Hamile Kalmak istiyorum

I

Iraz

Ziyaretçi
Kizlar araniyda hic dis gebelik gecirip tekrar saglikli bi hamilelik geciren varmi.8 Ay önce bi dis gebelik gecirdim.Tüplerimin Birini aldilar digeri saglam.Hamile kalabilirsin dedi Doktor.Ama sansim daha normale göre daha düsük tabi.3 aydir Korunmuyorum daha bisey yok.Ya olmazsa diye de Cok geriliyorum.

canım mutlaka doktor kontrolünde olmalısın.
doktorun kalabiliyorsun dediyse denk gelmemiştir yumurtlaman 3 aydır.doktor kontrolünde ve yumurta takibiyle denesen bunu.bende yumurta takibiyle,olgunlaştırmasıyla ve çatlatma iğnesiyle kaldım.
inşallah 2008 yılın da sende hamişler kervanına katılırsın.canı gönülden diliyorum bunu..

Aminnn Cok istiyorum.ya olmazsa diye de cok korkuyorum

Yumurtlama günümü hesapladim.Bu ay tutar umarim.Cok umutlanmakta istemiyorum cünkü sonra cok üzülüyorum

canım inşalllah hamiş kalırsın ..
Allah sana ve tüm isteyenlere(banada)nasip etsin

önce moralli olman şart kendini sıkma ve aklını fazla takma.gebeliği engelleyen faktörlerden biri.Yumurtlama takvimini takip edersen hamile kalırsın.dermansız dert yoktur.özme canım kendini..allah sanada bebiş nasip etsin en yakın zamanda ihşallah.....

canım merhaba!Daha önce operasyon geçirdiysen doktor kontrolünde denemeler yapmalısın bence!Doktor yumurta takibini yaparsa işin daha garanti olur,çünkü her ay yumurtlama günü değişiyormuş!!a.s.

zaten bu ay da olmazsa öyle yapicam.Daha uzun bi süre olmadi korunmayi birakaki bu 3,ay sadece icimdeki za olmazsa korkusu beni üzüyor

3 ay daha çok yeni arkadaşım, biz 12 aydır istiyoruz :KK43:( ancak doktorun bize söylediği ilk yıılda olma olasılığı % 85 iken, ikinci yılın sonunda %92 ye çıkıyormuş, yani düzenli ilişki ve sağlıklı partnerle ikinci yılda bebek sahibi olma olasılığımız daha yüksekmişş Allah her isteyene güzel bebişler verir inşallah..

zaten bu ay da olmazsa öyle yapicam.Daha uzun bi süre olmadi korunmayi birakaki bu 3,ay sadece icimdeki za olmazsa korkusu beni üzüyor

öncelikle aklından olmaz kelimesini bırak ya olmazsayı bile geçirmemelisin canım herşey biryerden sonra beyinde bitiyor..oLumlu düşünki oLumlu güzel şeylerle karşılaş ve bizimle paylaşyerimseniben:emir_bebek::nazar:

Evet haklisin.bazen cok tuhaf oluyorum gözlerim doluyo konusamiyorum.Sonra da kendi kendime kiziyorum.

ah canıım benim de dış gebelik ve ben hala atlatamadım. doktor 3 ay gebelik yasak dedi.. sonra bi rahim filmi çekilecek neden olduğu bulunmaya çalışılacakmış. sen çektirdin mi rahim filmi canım.

benim 2 tane miyomum var doktor onlar baskı yapıyo olabilir dedi. ama diğer yumurtlağa baskı yapmıyo da olabilirmiş. filmle anlaşılacak artık ama.

benim durum biraz riskli doktor olmazsa tüp bebek deniycez dedi.

yine de üzülme canım. bi kere hamile kalabilmişsin. demekki yumurtaların sağlam eşinde sorun yok. gerisi olur sen merak etme. daha kötüsü var. iyi düşünmeye çalış.

senin nasıl tedavi ettiler. ben metotraksat ile tedavi oluyorum.

Ya benim laparoskopiyle tüpön birini aldilar.Doctor digeri saglam dedi. Son 3 ay ünce gittim.Bidaha hamile kalinca beklerim dedi.ama film falan cekilmedi

güzelim korkma ben tam 5 aydır korunmuyorum ve hala hamile kalmadım bence sen kalırsın doktorlar bilir bende korkuyordum ama doktor bu işler nasip işi dedi zamanı tutmamiştır dedisen daha yeni sayılırsın bende problem de yok çocukta:)))

slm küçükkedicik bende 8 aylık evliyim ama korunmadıgım halde bebiş yok daha bana yardım edermisin olmaz diye cok korkuyorum benim idrar yolumda iltihaplasma var acaba ondan olabilirmi

kızlar tahminen kaç denemde hamile kalınır...bi bilginiz varmı. kişiden kişiye değişir mi..

yanlışlıkla hamile kalan o kadar çok arkadaşım var ki anlatamam...

galiba biraz rahat olmayı başarmalıyız. ne kadar çok istersen düşünürsen kendini sıkarsan o kadar zor bence... rahatlamalıyız galiba... önce bunu yenmek lazım bence.

...valla biraz şans işi galiba...ama dediğin gibi biraz rahat olmak lazım...kafadan o fikri çıkarmak gerekiyor..ama etrafımdaki çocuk sahiplerine baktığımda genelde ilk çocuk da 3. ya da 4. denemelerde oluyor gibi...ilkinde tutturmak sayısal da kazanamak gibi bir durum heralde :) ...ben şuan ikinci denememin sonucunu bekliyorum..sabır diyorum

arkadaşlar ben yeni üye oldum sayfaya giremiyorum yaa aanlamadım ben bu işten biri bana anlatabilir mibaşka yollardan buluyom sayfayı mesaj yazıyorum gelmiyo

slm küçükkedicik bende 8 aylık evliyim ama korunmadıgım halde bebiş yok daha bana yardım edermisin olmaz diye cok korkuyorum benim idrar yolumda iltihaplasma var acaba ondan olabilirmi

canım benim benimde idrar yolu enfeksiyonu vardı ve olmama riski enfeksiyon olduğu için onu tedavi ettirirsen olur merak etmeönce onu tedavi etmen gerekiyo etmezsen eğer allah korusun düşük olma riski yükseliyormuş bende tedavi gördüm antibiyotik ilaç.. gittim yeniden kontrole geçmemiş artık psikolojim bozulmuştu doktor ilaçta vermedi biraz devam et bakalım böyle dedi 1 hafta 10 gün sonra tekrar gel dedi gittim ve enfeksiyon yok enfeksiyon gelip geçici birşey miş kendiliğinden yokolabiliyormuş ama çıkabiliyormuşta.. onun için için rahat olsun bende 3 aydır korunmuyorum bakalım ne zaman nasip olacak bana da allah kimseyi uğraştırmasın isteyen herkese versinkaydirigubbakcemile2

X