Rahim Filiminden Sonra Normal Yolla Hamile Kalan Varmi??????

canım umudunuza umıt olllayımm.ben fılm cekıldım ve hemen o ay hamıle kaldım.allahım ınsallah gunısıgındada bebegımı saglıkla gormeyı nasıp eder.2yıldan sonra belkı fılm ama ben yınede allahın takdırı dıyorum nasıp ettı..
herseyın bır vaktı var hıc umutsuzluga kapılmayın.gercı bende boyle caka satmak ıstemem denemedıgımız yontem kalmadı bızımde.ama su an anlıyorumkı onemlı olan hamıle kalmak degılmıs onemlı olan saglıklı bır bebege saglıklı bır hamılelık gecırmekmıs.sımdı sureklı dıken ustundeyım.kalbı atıyormudur dıye...yanı tasa ve dusunce bıtmıyor guzelım..ah bır gul yuzunu saglıkla goreyım o zaman keyfını cıkartacagım suan cıkartamadıklarımın...
yınede bız elımızden gelenı yapalım tum ıhtımallerı deneyelım gerısı allahın takdırı....

canım umudunuza umıt olllayımm.ben fılm cekıldım ve hemen o ay hamıle kaldım.allahım ınsallah gunısıgındada bebegımı saglıkla gormeyı nasıp eder.2yıldan sonra belkı fılm ama ben yınede allahın takdırı dıyorum nasıp ettı..
herseyın bır vaktı var hıc umutsuzluga kapılmayın.gercı bende boyle caka satmak ıstemem denemedıgımız yontem kalmadı bızımde.ama su an anlıyorumkı onemlı olan hamıle kalmak degılmıs onemlı olan saglıklı bır bebege saglıklı bır hamılelık gecırmekmıs.sımdı sureklı dıken ustundeyım.kalbı atıyormudur dıye...yanı tasa ve dusunce bıtmıyor guzelım..ah bır gul yuzunu saglıkla goreyım o zaman keyfını cıkartacagım suan cıkartamadıklarımın...
yınede bız elımızden gelenı yapalım tum ıhtımallerı deneyelım gerısı allahın takdırı....
MERHABA allah sağlıcakla kucagına almayı nasip etsin inşallah ben bişey sorucaktım sizin sebepsiz inferlitemiydi yoksa eşinizde ve sizde herhangi bir sorun var olmasına ragmenmi rahim filminden sonra hamile kaldınız

MERHABA allah sağlıcakla kucagına almayı nasip etsin inşallah ben bişey sorucaktım sizin sebepsiz inferlitemiydi yoksa eşinizde ve sizde herhangi bir sorun var olmasına ragmenmi rahim filminden sonra hamile kaldınız

canım ona sormuşsun ama ben belki yardımcı olabilirim benimki sebebsizdi 1 sene sonra hamile kaldım

bende 2 hafta sonra çektirecem ve kötü bişey cıkacak diye korkuyorum kızlar...6 aydır bebek istiyoruz olmadı adetlerimde düzensiz:KK43:

anestezilimi çektirdin başak biraz bilgi verirmisin yeni çektirmiş biri olarak yardımcı olmuş olursun çektirecek arkadaşlara

bende agostosun başında çektirdim arkadaşlar sizi korkutmak istemem ama ben canlı canlı oldum gerçekten çok canım yandı bagırdım bile kesinlikle anestesiyle yaptırın benimde kanalların tıkalıydı dkt açtı bu ay gonopana ilacı verdi adetin 12 günü çagırdı yumurtalıklara bakıçakmış ama birdaki ay ramazan oldugu için gitmiyecegim allah herkese nasip etsin..

bende agostosun başında çektirdim arkadaşlar sizi korkutmak istemem ama ben canlı canlı oldum gerçekten çok canım yandı bagırdım bile kesinlikle anestesiyle yaptırın benimde kanalların tıkalıydı dkt açtı bu ay gonopana ilacı verdi adetin 12 günü çagırdı yumurtalıklara bakıçakmış ama birdaki ay ramazan oldugu için gitmiyecegim allah herkese nasip etsin..

Bencede olmayan arkadaşlar aslanlık yapmaya hiç gerek yok kısacık bir anestezi alın benim içinde tatsız bir olay olarak kaldı..Ben rahim filminden önce epey uğraşıp bir sürü düşük kapmıştım filmden 5-6 ay sonra tekrar hamile kalıp doğum yaptım..

mrb arkadaşlar bende nisanda çektirdim. haziranda hamile kaldım. ama benim eşimde ocak ayında varikosel ameliyatı olmuştu. rahim filmimi fayda etti yoksa ameliyatmı hiç bilmiyoruz. insanın bünyesine göre değişiyor bu ağrı olayı bende anestezi almadan çektirdim sadece 2 dk. bi ağrı oldu şiddetli, ama o kadar hemen geçti sonra. zaten açık çıktı ikiside. tabi herkezin bünyesi değişik. biz bu haberi almak için toplam 15 ay bekledik. çok şükür rabbime. inşallah en kısa zamanda allah sizlerede bu mutluluğu yaşatmayı nasip etsin.

kızlar benim geçen seneki formu bulmuşsunuz
bende ocak gibi (sanıyorum) rahim filmini çektirdim çok fazla birşey hissetmedim
mayıs ayında da hamile kaldım bebişim 7 haftalık olduğunda kalbi atmadığı için kürtaj olmak zorunda kaldım umarım benim yaşadığımı sizler hamiş kalınca yaşamazsınız bebişim gelişmedi.
şimdi artık çalışmalara başladık umarımki biran önce hepiniz hamiş kalırsınız

bugün rahim filmi çektirdim biraz araştırma yapmak istedim gerilerde kalmış bu sayfayı buldum iyiki de bulmuşum umutlarım arttı .rahim filmi sonucum temiz çıktı belki ben de hamiş olurum diye sevindim.ama ben de bir de polip var 1,5 cm boyunda.gerçi doktor zararı yok hamile olabilirsin dedi ama nasip..rahim filminden sonra hamiş kalan var mı aranızda.Nasıl oldu ne kadar zaman sonra kaldınız??Merak ediyorum kızlar yazar mısınız?

merhaba arkadaşlar...çok üzücü ve çok kötü bir durum yaşadık:KK43:(( 10 ekim günü malesef bebeğimi kaybettim...17 haftalıkken düşük yaptım...:KK43:(((( herşeyim okadar normal ve yolunda gidiyordu kontrollerim çok iyidi...çok aniden oldu...birden kasılma gibi hafif ağrılar başladı ama çok şiddetli değildi.. önce gaz falan sandım sonra rahmin aşağıya doğru indiğini hissettim ve sıvı geldi hemen arkasından kanama başladı ve tüm bunlar çok kısa zamanda gerçekleşti... hemen arabay atladık ve hastane evimize çok yakın olduğu halde varana kadar kanama çoğaldı..ve malesef bebeği kaybettik...çok acı çok...:KK43:(( hala psikolojimi toparlayamadım...özlüyorum bebeğimi..karnımdaki halini çok özlüyorum:KK43:((( ve yeniden hamile kalmaktan çok korkuyorum....doktor düşük olayından sonra yapılan tüm testlerin normal çıktığını ve hiç bir sebep bulunamadığı söyledi....şimdi 3 ay sonra rahim kendini toparlayınca rahim filmi çekilmesini sitedi...biraz anlatırmısınız..bu film çekilme işi nasıl oluyor ağrı acı sancı oluyor mu lütfeeeeeeeeeen....çok korkuyorum!

canım daha önce yazmıştım umarım yardımcı olurum..:1hug:

canım üstlerde yazmıştım ama tekrarlayayım.ilkönce gizemx arkadasım ben rahim filmi çektirdim adetimin 12.günü sonuç temiz çıktı ve o ay hamile kaldım artık filmden mi olacagı varmış ondan mı bilemiyorum.darısı basına...
joliefr senin soruna cevap vereyim.iyi bir hastanede yaptırmanı tavsiye ederim çünkü ben çok arastırdım dijital makinası olan bir hastanede yaptırmanı tavsiye ederim.ben sema has. yaptırdım o zaman ssklı 400 ytl verdim biraz tuzluydu ama 5 dk bitti ve 2 dk kadar bir basınç hissettim okadar oda hemen geçtiği için dayanılmayacak bişey değil.biter bitmez de ayaga kalktım nerdeyse hiç kanamam olmadı.umarım yardımcı olabilmişimdir geçmiş olsun inş yakında tekrar bebişin olur:teselli:

merhaba arkadaşlar...çok üzücü ve çok kötü bir durum yaşadık:KK43:(( 10 ekim günü malesef bebeğimi kaybettim...17 haftalıkken düşük yaptım...:KK43:(((( herşeyim okadar normal ve yolunda gidiyordu kontrollerim çok iyidi...çok aniden oldu...birden kasılma gibi hafif ağrılar başladı ama çok şiddetli değildi.. önce gaz falan sandım sonra rahmin aşağıya doğru indiğini hissettim ve sıvı geldi hemen arkasından kanama başladı ve tüm bunlar çok kısa zamanda gerçekleşti... hemen arabay atladık ve hastane evimize çok yakın olduğu halde varana kadar kanama çoğaldı..ve malesef bebeği kaybettik...çok acı çok...:KK43:(( hala psikolojimi toparlayamadım...özlüyorum bebeğimi..karnımdaki halini çok özlüyorum:KK43:((( ve yeniden hamile kalmaktan çok korkuyorum....doktor düşük olayından sonra yapılan tüm testlerin normal çıktığını ve hiç bir sebep bulunamadığı söyledi....şimdi 3 ay sonra rahim kendini toparlayınca rahim filmi çekilmesini sitedi...biraz anlatırmısınız..bu film çekilme işi nasıl oluyor ağrı acı sancı oluyor mu lütfeeeeeeeeeen....çok korkuyorum!
canım yasadıklarına cok uzuldum ama yapacak bısı yok sende uzme artık kendını bunda da vardır bı hayır deyıp yoluna devam et.bengecen sene ekım ayında dıs gebelık gecırdım dr bana 3 ay sonra gel flım cekelım dedı ben korktugum ıcın bıraz da ınanmadıgım ıcın gıtmedım.7 ay bekledım hamıle kalamayınca agustos ayında cektırdım gercı hala hamıle kalamadım ama yınede ıyıkı cektırmısım keske dr dedıgı zaman cektırseydım sag tupum tıkalı cıktı bakalım bundan sonra ne yapacagız.sakın korkma ve cektır dayanılmıcak bısı degıl ve cok kısa suruyo anlamıyosun bıle ben bıtınce bumuymus dedım korkuttukları ama sana tavsıyem ıyı bı yerde cektır.goruntuleme merkezı olsun mesala cekılen yer onemlı unutma canım hakkında hayırlısı olsun a.s:1hug:

teşekkürler arkadaşlar verdiğiniz bilgiler için..içime biraz su serpildi...allah hepimizin yardımcızı olsun...

X