Ocak anneleri doğum hikayemiz....

Canim Allah Analai Babali Büyütsün Inşallah çok Güzel Anlatmişssin Gözlerim Doldu çünki Kendi Doğumumu Hatirladim Dediğin Gibi Doğumdan Sonra Kucağina Veriyolar Ve Doğum Haneden çikarken Seni Bekleyen Yakinlarini Görünce Insan çok Tuhaf Oluyo Bende Normal Doğum Yaptim Zor Oldu Ama Iykide Normnal Yapmişim Kizimin Ilk Ağlayişini Duymak çok Güzeldi..

Çok sağol iremik ve gamzecim allahta sizin bebişlerini analı babalı büyütsün inşallah gamzecim o duygular okadar güzelki seninde dediğin gibi bebeğimin sesini duyunca her acım bitti yani.

canım kızımı doktorun elinde gördüğüm anı hatırladım okurken ne güzel anlatmışsın bu arada oğlun da cok sevimli maşşallah öyle tatlı bakmış ki allah bağışlasın

merhaba benimde 24 ocak 2004 doğumlu dünya tatlısı bir oğlum var kova burcu çok akıllı hemen öğrenen bir çocuk iyiki doğurdum oğlumu darısı tüm çocuk isteyenlere

Canim Sin Benim Oğluşun Ananali Babali Teyzeli Büyüsün Demiştim Ya Doğduğunda Ben Yine Ayni şeyi Söylüyorum Cnm Seni Seviyorum Ve Babam Ve Annemde Ayni şeyi Söylüyo S.ç.seviyoruz Bebeğim

merhaba ben aranıza yenı katıldım bende dogum hıkayemı paylasmak ıstedım ne kadar kötü üç gün geçirdimsede saglıkla bebegıme kavustum. her ay aksatmadan gıttıgım dr bana1 ocak dedı bekledım o gün geldı ama bende sancı falan yoktu dr gıttım ve bana sezeryan olucanı normal olmayacagını söyledı çünkü dönmemişti ve benı özel hastaneye cagırarak para ıstedı dogum hastanesınde 1 hafta olmayacagını söyledı tamam dedık fatak ertesı gün dr amelıyattan cıkmıs hastanede buldum yanına gıttıgımde benı tanımamazlıktan geldı esım ve ben kızdık baska hastaneye gıttk ordada olmadı ertesı gün yıne dıger hastanede baska bır dr amelıyatımı yaptı ve tosunuma kavustum streslı 3gün gecırdım ama bebegımı alınca hersey bıttı...

tebrik ederim allah anali babali,saglikla buytsun insallah....
darisi bizim basimiza hayirlisiyla bi dogursam baska bisey istemiyorum.

Bende 1 ocak sabaha karsi 3,5 ta sancilandim. Tabii once bunun cikolata yemememle ilgisi var sandim, cunku dr seker var diye bana tatli, un isi vs.. yasakladi. Gece de canim cikolata isteyince karnim agriyor sandim. Yunanistan'da yasiyorum. Hastaneye gittigimde dil bilmiyordum bu yuzden cok zorlandim. Sabaha dogru yuzu gozu sismis bir halde dr geldi. Gelir gelmez keseyi patlatti. Inanir misiniz arkadaslar bebegin donemedigini, yerini bulamadigini hissettim. Bir sure basimda iki hemsire ile bekledim. Birisi benim kalp atislarimi digeri bebegi dinliyordu. Birden heyecanla kosusturmaca basladi ve beni ameliyathaneye aldilar. Once dr beni bi guzel kesti, sonra da vakumu cikardi. Ben vakum gorunce Yunanca hayir diye ciyak ciyak bagirmaya basladim. Ama ebe sedyeye cikip karnima basmaya baslayinca kendimi korku filminde gibi hissettim. Bebek dogdu, hemsire tartti ,yazdi ve bana verdi. O kadar guzel ve yumusakti ki ama ben hicbirsey hissetmedim. Derken iceri baska bir kadin aldilar, bu arada dr dikmeye basladi.
Ben Turkce iceri gelen kadinla sohbet ettim ama herkesin bana neden tuhaf tuhaf baktigini sonra anladim. Narkozun etkisiyle gulerek ve aglayarak konusuyormusum. Bu arada narkoz lokaldi.
Neyse ben 4 gun (mecbursunuz) hastanede yattim, oglum 12 gun yatti. Cunku dr sende seker var dediginde testten once 1,5 kilo uzum yedim dememe aldirmadi sekeri kesti ya 3 gun bebegi sekerli su ile beslediler. Vakumla cektikleri icinde deri ve kafatasi arasina kan doldu ve bebek vakum etkisi ile agzini acinca rahim suyu yuttu.
Iste kizlar Atamiz bosuna dememis "beni Turk hekimlerine emanet edin" diye. Bu arada dr'um Misir'li bir muslumandi....
Sonra annem farketmis ama beni beni ikna edemediler oglum 1,5 yasindayken fark ettim Lohusa sendromu yasamisim. Oglumun 1,5 yasina gelene kadar birileri tarafindan geri alinmasini bekledim. Sanki emaneten bendeydi.
Simdi mi esime tsk ediyorum evlenerek bu kadar guzel bir cocugun annesi olmami sagladigi icin. Oglum 2 ocak'ta 4 yasina girecek...

bende doğum hikayami yazmak isterdim ama aranıza çok geç katıldım birde baya bir uzun süre oldu 2 sene gibi
bende kızıma yazarım içimdekileri kağıda dökerim napıyım sizi çok buldum

ben çok duygusal biri değilimdir ama bu hikayeleri okurken başlıyorum ağlamaya :))
Hamilelikten midir nedir, ama bi gün inşallah rabbim nasip edicek bende yazıcam hikayemi...

X