Erken gebelikte bel agrisi ceken var mi?

kançiçeği nerdesin test yaptınmı? merak ettim sonucu inşallah hamilesindir. sonucu bize bildir.bekliyoruzzz...

kançiçeği nerelerdesin hadi güzel haberlerini verde bizede umut ol! ben bugün adet olmadım ama ben senin kadar bekleyemem sanırım yarında olmazsam kan testi yaptırıcam

özlemkayasoysalcim ya bugun ac karnima test yaptim ama negatif cikti
5 gun gecti gunumu ama cikmadi erken mi acaba ne yapsam ki sasirdim kaldim yaaa....akintim devam ediyo ve tabi kasik ve bel agrilarim gögüslerim de sisti...hic böyle geckmezdi benim gunum ilk defa böyle oluyo midem felaket zaten oofofofff

arkaaslar 5 hafta 4 gunluk hamileyim 3gun once bellim cok agriyordu kanama oldu oda dusuk tehdiymis 3gun hastanede yattim beliniz agriyors aman doktorunuzu arayin simdi allaha sukur bebege birsey olmadi ama surekli sirt ustu dyatip dinlenmek gerekiyormus dikkat etmek gerekiyormus icak dustan hizli haeket etmek kacinmak gerekiyormus acikcasi bisey olacak diye cok korkuyorum bu konuda bilgi ve deneyiminiz varsa lutfen benimle paylasin

bekliyorum kizlar ya 10 gun sonra yapayim hem kesin olsun düsünmüyorum artik.....:KK43:((aslihanyilmaz canim sana da allah kolaylik versin valla benim hic öyle biseyim olmadi,benim cocugum olmadigi icin...kendine dikkat et cnm hoscakal

kızlarrr ben bugün kan testi yaptırdım ve 70 çıktı 2gün sonra tekrar yaptırıcam inşallah 2 katına çıkar değerde sağlıklı bir gebelik olur

canım arkadaşım daha dün konuşmuştuk belirtiler benziyo die.içini ferah tut bitanem.ben dün yaptım pozitif çıktı..beyaz akıntı kramplar göğüslerde şişlikve benimde 5 gün gecikti ilkdefa 5.gün gece 12 buçukta dayanamayıp test yaptım kocaman iki çizgi:))kendine çok dikkat et:))güzel haberlerini bekliyoruz kançiçeğim

-----------------------------------------------------------------------------

Son düzenleyen: Moderatör:
Kızlar benimde belimde bugun 5 gün olucak.Sırtımdan belime doğru kaslar sanki aşağıya doğru çekiliyor.Belimde ağrı var açıkçası ben bu zamana kadar bel ağrısı nedir bilmem.Kasıklarımda ve göbeğimin ortasında iğne batmaları,sancılar oluyor,göğüslerin yanları hassas adetime 10 gün var.Ayyy çok merak ediyorum bu arada kendime ne olur ne olmaz dikkat ediyorum,Ama belkide bebiş yoktur olsun olsada olmasada üzülmekkk yokkkkkkk:teytey::nazar:

inşallah kız sende bebeklende şöyle halay çekelim topluca

:teytey::dance::dance::dance:

bende yeni üye oldum.aynı dertdenim canım zyın 1 inde regli olmam gerekiyodu olmadım hem mutluluk var hem korku ya hamile değilsem diye test yapmayada korkar oldum.göğüslerim,kasıklarım acıya 2 gün geçti acaba hamilemiyim test yapsammı biraz dahamı beklesem bilmiyorum inş hamileyimdir.

arkadaşlar bana yardımcı olabilirmisiniz benim kasıklarım bir kaç günden beri ağrıyo aynı adet görecekmişim gibi ama bi ara geçer gibi oluyo ama ağrıyınca bacaklarımda ağrıyo bazen akıntılar oluyo göğüslerimde koltuk altından başlayarak sızlıyo ve ağrıyo nden acaba

arkadaşlar benimde adetime 3 gün var belim ağrıyor az beyaz akıntım var acaba hamilemiyim? bel ağrısı hamilelik belirtisimidir?

bence biraz beklemelisin bendede aynı seyler oldu bu ay ümitlendim benimde adetim gecikti 3 4 gün ama adet oldum sonunda :KK1: bence biraz bekle canımm 3 4 gün daha sonra test yaptırırsın inş en kısa zamandaa yaşarsın bu güzel duyguyu
:KK61:

X