Tylere kkten zm, limon, tuz ve nane

yok canım ister ağdayla al ister epilatörle al kıllar kökünden alınsın, limonun asiti kılın oluştuğu yuvaya değsin maksat o zaten. deniz tuzunu eritiyorum ben limonda limonu biraz bi kaba sıkıyorum içine deniz tuzundan dökünyorum. eriyene kadar karıştırıyorum. sonra da bacaklarıma yedire yedire sürüyorum. kuruyana kadar ovuyorum. biraz yanar ama üfleyerek hafif kaşıyarak geçiriyorum artık. uygulamayla ilgili sorun olursa cevaplarım canım. yaptıktan sonra farkedeceksin. tüylerin daha geç çıkacak ve batıkların varsa çok azalacak. yani ben de olanlar bunlar inşallah sende de olur. hııııı unutmadan deniz tuzunu aktardan aldım aktarlardan bulabilirsiniz.

arkadaşlar hiç bir zararı yok kesinlikle doğal bir çözüm fakat biraz uzun süreli yani 1 sene kadar sabrım var diyenler uygulasın yanmasına gelince fazla değil sadece sivilceleri sıkıp kolonya sürünce nekadar yanıyosa öyle yanıyo benden söylemesi ben şuan yüzüme uyguluyorum ve çok memnunum sonuçlarıda yazarım

ya su deydirmemek nasil oluyor sen yüzünde uyguluyormussun nasil su deydirmiyorsun
agda yaptiktan sonra yikanmasi gerekir

sırff bu konu için üye oldum buraya :KK70: maLum devlet sorunu haline geldi artık denicem inşş fayda görürüz :ecrin_bebek:

bi sorum olucak yaa deniz tuzumu normal tuzmu biri deniz tuzu yazmış biri normal kalın tuz dogrusu hangisi?

kizlar ben bu limon tuz isini herbalist ömer coskun a sordum dogurumu diye hayir dedi kesinlikle yanlis dedi.
eger gercekten bi yarari olsaydi derdi heralde demi
neye inanacagimi sasirdim yaw Uhm

tuz ve naneyi bilemem ama limon için evet diyebilirim....benim bacaklarımda epilasyon aletinden kaynaklanan lekeler var...ben ağda sonrasında bu lekelerin gitmesi için limon sürüyordum bacaklarıma lekeler için pek bişey yaptığı söylenemez ama tüylerim dehşet şekilde azaldı..hatta bazı bölgelerde hiç çıkmıyor ama kötü yakıyor ağda sonrası....

ARKADAŞLAR bu tuz limonu anneannem annemlere genç kızken anlatmış annem ve teyzemlere hep yaptırmış sonuç annem ve teyzelerim tüysüz!
annemde bana lisede sölemişti de ben uğraşmamıştım üniversite de 2. sınıfta başladım yapmaya 7-8 kere aldım yaptım ve aradan 5 sene geçti sonuç:kıl tüy derdim yok:)
yalnız ben bikini bölgesine kulllanmadım sonuçta hassas blge die
haberiniz olsun bende tüy falan kalmadı.mutlaka devam edin...

arkadaşlar su deydirin bişey olmuyo sadece tedavi biraz uzuyo onun için deydirmeyin dedim ben limon tuzu değil kalın tuz eğer yoksa normal tuzda kullanabilirsiniz ve limon suyu limonu kesin ve öyle uygulayın aiti kaçmasın nane çayı ise kıl hormonlarının fazla salgılanmamasını sağlıyo o yüzden içilse iyi olur ama kısırlığada yol açıyomuş içmeyin evli bayanlar siz ben malesef aksiliklerden dolayı fazla kullanamadım ama bendede çok azalma var bakalım görelim sonuçlarını yazalım birbirimize

bacim bu basligi acali baya olmus. sendeki sonuclari merak ettim buzamana kadar uyguladin sonuc ne?? eger ise yariyosa bende denemek istiyorum

canım çok ilgimi çekti denemek istiyorum ama aklıma takılan bir soru limon ve tuz uyguluyoruz günde bir kez ve üç gün üst üste mi eğer öyle ise uyguladığımız bölge tuzlumu kalıyor su değdirmiyorsak birşeyle silmek gerek miyor mu lütfen acıklar mısın teşekkür ederim

ya benim anlamadıgım kıslar böyle tuz nane gibi basit şeylerle bitecekse kıl tüy derdii...neden doktorlar var neden lazer var peki biz neden okdr para veriyorusss...ben tuz ve limonu yapmıştım bi ara hiç bi işe yaramadı okdr umutlanmıştım buradaki yorumlardan...neyse inşşş deneyipte tüylerinden kurtulanlar olurr..kılsız tüysüz günler inş bizi bekliodur:)

Arkadaşlar şu deniz tuzu ile kalın tuz aynı şey mi?? Nerde bulabilirim? bir de normal tuz olmaz mı?=)

yanıyorum arkadaşlar uyguladım hatta kalan mesajlarıda okudum üstüne sayfa sayfa bi kerecik sürdüm acısına dayanamayıp ılık duşa girdim hemen inş işe yarar:a015:

kızlar limon yerine limon yağı sürsek olmazmı ya limon yapış yapış oluyor

bende bu formu bir kaç aydır takip ediyorum.limon ve tuz karışımını öğrendim.yanlız bir şey söylemek istiyorum.bende tüylenme sorunu var.polikistik over sendromu var.kist olduğunu öğrenmeden önce lazere gidecektim bir arkadaşım önce doktora gitmemi söyledi.kadın doğum doktoruna.hormon testi yapıldı.erkeklik hormonu yüksek çıktı.doktoruma ilaç tedavisiyle birlikte piyasadaki tüy azaltıcılardan kullanabilir miyim diye sordum.ilaç tedavisi 6 ayı geçmeden olmaz hormonlar düzelsin biraz yoksa paran boşa gider.tabii şimdi tuz ve limon karışımını kullanıyorum tam olmasa da işe yarıyor.ibrahim saraçoğluna e-mail atmıştım o da bana ilaçlarını kullan dedi.onun için ne yaparsanız yapın tüyler azalmıyorsa ve vücudunuzda sivilce gibi ama sıkınca çıkmayan uzun süre iyileşmeyen yaralar varsa doktora gitmekte yarar var.sonra diğer yöntemler işe yarar.

arkadaşlar az önce farkında olmadan bi erkek paylaşım sitesine girdim ne göreyim istenmeyen tüylere limon ve tuz yazıyo. erkeklerin yanaklarında ki tüylerden kurtulmaları için vermişler bu tarifi aynen bizim yaptığımız gibi ağdayla yanakları alın (elmacık kemiğindekiler yani) kaya tuzuna batılırmış limonu oraya sürün bu işlemi üç gece tekrarlayın tüyler çıkana kadar bekleyin çıkanları alın ve tekrar aynı işlemi tekrarlayın diyo. 5 ay sonra farkı görüceksin yazmış... çok şaşırdım bu bize özel sanıyodum. ayy kıyamam heriflere bide demişler ki elmacık kemiğinin üstünde çıkan tüylerden kadınlar nefret ediyo bizi çirkin gösteriyo falan ayy bi güldüm bi güldüm....

arkadaslar....
ben bacaklarımı 15 gün önce aldıgımda bol tuza limon sıkıp agdadan sonra bacaklarıma bol bol sürdüm
ve bugün bakıyorum ki bacaklarım hep o sert tüylerden kurtulmuş ve yumusacık olmuşşş
siyah tüylerin yerine daha yumusak tüyler cıktı.....ve yeni yeni, cıktı
dayanabilen hemen yapsın biraz can yakıyorç......

mrb ark lar yeni kaydoldum sırf bu konu için tabi diğer faydalı konular için de şimdi ben de bir kere bu limon tuzu bacaklarımda uyguladım ve geç çıkıyor çok mutlu oldum koltuk altına da bugun 2. kez uyguladım ama çok masaj yapmadım ve özel bolgeye de kullandım bugun ilk defa kullandım ama çok yakmıyor acaba kokten alınmıyor mu??? çay a kullanmıyorum henuz ilerde beli problem çıkar diye:1shok: neyse devam edecem güzel bir yontem çok tuylu değilim inşallah daha hızlı gecer bu tuyler neyse deneyip gorecem bu arada normal tuz kullanıyorum gorunce kalın tuzu alırım su değdirmiyorum zaten kokmuyor rahatsız etmiyor yanlız koltuk alıma deodorant suruyorum malum sıcak kokuyoruz bırşey olurmuuuuu??????????????????????????????? cvp larınız için şimdiden çok tşk hihoyyyt

yavrum ben bikini bölgemi kremle alıyorum ona rağmen sürünce cayır cayır oluyo rdelikafadulden

sende nasıl yanmadı yahumirmirmirmir

kimbilir belki acı eşiğin yüksektirgamyoncuiremsu

vala deodarantı bilmiyorumk tatlım ama gece yatarken temizleyip sür faydalı olur hem deodorant sürmende gerekmiyor gecea.s

X