eşinde sperm hareketi düşük olanlar bana yardım lütfenn

Biz keçiboynuzu kürü,zeytinyagında incir,proxeed plus,preseed,largınıne,testojel,saraçoğlundan çay,aktarda hazırlanan marmelat 1 milyondan 5 milyona çıktı yıkama yapılamıyordu şimdi yapıldı

offffff ya ne yapıcamı şaşırdım valla aşılama 1 kere denedik sonuç negatif olunca bıraktık doktorum sperm hareketleri düşük olunca aşılamanın da bir faydası olmadığını söyledi birde birkaç doktor değiştirdik hepsi bir ayrı söylüyor en son profesöre gittik oda tüp bebek dedi kafam çok karışık:1no2:

Arkadaşlar aynı sorunu bizde yaşadık.Ürolog tavsiyesiyle eşim PROFORTİL kullanmaya başladı ve 2 ay kullandıktan sonra hamile olduğumu öğrendim.Şu an 4. ayımdayım sağlıklı bir gebelik geçiriyorum Allah herkese hayırlısını versin Sabredin Hemen tüp bebeğe aşılamaya yönelmeyin ben çok eziyetini çektim önce Allah'ın izniyle sonrada bi kutu ilaçla isteğimize kavuştuk.RAbbim herkese hayırlı sağlıklı evlatlar versin.

Herkese merhaba kızlar,

Benim eşimde de sperm sayısında ve morfolojide sorun vardı. Tüp bebek için merkez araştırmaya başladık ve uzun araştırma sonucunda Bahçeci kliniğine karar verdik. Emre Bakırcıoğlu ile tanıştık. Erkek üreme sağlığı konusunda çok başarılı bi doktor. Eşim Emre Beyde tedavi gördü ve bu tedavi sonucunda tüp bebeğe geçtik şuanda hamileyim :)) Rabbim en kısa zamanda sizlerede nasip etsin. Yani diyeceğim eşinde problem olan bayanlar mutlaka Bahçeciden Emre Bey ile görüşün bişey kaybetmezsiniz. Herkese tavsiye ederim bena

sperm sayısı 4-6 milyon ve hareketlilik durumları iç açıcı değildi. biz iki kere tüp bebek denemesi yaptık ancak maalesef ikisinde de transferden sonraki hafta kanamayla karışık parça gelmesi neticesinde sonuç olumsuz çıktı. açıkçası erkeklerde sperm DNA hasarı diye bir durum varsa tüp bebekte tutmuyormuş. bu nedenle eşim ürolog prof kaan aydos'tan randevu alıp sperm dna hasar analizi yaptırıp hasar varsa tedavisini düşünüyor. ondan sonra diğer tüp bebek denememizi yapacağız inşallah.

sperm sayısı 4-6 milyon ve hareketlilik durumları iç açıcı değildi. biz iki kere tüp bebek denemesi yaptık ancak maalesef ikisinde de transferden sonraki hafta kanamayla karışık parça gelmesi neticesinde sonuç olumsuz çıktı. açıkçası erkeklerde sperm DNA hasarı diye bir durum varsa tüp bebekte tutmuyormuş. bu nedenle eşim ürolog prof kaan aydos'tan randevu alıp sperm dna hasar analizi yaptırıp hasar varsa tedavisini düşünüyor. ondan sonra diğer tüp bebek denememizi yapacağız inşallah.

inşallah bebeğiniz olur benimde eşimin sperm analizi çok düşük 8,5 ml allah isteyen herkeze versin :emir_bebek:

Herkese merhaba kızlar,

Benim eşimde de sperm sayısında ve morfolojide sorun vardı. Tüp bebek için merkez araştırmaya başladık ve uzun araştırma sonucunda Bahçeci kliniğine karar verdik. Emre Bakırcıoğlu ile tanıştık. Erkek üreme sağlığı konusunda çok başarılı bi doktor. Eşim Emre Beyde tedavi gördü ve bu tedavi sonucunda tüp bebeğe geçtik şuanda hamileyim :)) Rabbim en kısa zamanda sizlerede nasip etsin. Yani diyeceğim eşinde problem olan bayanlar mutlaka Bahçeciden Emre Bey ile görüşün bişey kaybetmezsiniz. Herkese tavsiye ederim bena

gözün aydın canım allah analı babalı büyütsün sağlıklı olsun inşallah :nazar:

inşallah bebeğiniz olur

arkadaşlar ben şunu öğrenmek istiyorum eşimin sperm hareketi %20 doktorlar bizi hiçbirşekilde bir bevliyeciye yönlendirmiyorlar 1 defa aşılama yapıldı ama sonuç negatif benim normal yolla olan 4 yaşında bir oğlum var ve 2 seneden beri biz çaba gösteriyoruz ama hiçbişekilde gebe kalamadım bazı arkadaşlar yazmış, eşim E vitamini ve yanında birtakım ilaçlar alıyor, eşimin sperm hareketleri yükseldi demiş yani sizi doktarunuz mu yönlendirdi bevliyeciye veya bu ilaçları kim verdi? lütfen bana yardımcı olunn

Cnm keçiboynuzu kürü yada pekmezini tavsiye ederim benim eşimde hareketi %30dan %50 ye cıkarttı.ama 3 ayda sonuc alabilirsin.bırde ilişkiden 30 dk önce eşine turk kahvesi içir

X