Vajina aknts!

yarennkara

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2007
1.514
2
42
benim uzun zamandır akıntım oluyo..doktora gitmeliyim acaba bunun için...annem üşüttüğün için olur diyodu hep ama eee bende hep üşütmüyorumya..günlük ped kullanıyorum sürekli vajina yıkama jellerini kullanıyorum ama altımdaki bu ıslaklıktan çok sıkıldım.bi çözümü varmı bunun????senağlama

bazen jeller herkesde işe yaramıyor canım belkide kullandıgın jelden kaynaklanıyor olabilir ...ya da enfeksiyon olabilir ama biz genede bilemeyiz en iyisini dr bilir o zaman mutlaka dr a git en azından bir kontrolden geç evlisin galiba smaer testi yaptır........ senede bir kere yaptırmak iyi gelir sen en azından bir sorun varsa tedavisini yaptırırsın eger yoksada inşaallah yoktur o zaman da için rahat eder en azından dr a gittin dersin daha iyi olur demi canım

sağolun kızlar teşekkürler..ben bi çok kadın bu sorunu yaşıyodur diye gitmedim ama artık rahatsızlık duyurorum çünkü çok gelmeye başladı akıntı..

hemen her kadında vardır akıntı ama dedıgım gıbı mıktarı ve kokusunun yogunlugu onemlı

ya kızlar bende de var akıntı, iki defa doktorada gittim ilk gittiğimde bi azalma olmadı sorasında başka ilaçlar kullandım o zaman biraz geçti gibi ama sora denize fln girince yine başladı bi dahada gitmedim,bende sürekli ped kullanmak zorunda kalıorum bıktım artık bütün param pedlere gidio:))

arkadaşlar aynı sorun bende de vardı..sağ kasığımda oluşan ağrı nedeni ile doktora gittim ve jinekolojik muayenede rahim ağzında yara olduğu anlaşıldı...
gecen ay yaktırdım .... umuyorum gecmiştir.Kesinlikle ihmala gelmeyecek bır durum evli olanların hiç geciktirmeden mutlaka doktora gitmelerini tavsiye ederim...

Ben bol bol yıkayarak bu sorunun üstesinden geldim zamanında.Şuan bir sorunum yok neyseki

gecmiş olsun.genelde vajinal akıntı her bayanda oluyor.kaşıntı yok ise kokusuzsa önemli değildir bence.
y,nede bir doğumcuya görünebilirsin.

X