Ağda tüy alma

Ay o çok can yakmazmı benim tüylerim çok komik malesef lazer olmadı çünkü öyle kıytırık güzellik merkezleri değil gerçekten doktorları olan bir yere gittim ve tüylerim sarı çok ince ve boşluk boşluk yuvarlak boşluk ilerde var vs şimdi hormon değişmesinden bikini bölgem çoğaldı biraz ve koyu renk oldu bebek tedavisinden sanırım bende ona çözüm arıyordum :KK43:

Merhaba hanımlar. Bikini bölgesi tüy almak için hangi yöntemi tavsiye edersiniz ama uzun süreli idare etsin . ağda kullanmak istiyorum ama daha önce jiletle aldığım için ister istemez tüyler kalın oldu o yüzden biraz korkuyorum ağda kullanmakta. bikini bölgesi hassas olduğu için korkuyorum. sizce denemeli miyim ağda yöntemini. şimdiden teşekkürler.
İlk sefer için kendin yapma. Kendine kıyamadığın için hem çok uzun sürer hem istemeden de olsa tahriş yanık vs. yapabilirsin. Başlangıç için kuaföre gidin bence, kişiye özel ağdalar açıyorlar hijyenik oluyor. Tüyler alışana kadar 1 ya da 2 kere daha devam edip sonrasında kendinize ağda kazanı alıp kendiniz rahatlıkla yapabilirsiniz evde bikini bölgesine. Tabi kuaförde 15 dk, evde 1 saati geçiyor orası ayrı ama 😃😃 kazan zaten ömürlük gibi 4 yıldır kullanıyorum ben toptancıdan almıştım. 1 paket spatula 100lü aldım geçen seneden beri yarısından fazlası duyuyordur hala, toptancılarda çok uygun fiyatları. El ağdası bir tık pahalı onu da indirimde yakalayınca yedekli alıyorum 3 4 sefer için yetiyor zaten 1 paket hem bacak hem genital için. İlk bir kaç seferden sonra zaten siz de fark edeceksiniz yarım yamalak çıkıyor tüyler ve acısız pıt pıt hallediliyor

aynen bende dün ilk defa ağda yaptım bikini bölgesi. ama daha önce jiletle aldığım için baya kalınlaşmış dün ağda yapınca baya zorlandım ölümlerden ölüm beğendim diyebilirim 😂 tüy köklerim kanadı biraz tabi tahriş de oldu. yarıda bıraktım biraz düzelsin geri kalanını yaparım. öyle öyle bir şeyler deniyorum bende.

İlk sefer için kendin yapma. Kendine kıyamadığın için hem çok uzun sürer hem istemeden de olsa tahriş yanık vs. yapabilirsin. Başlangıç için kuaföre gidin bence, kişiye özel ağdalar açıyorlar hijyenik oluyor. Tüyler alışana kadar 1 ya da 2 kere daha devam edip sonrasında kendinize ağda kazanı alıp kendiniz rahatlıkla yapabilirsiniz evde bikini bölgesine. Tabi kuaförde 15 dk, evde 1 saati geçiyor orası ayrı ama 😃😃 kazan zaten ömürlük gibi 4 yıldır kullanıyorum ben toptancıdan almıştım. 1 paket spatula 100lü aldım geçen seneden beri yarısından fazlası duyuyordur hala, toptancılarda çok uygun fiyatları. El ağdası bir tık pahalı onu da indirimde yakalayınca yedekli alıyorum 3 4 sefer için yetiyor zaten 1 paket hem bacak hem genital için. İlk bir kaç seferden sonra zaten siz de fark edeceksiniz yarım yamalak çıkıyor tüyler ve acısız pıt pıt hallediliyor
bide canım sen kazan dedin ya ben kartuş takılan ağda makinası kullanıyorum . Herhangi bir fark var mı bide vücudumuz için kullandığımız ağda ile bikini bölgesi için ağda aynı mı yoksa hassa olduğu için farklı mı ağdası . bende yeni ağda kullanıyorum pek bilgim yok biliyorsanız ve bana tavsiyee verirseniz çok sevinirim. tabi zahmet olmazsa

bide canım sen kazan dedin ya ben kartuş takılan ağda makinası kullanıyorum . Herhangi bir fark var mı bide vücudumuz için kullandığımız ağda ile bikini bölgesi için ağda aynı mı yoksa hassa olduğu için farklı mı ağdası . bende yeni ağda kullanıyorum pek bilgim yok biliyorsanız ve bana tavsiyee verirseniz çok sevinirim. tabi zahmet olmazsa
Kartuş takılan bikini bölgesinde tahriş yapabilir.
Ben kazana dökülen sir ağda kullanıyorum onu öneririm. Başlarda biraz zorlanabilirsin ama minik minik sürerek başlamıştım ben sonra alışıyorsun ve 3 4 çekmeye bitiyor ama bu seviyeye gelmek için baya bi süre uğraştım 🥲😅

Ben kazana dökülen sir ağda kullanıyorum onu öneririm. Başlarda biraz zorlanabilirsin ama minik minik sürerek başlamıştım ben sonra alışıyorsun ve 3 4 çekmeye bitiyor ama bu seviyeye gelmek için baya bi süre uğraştım

Ben kazana dökülen sir ağda kullanıyorum onu öneririm. Başlarda biraz zorlanabilirsin ama minik minik sürerek başlamıştım ben sonra alışıyorsun ve 3 4 çekmeye bitiyor ama bu seviyeye gelmek için baya bi süre uğraştım 🥲😅
peki kol bacak fln için kullandığımız ağda ile bikini bölgesi ağda aynı mı yoksa bikini bölgesi için farklı mi

Merhaba hanımlar. Bikini bölgesi tüy almak için hangi yöntemi tavsiye edersiniz ama uzun süreli idare etsin . ağda kullanmak istiyorum ama daha önce jiletle aldığım için ister istemez tüyler kalın oldu o yüzden biraz korkuyorum ağda kullanmakta. bikini bölgesi hassas olduğu için korkuyorum. sizce denemeli miyim ağda yöntemini. şimdiden teşekkürler.
Çekinmiyorsanız bir iki defa kuaförde aldırın daha sonra evde kendiniz alabilirsiniz.Bende eskiden jiletle alırdım ćekilecek gibi değil resmen erkek sakalı gibi kalınlaşıp çoğaldılar daha sonra iki defa kuaförde aldım şimdi de eldivenle hallediyorum 2 haftayı buluyor çıkması

Kartuşun ağzı geniş olduğu için bikini bölgesinde üst kısım için rahat kullanabilirsiniz ama iç kısımlara yapmak istersen hem seni çok zorlar hem de bazı bölgelere sürmek çok zor olabilir özellikle iç kıvrımlı kısımlara. Kazan olduğunda spatula yardımıyla istediğin yere rahatça sürebiliyorsun. Bi de dediğim el ağdası bez kullanmadan yapılıyor. Sürüyorsun hemen kuruyor elinle direkt sürdüğün ağdaları çekiyorsun. Kartuşu ben bacak ve kol altı için daha ideal buluyorum. Yurt dışında bikini bölgesi için kartuşların küçük ağızlıları vardı ama TR'de hiç denk gelmedim.

peki kol bacak fln için kullandığımız ağda ile bikini bölgesi ağda aynı mı yoksa bikini bölgesi için farklı mi
İkisi de aynı ama dediğim mantık biri daha uygun genital bölge için. Ben sesunun beyaz renkli hassas ciltler için olanın hem kartuşunu alıyorum hem de kazan için el ağdasını.

X