Tylere kkten zm, limon, tuz ve nane

Ben lımon denedım oluyodum agda yapmıstım oyy cok yandım ama :)))) sureklı yapmadım acaba densemmı sonuc alacagımı bılsem yaparımdakaydirigubbakcemile2

Ya ben balyonda taze nane yetıstırebılrmıyım acaba her sabah yerdım :)))

Ya ben balkonda taze nane yetıstırebılrmıyım acaba her sabah yerdım :)))

Yok canım baklonda yetişmez ona geniş toprak alan lazım, çünkü yerden fışkırıyor naneler... Benim bahçemde bir alanda var, yer yer çıkıyor oradan...
Belli dönemlerde kuruyor, kuruyan dalları da temizlemek lazımmış çıkmazmış sonra...
Tabi ben bilmediğim için hiç kırmadım kuru dalları, annem söyleyince yapıyorum şimdi ama azaldı nane çıkan bölgeler....

Ya ben balyonda taze nane yetıstırebılrmıyım acaba her sabah yerdım :)))

yetiştirebilirsin agzı geniş bir saksıya yada boş bir tenekeye ekersen çıkar;taze nanenin kök kısımlarını dallarını kopardıktan sonra topragın içine dogru geçir birazı dışarda kalsın belli bir süre sonra çıkar.

valla denıycem annem balkonda domates maydanoz yetıstıryo onun yanına bı nane yakısır :)))

ben ilk defa uyguladım ama kılları pazartes aldım limonu çarşamba sürdüm. etk,li olurmu acaba devam edeceğim bütün vücudumda denedim.

Kızlar deneyen var mı bu sistemi ay vallahi ne güzel olur teşekkürler niyeee bende deniyeceğim

ibrahim saraçoğlunun 23 günlük nane kürü nedir bilen anlatabilir mi?Teşekkürler :)

ya benim bi sorum var bu nane çayı için diosunuz ya ben her sabah okulda nanelimon içiyorum sonucta ondada nane var o olmazmı ya olur bence sanki :icecream:

taze nane olmalı diyor saraçoğlu
birde tüylenme ve adet düzensizliğine karşı başka bi kürü daha var bu daha kısa sürede etki gösterir gibi geliyor bana,oda şu kür;
Üç-dört gram (bir tatlı kaşığı) kurutulmuş testere dişli arslanpençesi kaynamakta olan bir bardak (150-200 ml) klorsuz suya atılır. Kısık ateşte on dakika kaynatmaya devam edilir. Daha sonra soğumaya bırakılır ve ılıyınca süzülür. Bir ay boyunca her gün bir su bardağı içilir. Bir aydan sonra bir hafta ara verilir. Bir hafta aradan sonra aynı şekilde bir aylık kür tekrar edilir. Ve kür sonlandırılır. Kürün en uygun içim zamanları sabah kahvaltısından iki saat sonra veya öğleden sonra aç karnına içmektir.

ıleride adet düzensizliği tekrar ederse, kür 1 aynı şekilde tekrar edilir.

arkadaşlar bu limon tuz olayını bende yaptım.bir ayı geçti daha bacaklarımda çıkmadı kıllar.bir iki kırılanlar çıktı.ikinci haftada çıkarlardı.çok şaşırdım ya.deneyin bişey kaybetmezsiniz.ben nane çayıda içmedim.yazı bekliyorum taze nane için.aldıktan sonra tüyleri ilk önce tuzla ovdum bir güzel.sonrada limonu ikiye kestim.o limonu sürdüm uzunca bi süre.3 gün yaptım bunu.birdahaki sefere yapmaya devam edeceğim.memnun kaldım:)

ben birçok şey denedim arkadaşlar. karıncayumurtası yağı, zırnık, limon tuz nane, hatta idrar yani burda okuduğum herşeyi denedim. ne yalan söylim hepsinin biraz biraz faydası oldu. evet limon gerçekten etkili daha öncede yazmıştım özellikle batık ve sivilcelerime iyi geldi. tüyleri inceltiyor düzenli kullanılırsa bitireceğine inanıyorum ben ama bazı bölgeleri çok fazla yakıyor...

arkadaşlar bu limon tuz olayını bende yaptım.bir ayı geçti daha bacaklarımda çıkmadı kıllar.bir iki kırılanlar çıktı.ikinci haftada çıkarlardı.çok şaşırdım ya.deneyin bişey kaybetmezsiniz.ben nane çayıda içmedim.yazı bekliyorum taze nane için.aldıktan sonra tüyleri ilk önce tuzla ovdum bir güzel.sonrada limonu ikiye kestim.o limonu sürdüm uzunca bi süre.3 gün yaptım bunu.birdahaki sefere yapmaya devam edeceğim.memnun kaldım:)

fibulacım sana katılıyorum bak benim de aynen ikinci haftada bacağım kılla dolardı ilk yaptığımda limonu alınma kıvamına 2.5 ayda falan geldi normalde 3 hafta ya da 1 ayda ağdalık olurdu sonra ikinci kez ağda yapıp sürüdm limonu ve bu sefer ilkten çıkmayan tüyler çıktığı için daha erken çıktılar. bu limon tuz çok geç çıkarıyo tüyleri bu kesin. ve de batıkları engelliyo. uzun sürede etki ettiği zaten başta söleniyo. sabretcez artıkk. :Saruboceq: bi de ben bıyık bölgesinde de denemeye başladım ve kesinlikle çok daha kısa sürede faydasını göreceksiniz. burdan aldığım gazla. tuz-limona tam gaz devam hihoyyyt

ilginçmiş :) sadece nane çayı içsem olur mu,kıl hormonlarını aksine çalıştırsa... faydası olur mu ki

yüzüme denemek istiyorum ama yüzüne deneyenlere bir sorum var yüzünüzü ne ile alıyosunuz sürmeden önce?ben ağda sürmedim yüzüme sürmeyide düsünmüyrm. acaba tüyleri almadan denesem bu yöntemi faydasını görür müyüm?

yüzüme denemek istiyorum ama yüzüne deneyenlere bir sorum var yüzünüzü ne ile alıyosunuz sürmeden önce?ben ağda sürmedim yüzüme sürmeyide düsünmüyrm. acaba tüyleri almadan denesem bu yöntemi faydasını görür müyüm?

cnm ben çene bölgeme denedim faydası olur inşallah...önce tüyleri kökünden alman gerekiyor yoksa işe yaramaz..

X