gonlumuzdekileri versinnnnn

canım hadi bakalım...hakkında hayırlısı olsun...bu sefer anne olma sırası bizdedir inşallah....benim de ..18 aralıkta....

acil hcg 1-1,5 saatte çıkar ortalama tabi alınan kanın ön işlemleri var onlarla beraber toplam süre bu . fakat hastanenin hasta yoğunluğu cihazın çalışma kapasitesi bu süreyi uzatabilir. ama merak etmeyin inşallah pozitif olur. dilusyonlu bakulyorsa ne kadarlık olduğunuda rahatlıkla öğrenebilirsiniz. hadi hayırlısı bakalım

canım inşallah sonuç pozitif olur...merakla güzel haberini bekliyeceğiz....

canım ya inşallah pozitiftir beklıyoruz hayırlı haberlerını

hadı ya daha almadınmı sonucu bı ara belkı cıkmıstır inş olumlu bı haberle donersın

yok saat 16:30 da dediler allahim nolur yardim ettttttttttttttt

Kuruyan ümitler seninle yeşerir inşallah canım.hep beraber bekliyoruz

canım hakkında hayırlısı rabbim gönlüne göre versin inşallah güzel haberler verirsin bize merakla bekliyoruz habersiz bırakmaa.s.

X