Erkek İnfertilitesi Eşi Azospermi Olanlar Burada Dertleşelim

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
cnm zumra arkadaşımızın duasını okudum Allah kabul etsin Şİfalar olsun

balım cnm Gözün aydın maşallah çok sevindim spermlere dönüşsün tez zamanda inş.:KK64::KK64::KK64::KK64:

Nasılsıniz ben geldim güzel haberler Vermek isterdim ama bidakine inşallah transferim iptal oldu progesteron hormonum yüksek olduğu için önümüzdeki aya kaldı transferim eşimin sperlerini dondurdular yarın yumurta toplama işlemim olacak hayırlısıyla dölleyip donduracaklar Dualarinizi eksik etmeyin bu sancılı ve sıkıntılı dönemlerde rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun inşallah lavinci kardeşim izinde halayını çekmeye az kaldı inşallah Öptüm sizleri allahıma emanet olun

Nasılsıniz ben geldim güzel haberler Vermek isterdim ama bidakine inşallah transferim iptal oldu progesteron hormonum yüksek olduğu için önümüzdeki aya kaldı transferim eşimin sperlerini dondurdular yarın yumurta toplama işlemim olacak hayırlısıyla dölleyip donduracaklar Dualarinizi eksik etmeyin bu sancılı ve sıkıntılı dönemlerde rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun inşallah lavinci kardeşim izinde halayını çekmeye az kaldı inşallah Öptüm sizleri allahıma emanet olun
cnm bende seni merak ediyordum aa olsun kısmet bi daha ki aya olsun sağlıkla yumurtaların döllensinde vardır bunda da bi hayır..

Balim çok sevindim gözün aydın olsun sperm testi sonucu ayrintili yazarmisin hücre sayısı vs yazıyormu bide ne kullandınız canım

Balim cok sevindim gozun aydin cnm ya sizin tedavi surecini bir anlatirmisin esin m tese oldumu hic kac yildir tedavi oluyorsunuz vb.....

Cnm bu cok guzel bır haber darısı devamına olsun gelıyorlar az daha sabır sonrası bebıs allahın ıznı ıle

bana güven bende bizim testlerde bolca spermatit çıkıyordu ve 1000 tane sperm çıktı ardından anla kız:KK52::KK52:bunun ardında spermler inşlh çıkacak hem artık gelişmeleri hızlanmış ki spermatitler başlamış devamıda başı kuyruğu çıkıp tam spermmm olacakkkkkkkk çekk çekkkk halayını bu haber halaylıkkkkkkkkk :KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

Ayyyyyy gerçekten mi kız heyecanlandığımıza değdi değil mi:KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:
Yupppiiiiii sperm çıkmış gibi sevindim canım:KK9:
Çok güzel bir haber canım.Tebrikler spermciklerin çıkmasına az kaldı aazzzzzzz
:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

İnşaallah canım umudumuzu yitirmeyin bu umut yoludur bizde birer yolcu birbirimize yeni öğrenen arkadaşlara umut ışığı oluyoruz :KK16: :KK16: :KK16: :KK16:

Balim cok sevindim canim gozun aydin ... insallah devami sperm olarak gelcek canim

Çok güzel bir haber bu spermin bir önceki evresi
Ama buda halaylik bir haber cikacak o supermenleerrrrr:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

Çok sevindim canım hadi gözünüz aydın,İnşallah bi dahaki testini de bol bol spermler görürsünüz.:nazar::nazar::nazar::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

gözünüz aydın spermatidler çıkmış
çok sevindim darısı tedavideki herkese inşallah
:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Aminnnnn canimm. Maşallah kısa sürede sonuç böyle.. spermler de gelicek sonra rabbimin izniyle bebiş gelicek :KK16:

cnm zumra arkadaşımızın duasını okudum Allah kabul etsin Şİfalar olsun

balım cnm Gözün aydın maşallah çok sevindim spermlere dönüşsün tez zamanda inş.:KK64::KK64::KK64::KK64:

Balim çok sevindim gözün aydın olsun sperm testi sonucu ayrintili yazarmisin hücre sayısı vs yazıyormu bide ne kullandınız canım

Balim cok sevindim gozun aydin cnm ya sizin tedavi surecini bir anlatirmisin esin m tese oldumu hic kac yildir tedavi oluyorsunuz vb.....

Cnm bu cok guzel bır haber darısı devamına olsun gelıyorlar az daha sabır sonrası bebıs allahın ıznı ıle
Canlarımm çok teşekkür ederim hepinizden Allah binkere razı olsun sizin dualarınız sayesinde bu aşamalara geldik,Allahım devamının gelmesinide nasib etsin inşallah,burdaki tüm arkadaşlarımada göstersin Rabbim,inanın çok duygulandırdınız beni,tekrar tesekkür ederim,sizleri görmesemde çoook seviyorumm

zumra için tamamladım.Allah kabul etsin
balım hayırlı olsun ınsallah devamı hızla gelır pekı lökosit ve germ hucre sayısı yokmu ?

Canlarımm çok teşekkür ederim hepinizden Allah binkere razı olsun sizin dualarınız sayesinde bu aşamalara geldik,Allahım devamının gelmesinide nasib etsin inşallah,burdaki tüm arkadaşlarımada göstersin Rabbim,inanın çok duygulandırdınız beni,tekrar tesekkür ederim,sizleri görmesemde çoook seviyorumm
devamı çokça gelsin en kısa zamanda
diğer arkadaşlarıma da nasip olsun buralar hep halaylarla dolsun taşsın:KK52::KK52::KK52::KK52:

Kızlar ben hikayemizi baştan yazayım herkese umut olsun
eşim 6 yasindayken inmemiş testis nedeniyle amelıyat olmuş,testisin bırı alınmış diğeride aşağıya indırilmeye çalışılmış ama tam inmemiş,evlendıkten 1sene sonra 2008de mıkrotese oldu esim,sperm bulunamadı,doktorumuz testısin gelismediğini sperm üretecek ana hücre bile olmadığını söyledi (sertoli cell only)sonrasında 5 sene hicbırşey yapmadık,5 sene sonra gözdemmin eşi Tuncay bey sayesinde Celalettin hocayla tedaviye başladık 13 aydır tedavideyiz pregnyl menagon bitkisel kürler ve vitaminler kullandık şükürler olsun bu aşamalara geldık sebep olandan vesile olandan Allah binkere razı olsun​

X