Sezeryanla Doğum Yapanlar

canım senin kaç ay oldu doğum yapalı, benim 26 gün oldu pek kırmızı değil ama uzunluğu aynı ani hareketlerde acıyor özellikle uçları

10 ay oldu ama hani derlerdi ya küçücükkalıyor o iz belli bile olmuyor diye,
valla benimki orada ve gayet belli tatlicadiarzu

Kizlar Karninizdaki Gebelik çizgisi Ne Durumda? Kahverengi Uzun çizgi? Gecer Umarim Yaa.. çok çirkin.göbeğimde De Kararti Var. çatlak Falan Olmadi Allah Tan Ama Bunlar Kötü Duruyor. 1 Ay Olmadi Henüz Doğum Yapali. Sezeryan Dikişi Ayni. Azicik Rengi Açildi. Uyuşukluk Devam.

a.s.arkadaşlar bnde sezeryanla doğm yaptm çok sancı çekiyosn çok canın yanıyor felaket bir durum bünyeden bünyeye değişiyor gerçi.bnm 2.senem bitceknisanda anne olmak çok başka bişey nekadar acı çeksekte....

a.s.arkadaşlar bnde sezeryanla doğm yaptm çok sancı çekiyosn çok canın yanıyor felaket bir durum bünyeden bünyeye değişiyor gerçi.bnm 2.senem bitceknisanda anne olmak çok başka bişey nekadar acı çeksekte....

senin doğum izlerin ne durumda peki 2 sene olmuş dikiş yerlerinde küçülme oldumu canım.

benımkı son anda sezeryana dondugu ıcın amellıyat haneye aglıyarak gıttım ve cıktıgımda hıcbırsey hıssetmedım guzel bı duygu aslında acı cekmeden hemen alıosun kucana melegını

:roflol::roflol::roflol::emir_bebek::emir_bebek:benımkı son anda sezeryana dondugu ıcın amellıyat haneye aglıyarak gıttım ve cıktıgımda hıcbırsey hıssetmedım guzel bı duygu aslında acı cekmeden hemen alıosun kucana melegını

ya peki karnında iz kalmıyomu..bide onun sancısı karındakii şişlik geç iniyomuş..bunlar normal doğumda olmuyoo..ya kafamı karıştırdınız ben 32 haftalık hamileyim normal doğum dedi doktor korktum şimdi yaa

ben bir kanama sonucu gittim.sancım yoktu ağrı odasında 4 saat beklettiler bir açılma görmeyince suni sancı verdiler.bebeğimin kalp atışları zayıflayınca sezeryana aldılar.ameliyattan sonra çok acı çektim.normal doğum nasıl birşey bilmiyorum ama daha sağlıklı olduğunu düşünüyorum şuan bile bazen soğukta belim dikiş yerlerim çok sızlıyor.yani sezeryani tavsiye etmiyorum.

ben bir kanama sonucu gittim.sancım yoktu ağrı odasında 4 saat beklettiler bir açılma görmeyince suni sancı verdiler.bebeğimin kalp atışları zayıflayınca sezeryana aldılar.ameliyattan sonra çok acı çektim.normal doğum nasıl birşey bilmiyorum ama daha sağlıklı olduğunu düşünüyorum şuan bile bazen soğukta belim dikiş yerlerim çok sızlıyor.yani sezeryani tavsiye etmiyorum.

aynen benimde senin gibi oldu.ben pek sorun yaşamadım ilk 3 gün dışanda.memnunum sezeryenden.dikiş yerim rengi soldu ve kırmızı eğil.doktocuğumun ellerine sağlık.bana doktor bi siprey verdi.izin gitmesi için tamamen değil ama beyaz bi cizgi var.bide karnımın çok aşağısından kesmiş.süper yapmış yaniii.2. o doktora gideceğim.istanbula..............

2.hamileliğimde de o doktora gideceğim demek istedim arkadaşlar.daha bişi yok ama yakında düşünüyorum..........kısmetse............

kızlar bişey sorucam nolur cevap bekliyorum bugün yarın doğum yapıcam sezeryanla olucak ilkbebeğim 8 yıl sonra tüp bebek denemem tuttu.sormak şstediğim şu sezryandan çıkar çıkmaz kaç kilo atmış olunuyo hemen akabinde ama.ben 20 kilo aldımda 48 kiloyla kaldım şu ana 68 im

canım öncelkle keşke yazını daha erken görseydimdedim kendikenidme muhtemelen doğüumdan sonra 6 kilo kadar gitmiş olur.çok fazla ümitlenme o kunuda ama geçen gğnlerle birlikte kilolarda girdecek çpkkilo almamışsın ben 30 kilo almıştımsevinmelisin,
sevgiler,
hayırlı bir doğum geçirirsin inşallah haberlerini yaz buraya.
Allah analı babalı büyütmek nasip etsin;
http://www.kadinlarkulubu.com/1-yas-alti-bebisi-olan-annelerin-paylasim-alani-t141295/index.html bu başlığa uğra elimden ne gelirse yardım ederim,
sevgiler.

aynen benimde senin gibi oldu.ben pek sorun yaşamadım ilk 3 gün dışanda.memnunum sezeryenden.dikiş yerim rengi soldu ve kırmızı eğil.doktocuğumun ellerine sağlık.bana doktor bi siprey verdi.izin gitmesi için tamamen değil ama beyaz bi cizgi var.bide karnımın çok aşağısından kesmiş.süper yapmış yaniii.2. o doktora gideceğim.istanbula..............

spreyin ismi ne canım.birde dikiş uzunluğu ne durumda küçüldümü aynı boydamı hala?

kızlar ben size birşey sormak istiyorum yeni konu açacaktım ama burdan sorayım dedim ben ilk doğumumu sezeryanla yaptım sezeryana acil aldılar normalken oğluma oksijen gitmmeişti epiduraldi ama aşırı heycan ve şoktan bayılmışım dr beni uyandırdı ikinci doğumumda sezeryan olcak ama genel anesteziyle olcak genel anestezinin ne gibi zararları var yani uyanmasımı zor neyi var?

kızlar ben size birşey sormak istiyorum yeni konu açacaktım ama burdan sorayım dedim ben ilk doğumumu sezeryanla yaptım sezeryana acil aldılar normalken oğluma oksijen gitmmeişti epiduraldi ama aşırı heycan ve şoktan bayılmışım dr beni uyandırdı ikinci doğumumda sezeryan olcak ama genel anesteziyle olcak genel anestezinin ne gibi zararları var yani uyanmasımı zor neyi var?

genel anestezide hemen uyanıyorsun zaten çok az veriyorlar anesteziyi bebeğe gitmesin diye.korkulacak birşey değil yanicanım meraklanma.

slm
bende sezeryanla bır kız çocugu dunyaya getırdım ve acısız agrısız bır dogum gerceklestırdım muhtesem bır seydi.yalnız tek hos olmayan sontaydı

slm
bende sezeryanla bır kız çocugu dunyaya getırdım ve acısız agrısız bır dogum gerceklestırdım muhtesem bır seydi.yalnız tek hos olmayan sontaydı

evet en tatsız yanı bencede sondaydı ama lağman olanlarda var o daha tatszı bir durum kafamçokkarıştı

ben sezeryanla oldum.benim cocugum bir ay önce dogdu.saglik sorunu oldugu icin almak zorunda kaldilar.aksam hastaneye gittim ve bana sabah bu cocuk dogmak zorunda belkide bir aksilik olursa gecede alabiliriz dediler.beni aldilar hastaneye ben heyecandan sabah kadar uyumadim zaten ve bebegimin hareket edip etmedigini kontrol ettim sürekli.sabah yapilmasi gereken yapildikdan sonra ameliyeta girdim on dakika sonra ameliyat masasindan asagi sular akmaya basladi suyum patlamiti doktorlar cok komik duruyorlardi sakinarak su ayaklarina degmesin diye.sonra sallanmaya basladim megerem cocumumu cikariyorlarmis.bebegim cikti agliyorlar yüzüme dayadilar yüzünü sonra hemen götürdüler.nefes alamiyordu.ben bir sey anlamdim tabi annelik hissi falan olmadi.kuveze almislar nefes almayi beceremiyormus birde kaninda mikrop varmis serum falan baglanmsi her yerinde kablolar ebe resmini cekmis getirdi bana ben bu suirada odama ciktim artik.esim gitti gördü bebegimi fakat ilk gunu bana yatakdan kalkmasin dedilerben bu arda anne oldugmu anlamiyorum öyle bir his yok bende.ertesi sabah esim geldi berber oglumun yatti bölüme gittik.kucucuk elleri kollari ayaklari insan kucagina almaya korkar.saskindim hemsire kucagima verdi.bu arada bebegim emmeyi bilmiyor burnundan besliyorlar.o gunde pek bir sey anlamadim arkadaslar.3.gunu sütüm geldi pumpa ile sütümü cektim hemsire bebegime götürdü hemen ilk süt önemli dedi.esim geldi esimle birlikde gittik ve orda ben aglamaya basladim hemsire kucagima verdi kokladim oksadim ellerini öptüm yavrumda gözlerini acti bana bakti.o kadar cok agladim ki aksama kadar.ben bes gun sonra hastaeden ciktim cocugum kaldi tedavi görüyordu daha kilosu cok azdi eve gidene kadar agladim canimdan can aldilar sanki.uc hafta hastanede kaldi sonra eve geldi bebegim ama o uc hafta bana gecmek bilmedi allah kimsenin yavrusunu ayirmasin.annelik cok guzel bir duygu ben dogumdan sonra 3.gün anladim ama ebeler böyle hissetmen normal dogumdan sonra kucaguna alsaydin olurdu sen alamadin dediler.allahim ikinci bebegime de saglik versin onunda saglikli bir sekilde dünyaya getireyim
canım ıkıncı cocugun sorunsuz bı sekılde dogar ınsallah allah uzun omurler versın cocuklarına

bende sezeryan oldum hiç acı çekmedim ama ameliyata çok korkarak ve ağlayarak gitmiştim. çıkarkende tabi ağlayarak çıktım. narkozun etkisi 3 - 4 saat sürdü sersem gibiydim. bu yüzden sevincimi tam yaşayamadım. bir daha doğum yaparsam epidural anestezi yaptırıcam. bebeğimin doğuşunu görmek istiyorum.

bende sezeryan ıle dogum yapanlar kervanındanım benım 9 ay boyunca hep tansıyon dusuklugu vardı ama ben normal dogum ıstıyordum doktorum sezeryan dedıkce ben normalde ısrar ettım ve ogun geldınde sabbah 8 de hastaneye gıttım ve sunı sancı verdıler ama ne fayda sancılarımı hıc hıssetmedım sonra 11 gıbı alttan kontrol edıolarya ona gıttım doktorum muayene edreken benım tansıyonum yıne dustu ve nefes alamadım ayaklarımı hıssetmedım zavallı doktorum hala o yuz ıfadesı nı unutamma kadın benı oldu sandı hahaha ama olmedım hhahaha neyse hava verdıler kendıme geldım sezeryana karar verdık esım ve gorumcemde yanıma geldıler onlarla karr verdık ve bes dak sonra kızımı dogurdum ama hıc bırsey hıssetmedım dogummu yaptım ne yaptım anlamadım sadece narkozu verdıklerınde kızıma sole son kez baktım karnımdayken vedalastık yarım saat sonrada gobısımde baktımkı kızım yok yanımda yatıordu

X