Ankara Lokman Hekim Hastanesi (etlik)

S

sherry456

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi sherry456
arkadaşlar aranızda etlikteki özel lokman hekim hastanesine giden,doğum yapan ya da hastane hakkında bilgisi olan var mı?? buraya gitmeyi düşünüyorum ama çok kararsızım ,hastane hakkında pek bilgim yok yardımcı olursanız çoook sevinirim.

• Konu Sahibi sherry456
güsel bir hastane ööyle çok büyük değil ssk fark alınıyo ama hangi tetkikler için tam bilmiyorum hastaneyi arayıp öğrenebilirsin

• Konu Sahibi sherry456
arkadaşlar çok teşekkür ederim kardelen in verdiği link gayet güzel.ama kafam öyle karışık ki çıkamadım yine işin içinden.

• Konu Sahibi sherry456
canım özel hastaneler de deneyim fazla olmuyoki helede etlikteki lokman hekimde ...doğumevleri bu konuda daha deneyimliler bence özel doktor özel hastaneden daha mantıklı .. ben hacettepeye gidiyorum..son iki ay doğumuma girmesi için ordaki profların özeline giricem v edoğumuma girmesini istiycem..ablam da öyle yamıştı..büyük doğumda hüseyin bey var onunda özeli var ..hacettepede ise selçuk bey var oda bu konuda uzman ayrıca cerrah diğer kadın hastalıkları içinde doğumlara giriyolar...hacettepenin içinde muayenahaneleri..tetkikleri devlet ödüyo sen sadece doktor parası ödüyosun

• Konu Sahibi sherry456
hacettepeyi bende çok begeniyorum bebeğimiz olmuyor diye gitmiştim hsg falan orda yapıldı hep. hamile kalıncada muayene randevusu alamadım bir türlü.ben batıkentte oturuyorum hacettepe uzak geliyor.bugün bi arkadaşım lokman hekimi hiç iyi anlatmadı ne yalan söyleyim korktum biraz.sanırım etlik ssk da devam etcem dr özel muaynesine gidiyorum. benimm için en mantıklısı bu olcak galiba.

• Konu Sahibi sherry456
canım özel hastaneler de deneyim fazla olmuyoki helede etlikteki lokman hekimde ...doğumevleri bu konuda daha deneyimliler bence özel doktor özel hastaneden daha mantıklı .. ben hacettepeye gidiyorum..son iki ay doğumuma girmesi için ordaki profların özeline giricem v edoğumuma girmesini istiycem..ablam da öyle yamıştı..büyük doğumda hüseyin bey var onunda özeli var ..hacettepede ise selçuk bey var oda bu konuda uzman ayrıca cerrah diğer kadın hastalıkları içinde doğumlara giriyolar...hacettepenin içinde muayenahaneleri..tetkikleri devlet ödüyo sen sadece doktor parası ödüyosun

Arkadaşlar hacettepe de Özgür deren varmış ben onun özeline gidicem giden varmı bu doktora şu anda 29 haftalık hamileyim ve kafam çok karışık ssk'lıyım doktor sezeryene girmek için ne kadar para istyiyor lütfen yardımcı olun ...İlk sezeryen olduğu için mecburen ikinciside sezeryen olamalıymış doğrumu biliyorum.Arkadaşlar bilgi verirseniz çokkk sevinirim..

• Konu Sahibi sherry456
bu zamana kadar Lokman hekime gidiyordum.Ama doğumu orda yapmayı düşünmüyorum açıkçası pek güven duymuyorum o hastaneye...

• Konu Sahibi sherry456
arkadaşlar ben 1 ay önce etlik lokman hekim hastanesinde doğum yaptım ve kimseye orayı önermiyorum.orda doğum yaptığım için cok pismanım.doktorum cok kotuydu bana resmen dogum oncesı ıskence cektırdı cok zor bır dogum gerceklestırdım.bu yuzdende bebegım cok sıkıntılı dogdu.hemsırelerde cok ılgısız ınsanları pek sallamıyolar.tabii bır kacı harıç.arkadaslar lutfen bu hastanede dogum yapmayın belkı benım sanssızlıgımdı ama cok acı cektıgım ıcın sızlerde cekmeyın.cunku ılk dogumum oldugu ıcın doktora cok guvenmıstım fakat o benı mahvettı.sız sız olun doktorunuza da o kadar guvenmeyın.hele de benım gıbı ılk dogum yapacak acemı anneysenız.

mrb,
ben annemi 2007 yılında basit bir ortopedi ameliyatı sonucu yoğun bakım ünitesi yetersiz olduğu için lokman hekim etlik hastanesinde kaybettim arkadaşlar..nasıl bir hastanede ameliyat yapılır da kroner yoğun bakım ünitesi bulunmaz,bu hastaneye nasıl çalışma izni veriliyor bilmem,bildiğim tek nur yüzlümün,canımın cananının bana cansız bedenini teslim ettikleri..değil orada ameliyat olup doğum yapmak muayene amaçlı bile kapısına yaklaşmayın lütfennnnn......

Lokman hekimde yeni doğum yaptım... 2 ay düzenli olarak elif hanıma gittim.
Lokman hekime gitmek hayatımın en büyük hatasıydı...
Muayeneleri çok sıkıntılı saatlerce bekliyorsun...
Doktor acele acele muayene edip bir sonraki hastasının gelmesini düşünüyor....
3 doktor için ayrılan hasta bekleme yerleri çok yeterrsiz... Onlarca hamile bayanlaar saatlerdir ayakta...
Hemşireleri lise mezunu ve hastalarla iletşimi çok köötü...
Emin olun 2 aylık süreççte memnun olduğum hiç bir şeyi olmadı...
Otoparkından, güvenliğine...
Hemşiresinden doktoruna...
Resmi işlemlerin yapıldığı çalışandan sekreterine.....
Hepsi ama hepsi sıkıntılı....

Kesinlikle kimseye tavsiye etmiyorum........

bizde gitmiştik fiyatıda çok yüksek...sonuçta alamadık...düşünceleri hep para koparmak...bir kereden sonra birdaha gitmedik...doktor acele ediyor...hem para yatır hemde sanki devlet hastanesi gibi aceleci...bende tavsiye etmiyorum....

Bende burda yapsammı diye düşünmeye başlamıştım ama vazgeçtim yaaa

LOKMAN HEKİM SEBAHAT TURANA GİTTİM KADIN BÜTÜN DEĞERLERİM NORMAL ÇIKMASINA KARŞI BENİ GEREKSİZ BİR SÜRÜ TESTLERE SOKTU EN SONDA 38. HAFTAMDA SENİ NORMAL DOĞUMA ALAMAM DİYEREK BENİ ORTADA BIRAKTI ONA HAKKIMI HELAL ETMİYORUM VE KESİNLİKLE TAVSİYE ETMİYORUM ZATEN DOKTORLARIN HANGİ ÜNİDEN MZUN OLDUKLARINA MHAKKAK BAKIN

X