Maxijuno, prowomen vs. kullanıp hamile kalanlar

Pimpirikli10

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2020
882
998
30
Merhaba bir yıldır bebek istiyoruz ancak bir türlü nasip olmadı. Şuan reglime 4 gün var test yaptım tertemiz negatif yine..
Bu süreçte bir kez klomen+çatlatma iğnesi kullandım tedavi olarak, bir kez soğan suyu yaptığım ay kimyasal gebelik geçirdim. 12 Şubat'ta da rahim filmi çektirdim. Tuplerim açık rahimde sorun yok. Bu ay regl olunca doktora gitsem mi yeniden kafam karışık.
Maxijuno, prowomen gibi takviye kullanıp hamile kalan oldu mu bir sorun yokken.

Merhaba bir yıldır bebek istiyoruz ancak bir türlü nasip olmadı. Şuan reglime 4 gün var test yaptım tertemiz negatif yine..
Bu süreçte bir kez klomen+çatlatma iğnesi kullandım tedavi olarak, bir kez soğan suyu yaptığım ay kimyasal gebelik geçirdim. 12 Şubat'ta da rahim filmi çektirdim. Tuplerim açık rahimde sorun yok. Bu ay regl olunca doktora gitsem mi yeniden kafam karışık.
Merhabalar
Ocean polysitol+ omega 3 qh + herhangi bir iyi markadan multivitamin kullanın mutlaka
Bu kombinasyonla gebe kalan arkadaşlarım oldu
Ben de şu an kullanıyorum

Merhaba bu vitaminler çok faydalı tüp bebekte bile işlemler başlamadan hep veriliyor yumurtaları kaliteleştiriyor mutlaka gebe kalana kadar için elinizde bakılsın ve kendisi de beraber takviye kullansın çinko ve d vitamini içsin eşin keçiboynuzu pekmezi de extra ver bence

X