Erkek İnfertilitesi Eşi Azospermi Olanlar Burada Dertleşelim

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
evet canım yeni öğrendim ve benim için de burası bir şans okudukça umudum arttı ve sizler çok iyisiniz sürekli netteyim sayenizde kendimi çok hızlı toparladım:KK16:

burası çokk güzel bir yerr iyiyide kötüyüde burda paylaşıyoruz yüklerimiz hafifliyor tek kişiye çok ağır geliyor ama sanki birbirimizin derdinden birer parça alıyoruz
hepp bizimle ol canımmm seninde hamileliğini kutluyacağız ne imkansızların çocuğu oldu
tedaviye başladınızmı neler yapmayı düşünüyorsunuz ?

Allah razi olsun canim zahmet olmazsa eksigim var daha. Kurban oldugum allahim tez vakitte seninde muradini etsinsana hayirli evlat nAsil i

canımm ben bugün okuyabildiğim kadar okurum yarın sana sayıyı bildiririm
ALLAH razı olsunn güzel duaların içinn
bebiş nasıl nasıl gidiyor annelikk ?

burası çokk güzel bir yerr iyiyide kötüyüde burda paylaşıyoruz yüklerimiz hafifliyor tek kişiye çok ağır geliyor ama sanki birbirimizin derdinden birer parça alıyoruz
hepp bizimle ol canımmm seninde hamileliğini kutluyacağız ne imkansızların çocuğu oldu
tedaviye başladınızmı neler yapmayı düşünüyorsunuz ?

evet canım şimdilik testesteron jeli verdi sadece ama y kromozomu sonucunu aldığımızda celalttn hocaya gideceğiz burdaki arkadaşlar önerdi bir de incir ve keçiboynuzu kürünü uyguluyoruz

SABAH:
AÇ KARNINA:
• Tribulus terteris
• Zeytinyağında bekletilmiş incir
• Keçiboynuzu pekmezi
• Hüseyin ermişin macunu

TOK KARNINA:
• Arginmax
• Polenli macun

ÖĞLE:

• Arginmax

AKŞAM:
AÇ KARNINA:
• Tribulus terteris
• Keçiboynuzu pekmezi
• Üzüm çekirdeği tozu

TOK KARNINA:
• Çörekotlu karışım
• Arginmax
• Balık yağı hapı
• Evicap
• Çinko
• Isırgan çayı
• Türk kahvesi

GECE YATARKEN:
• Hüseyin ermişin macunu
• Polenli macun
• Keçiboynuzu suyu

Tribulus terteris (demirdikeni): Kanallardaki tıkanıklığı açıyor ve sperm çıkışını sağlıyor...
Testosteronu arttırıyor...

Zeytinyağında bekletilmiş kuru incir: 1 inciri dörde bölüp sabahtan kahvaltılık küçük bi kabın içine koyuyorum...
üzerini geçecek kadar zeytinyağı koyuyorum...
1 gün bekliyor ertesi gün sabah eşim yiyince yerine yenisini koyuyorum...
10 günde bir zeytinyağını değiştiriyorum...

Keçiboynuzu pekmezi: sabah akşam aç karnına 1 kahve fincanı içilecek...

Aktar Hüseyin Ermiş Azospermi çözümü:
Malzemeler :
(tüm malzeler, çekilerek, toz haline getirilmiş olmalı)
* 700 gr bal
* 2 tatlı kaşığı toz haline getirilmiş arnup (keçiboynuzu),
* 2 tatlı kaşığı akırıkarha,
* 1 tatlı kaşığı ısırgan tohumu,
* 1 tatlı kaşığı toz zencefil,
* 1 tatlı kaşığı soğan tohumu,
* 1,5 tatlı kaşığı sahlep,
* 1 tatlı kaşığı kebabe (kebabiye),
* 1 tatlı kaşığı tere tohumu,
* 1 tatlı kaşığı kimyon,
* 1 tatlı kaşığı günlük sakızı,
* 1 tatlı kaşığı karanfil,
* 1 tatlı kaşığı havuç tohumu,
* 1 tatlı kaşığı kereviz tohumu,
* 1 tatlı kaşığı tarçın,
* 1 tatlı kaşığı kırmızı ginseng,
* 1 tatlı kaşığı hardal tohumu,
* 1 tatlı kaşığı kişniş,
* 1 tatlı kaşığı siyah turp tohumu,
* 1 tatlı kaşığı çakşır kökü,
* 50 gr arısütü,
Hazırlanışı ve Kullanımı :
Bütün malzemeleri, cam bir kap içerisinde, tahta bir kaşık ile, loş bir yerde hazırlayın. (Arısütü, güneş veya ışık gördüğü zaman, özelliği bozulduğu için, loş yerde hazırlanması gerekmektedir. ) Karışımı, güneş görmeyen, serin bir dolapta kavanozda saklayın. Akşam yatmadan önce 1 tatlı kaşığı, sabah kalktığınızda da 1 veya 2 tatlı kaşığı tüketin. en az 2-3 ay kullanılmalıdır.
Böğürtlen suyu:
Bu macunla birlikte, böğürtlen kökü suyunu da içmeniz gerekir.
böğürtlen kökü suyunun hazırlanışı ise; 400 gr böğürtlen kökü 6 lt suda 30-40 dak. kaynatın. Süzdükten sonra, cam bir kaba koyup, buz dolabına yerleştirin. Sabah akşam aç karnına, birer çay bardağı için. Böğürtlen kökü suyunu hem erkek hem bayan kullanabilir.
(macunla böğürtlen suyu beraber kullanılması gerekiyormuş ama ben sadece 1 kere yaptım böğürtlen kürünü başka yapmadım ama macunu bittikçe tekrar yaptım yedirdim)

Arginmax: sperm oluşumu için gerekli olan tüm vitamin ve mineraller var içinde...
GNC - Arginmax Mens bu siteden alabilirsiniz...
proxeed plusta aynı içeriğe sahip o biraz daha pahalı sadece..
biz 4 ay proxeed plus son 4 ay da arginmax kullandık...

bal, polen, arısütü ve propolis karışımı:
1 kilo bal, 250 gr. polen, 50 gr. arısütü ve 25 gr propolis...
sabah akşam 1 tatlı kaşığı yenilecek...
( bu karışımın ölüçülerinide istiyorumbebeğimi vermişti... onlar aktar olduğu için biliyorlar...)

Üzüm çekirdeği tozu:pek sık yapamasakta aklıma gedikçe üzümçekirdeği tozunu 1 tatlı kaşığı alıp küçük bi tabakta yoğurtla karıştırıp yediriyorum...
hücre yenileyici olduğu için kullanmakta yarar var...

bal, çörekotu ve tarçın karışımı:
1 yemek kaşığı çörekotu, 1,5 yemek kaşığı tarçın ve 3 yemek kaşığı bal karıştırılır.
Her sabah aç karnına ve yatmadan önce birer çay kaşığı yenilecek.
( ben bu ölçüleri arttırarak orta boy bi kavanozu dolduracak kadar yaptım sanırım 4 kat fazlaydı )

Balık yağı-evicap-çinko:bunlarda sperm oluşumu için gerekli...
hergün kullananlarda var ama eşim evicap ve çinkoyu haftada 1-2 kere kullanıyordu...
balık yağını hergün 1 tane alıyordu...

Isırgan çayı-türk kahvesi:ısırgan çayı hazır poşet çay şeklinde var onlardan kullanıyorduk...
türk kahvesi sperm hareketliliğini arttırıyor...

NOT: arkadaşlar biz bu şekilde kullandık aksatmadan düzenli kullandı eşim hepsini...
allaha şükür sperm sayımız her geçen gün artmaya devam etti...
inş işinize yarar allah şifa versin kocişlerinize :KK16::KK16::KK16:

bahar85. canım bunları senmi kür haline getirdin?.nereden temin ettin? özelden mesaj atamıyorum daha 100 mesaj dolmamış. biz celalettin hocanın yonlendırdıgı ersel beyın bıtkısellerını kullanıyoruz.bunların hepsını yaptıysanız büyük büyük başarı ecrinide almışsın cok sükür. güvenilir bi aktar tavsiye edermisisn?fazla soru sordum galiba :)
:)

cemreemmm canımm nasılsınnn
çok mu etkili kürler epey arkadaştan duydumm hadi inşallah hepimizde sperm çıkar
biz daha geylani baharattayız ama bizdede değişim başladı ilk kullandığımız kürlerde bikaç sorun yaşadık ama bunda daha farklı etkiler varr
bence celalettin beyin tedavisinin etkisi gözle bile görülebiliyor
sizde spermde patlama olacak kızzzzzz saşıracaksınnn:KK53:
inşallahh bebeğin hemen gelirrr canımm benimmm çokk sevindimm
iim cnm se nasılsın
evet cnm ya gerçekten fazlasıyla etkisi var çok fark ediyo diyo eşim bende farkındayım zaten:KK1::KK1:
inş hepimizin eşlerinin kullandığı şeyler şifa olsun onlara da ardından gelsin bolca spermlerrrrrrrrrrrr:KK52::KK52::KK52:
herkese iyi akşamlarrr:KK16:
nasılsınız neler yapıyorsunuzz
size bir müjdem var ben atandımm ALLAHA şükürr
RABBİM dualarımı kabul etti
sonunda bir işim oldu RABBİM hayırlı eylesin İNŞALLAH
darısı atanmayı bekleyenlere
atandım atanmasına ama ben konyadayım aslen konyalıyız atamam konyaya olduu
ama ilçe belli değil konyanın bütün ilçeleri olabilirmiş anlaradan haber bekliyoruz neresi olacak diyee
eşim sorun çıkarıyor diğer ilçeler olursa zor olur gitmen felan dedii şaştım kaldımm ilerde sorun yapar diye korkuyorum
çünkü ben evlendiğimizden beri hiç çalışmadım alışkın değill benim çalışmama
eşime çok güvenemiyorum ne yapar ne eder kestiremiyorumm beni anlarsınız inşallah
RABBİM kimseyi darda bırakmasın kapılarımız hep açık eylesinn İNŞALLAH
cnm yaşasınnnnnnnnn tebrik ederim seni:KK9::KK9::KK19::KK19::KK19:
bak bide sınavım zor diyrdun gözünaydın cnmmmm
ay eşin haklı alışmış senin evde olmana ters geliyo şu aralar demek inş istediğin yerler den biri çıkarda eşinde gönül rahatlığıyla işe gönderir seni ...:KK34:

sahur yapan herkese hayırlı sahurlarrrrrrrrrrrrrrr
kızlar ben bugün hırka_i şerifi görmeye gidicem inşlhhhh:KK16:
her sene görmek nasip oluyo bu sene de nasip olacak inşlhh
efendimiz( s.a.v ) hazretlerinin o mübarek hırkasını görüp orda hepimiz için dualar edicem :KK14::KK14:
o mübarek yerde salavat_ü şerifler arasında bizlere ver verip onca insan topluluğun arasında bizlerde sebepleneceğiz inşlhhh
ordan babamlar da iftar yapıp cuma öğlen dönücem eve
hırka_i şerifi görmek herkese nasip olsun inşlh ordaki atmosferi bilen biliri çokkk etkiliyicidir:KK43:

Son düzenleme:
herkese iyi akşamlarrr:KK16:
nasılsınız neler yapıyorsunuzz
size bir müjdem var ben atandımm ALLAHA şükürr
RABBİM dualarımı kabul etti
sonunda bir işim oldu RABBİM hayırlı eylesin İNŞALLAH
darısı atanmayı bekleyenlere
atandım atanmasına ama ben konyadayım aslen konyalıyız atamam konyaya olduu
ama ilçe belli değil konyanın bütün ilçeleri olabilirmiş anlaradan haber bekliyoruz neresi olacak diyee
eşim sorun çıkarıyor diğer ilçeler olursa zor olur gitmen felan dedii şaştım kaldımm ilerde sorun yapar diye korkuyorum
çünkü ben evlendiğimizden beri hiç çalışmadım alışkın değill benim çalışmama
eşime çok güvenemiyorum ne yapar ne eder kestiremiyorumm beni anlarsınız inşallah
RABBİM kimseyi darda bırakmasın kapılarımız hep açık eylesinn İNŞALLAH

cnm hayırlı olsun.........:) Müjdeli haberlerin daim olur inş....

Not: 70 bin besmele okuyoruz katılmak isteyen arkadaşlar cumaya kadar yazarsanız eklerim…

70 bin BESMELE-İ ŞERİFE listesi

1--- sonsuz
2--- pıtırcık_43
3--- denizbulutu
4—cemrem29
5-- tülay20
6—aruna
7—balım1905
8—bengusuu
9—ecrin23
10—ervae
11-- esma
12—lamyay
13—mavimenekşe
14—pembe85
15—umut99
16—zambak06

Arkadaşlar sonsuz bu aralar test yaptıcağı için öne onu aldım .
Sonrada bayram sonu test yaptıracakları aldım.sonrada harf sırasına göre sıraladım.
tedaviye başlayacakları varsa öne alırız.

eksiğim yada unuttuğum varsa yada tavsiyede bulunmak istediğiniz varsa arkadaşlar
yazasanız sevinirim.

cnm bende katılabilirim.......

]GÜNAYDIN GÜZELLER:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16: ALLAH GÖNLÜMÜZDEN NE GEÇİYORSA ONU VERSİN :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:BEKLEDİĞİMİZ HER NE VARSA RABBİM EN KISA ZAMANDA EN HAYIRILI YOLLARDAN KARŞILAŞTIRSIN BİZLERİ:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

yaaaa bunlar iyi günlerimmiiiiiiiiiiii:KK53::KK53:
amannnnn ben napacammm şimdiiiiiii :KK52:
eyvahhh tahmin edebiliyorummmmmm neler olacağınııı :KK1::KK1:
İNŞALLAH şifa olur canımm önce teyzee olacam bennnn yiğenlerimi bekliyorummmm :KK55::KK8:

ah ah ben de biliyorum o günleri,gerçekten çok yorucu oluyor :KK17::KK17: :KK9::KK9: şimdi de yanıma yaklaştırmıyorum,midem bulanıyor diye :KK9:

Bence Celalettin hoca.
Çünkü aynı sorun kendisinde de varmış.
Boş yere varikosel ameliyatı olmuş ve var olan spermleri de yok olmuş.
Ama kendisi yılmamış yıkılmamış ve çok araştırmış ve şu anda 2 tane evladı varmış.
O yüzden bizi ancak bu doktorlar anlar.

Dünya çok değişik,sürekli tanıdıklarım sorardı hala bebek yok mu diye.hayırlısı derdim.şimdi öğrendim ki kurs hocamın eşi de daha önce birlikte kaldığım ev arkadaşımın eşi de varikoselliymiş.arkadaşımın rahminde bir problem vardı.rahim kalınlaşmasıydı.2 yıllık evliler.tedavi görüyorlardı.eşi hiç test yaptırmamış.arkadaşımın problemi düzelmeye başlayınca eşine sana da test yaptıralım demiş.2 gün önce eşinin varikoselli olduğunu öğrendiler.eşi acayip yıkılmış durumda.arkadaşıma kesinlikle destek olması için tembihlerde bulundum.arkadaşım daha önce benim durumum için çok üzülüyordu.şimdi ona ben destek oluyorum.ümitliyim onların da olacak ve yine ortak isim Celalettin Hocayı önerdim ikisine de.

Dünyada yaşanılanlar çok garip,sanki uzaktan bir film izliyor gibi oluyorum...ev arkadaşımla birlikte evlilik hayalleri kuruyorduk.şimdi çocuk hayalleri kurarken aynı sorunlarla karşılaştık.Ama yüce Allah yardım ediyor.inancımızı tam tutmak lazım.

Buradaki herkese öyle güzel anlar,yıllar,mutluluklar yaşatsınki Yüce Allah gölgede kalsın önceki yaşanılan zorluklar.:KK16:

Aruna'cım maaşallah hastane başlangıcın güzel geçmiş,inşallah devamı da güzel gelir.rabbim utandırmasın,emeklerinizin karşılığını almanızı nasip etsin,
Pıtırcığım,bende iyiyim kuzum neyapayım,zamanın geçmesini bekliyorum.eylülün 15 gibi bizimde tekrar kontrollerimiz var.eşim çok şükür düzenli kullanıyor kürleri.inşallah sonuda güzel olur.ama önce senden müjdeli haberler bekliyoruz inşallah.birde benide eklermisin besmele listesine.allah razı olsun.rabbim bebişlerimizi okuduğumuz sürelerin,besmelelerin yüzüsuyu hürmetine versin inş.
Denizbulut,hormonlarınız çok güzel çıkmış maaşalllah.Ersel beyde beğenmiş çok şükür.sperm sonucunuzda da güzel haberler vermen dileğiyle canım.
Baharım,hakikaten mercimeğin çoktan büyümüş,zaman hızlı geçiyor.hamilelik takviminde çok güzel.yakışır benim kardeşime .rabbim utandırmasın,çok bilmemekle beraber 36.-38.haftalarını da hayırlısıyla takviminde görmek ümidiyle.

canımmm çok saol aminn İNŞALLAH
memur olduğunu biliyordumm
canımmm ben konuşmadım aday memura eş durumu işlemez dediler:KK50:
bizde kimseyle konuşmadıkk hiç aklıma gelmedii gidip görüşsekmi acaba
canımm ben burdaki bölge müdürlüğüylemi görüşeyim atamalar ankaradan yapılıyor dediler
araya tanıdık fean soktuk ama adam hiç ilgilenmedii

Canım benimkisi eş durumu değildi sadece bir rica idi.
Tamam atamaları bakanlık yapıyor ama çalışma yerleri il tapu müdürlüğü belirler.
Bu her kurumda böyledir.
Çalışmak insana çok huzur veriyor inan ki.
Dertler bir nebze hafifliyor.Ben evde hiç vakit geçiremiyorum.
Hele bir de kapalı çalışıyorsan keyfine diyecek yok.

TÜLAY canım evlilik yıl dönümün kutlu olsun canım dilerim mevlamdan rabbim hayırlısıyla evlat sahibi eder bu yeni yıl döneminde
CEMREM canım seninde yıldönümün kutlu olsun bi tanem yazamadım kusura bakma sınav haftamdı canım bu hafta mevlam yüregindeki evlat sevgisine tez zamanda kavuştursun seni
ESMA canım ataman hayırlı olsun bence hiç teredüt etme görevine başla tatlım mevlam yardımcın olsun
HASRET bir tane de ben yasin okurum istersen
DENİZBULUT tatlım hayırlısıyla az kaldı Allahın izniyle asacaksın ve ve insallah evlat sahibi olup ayagını sürüp bizlerde peşinden gelecez
aramıza yeni katılan arkadaşlarımız olmuş mevlam yardımcıları olsun insallah cok beklemeden yıpranmadan evlat sahibi olurlar
unuttugum arkadaşlarım varsa af ola hepimizi mevlam bu yolda yüzümüzün akıyla sabrımızla inancımızla kucagımızda evladımızla cıkarmayı nasip etsin

canım evlilik yıldönüm hayırlı olsun ,eşinle ve çoçuklarınla aynı çatı altında mutlu mesut sağlıklı sıhhatli günler nasip etsin Rabbim.herşey gönlünce olsun Allahım eşine bol bol tohumcuklar nasip etsin.hayırlı haberlerini bekliyoruz :KK16:

evlilik yıldönümünüzü kutlarım canım.nice nice mutlu sağlıklı huzurlu vetabi ki bebişli:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek: yılarra İNŞALLAH canım.

Teşekkürler Canlarım güzel dilekleriniz için.Hepinizden Allah Razı Olsun.
Gelecek yıl hepimiz bebişlerimizle kutlarız yıldönümlerini artık.:KK16:

canım celalettin hoca var emre bey ve kaan hoca kafam çorba gibi oldu eşim çok korkuyor ve tese olmak istemiyor beni uğraştıracak belli

Canım hiç kafan karışmasın. Öncelik doğal yoldan çıkmasını sağlamak değil mi? Celalettin bey bunun için çabalıyor. Bende olsam ilk ona giderdim. En azından 6 ay 1 seneyi ona ayır. Gerekirse de m.tese olur eşin. Bildiğim kadarı ile Celalettin bey m.tese yapmıyor. M.teseye gerek kalırsa da en bilinmiş uzman doktorlardan birini seçersiniz. İnşallah m.teseye gerek kalmaz.
Birde eşler bu konuda çok hassas oluyor. Şuan m.tese konusunda üstüne gitme nasıl olsa doğal yoldan çıkış olması için bir süreniz var. Zaman her şeyin ilacı. Her şey yoluna girer cnm.

X