klomen kullanıp gebe kalanlar en erken belirti

BEKLEYEN

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2007
61
0
kızlar klomen kullandım ve çatlatma iğnemi oldum. bu şekilde hamile kalan var mı? varsa en erken belirtiniz neydi. duacı olun. inşallah hayırlısı olur. tüm bebek isteyenler için.

kızlar klomen kullandım ve çatlatma iğnemi oldum. bu şekilde hamile kalan var mı? varsa en erken belirtiniz neydi. duacı olun. inşallah hayırlısı olur. tüm bebek isteyenler için.
slm canım bende klomen kullandım bugünde çatlatma iğnesi oldum dr 10 gün sonra belli olur dedi hayırlısı olsun hepimiz için:emir_bebek::emir_bebek:

selam,
bende bu ay ilaç kullnadım ve çatlatma iğnesi oldum.Adetime 9 gün kaldı bende çok merak ediyorum neler oluyor nasıl belirti olacak yoksa adeti bekleyip öylemi görcezzzz.Benim kasıklarımda sancı var karnım şiş ve iki gündür göğüsuçlarım acıyor.....CADIARZU

bende kullandım ve beklemedeyim.ama belim çok ağrıyor galiba adetim gelecek

merhaba kızlar bende klomenle hamile kaldım iki oğlum var.adet gününüz bir iki gün geçerse mutlaka hamilesinizdir daha önce belli olmaz

arkadaşlar;

ben de çatlatma iğnemi oldum bu ay. Adetime 6 gün var. İğne ile hamile kalan arkadaşlar belirtilerini yazsın lütfennn

valla bende aynı yöntemle hamile kaldım ama hiç bir belirtim olmadı..
sadece göğüslerim acımaya başladı ki adetime yakınken de göğüslerim başlardı sancılanmaya..
adet gününüzde kan testi yaptırın en iyi sonuç böyle çıkıyor..

Ben de catlama ignesi oldum. 26 Subat'i bekliyorum. Adet belirtim yok. Gunler gecmiyor kizlar.

merhaba kızlar. 18 şubat geldi veee lekelenmem oldu. yıkıldım yine. yoruldum. hafta sonu gittiğimiz misafirlikteki iğneleyici sözler mahvetti. bide kayınvaldeme soruyorlar.zavallı oda istemiyorlar daha diyo ama olmuyoki. çok ağladım. allahım yardım et

bende bir çok kez aynı yöntemi denedim... ama sonuç alamadım.... rabbim hayırlısını versin...

selamlar hepinize çocuk isteyen hekese allah nasip etsin.bende klomeni kulandım ama hiç bir şey olmadı,bundan sonra aşılama olacak çok acırmı diye korkuyorum

merhaba kızlar. 18 şubat geldi veee lekelenmem oldu. yıkıldım yine. yoruldum. hafta sonu gittiğimiz misafirlikteki iğneleyici sözler mahvetti. bide kayınvaldeme soruyorlar.zavallı oda istemiyorlar daha diyo ama olmuyoki. çok ağladım. allahım yardım et

canım üzülme olur inş seninde bebişin... hem kendini bilmez terbiyesiz insanlar için canını sıkıp ne diye üzülüyorsun ki deymez:teselli:
zaten bu meraklı insanlar yokmu :eek:klava:Çok üzgünüm çoook

X