mart ayında regl olmak istemiyorum

aslihanxx

Canım oğlum
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2007
577
2
43
kızlar mart ayında regl olmak istemiyorum. bende çift çizgiyi görüp burada bende hamileyim diye başlık açmak istiyorum artık.
Enbuyukkk

umarım göürsün canım çift çizgiyi mart ayında. ben de regl olmak istemiyorum mart ayında ama hayırlısı yine de
allah yardımcımız olsun .

bende görmek istiyorum o çift çizgiyi allahım hepimize nasip etsin inşallah hamile bu ay hamile kalan haber versin

Arkadaşlar Bende mart ayında hamile kalmak istiyorummm inşallah inanıyorumki en kısa zamanda bebegım gelecek bana hopaaaaa:teytey:

Ya BeNDe aRTıK TeK ÇiZGi GöRMeK iSTeMiYoRuM.MaRT aYıNDa KuCaKLaRıMıZ BeBiŞLeRiMiZLe DoLSuN İnŞaLLah...AMİNNNNNNNNNNN...

Kıslar bende martta çift çizgi görmek istiyorum Rabbimin izniyle hepimizin duası kabul olur inşallah.....

kızlar inşallah hepimiz güzel haberi mart ayında veririz

bitanem benim ALLAH nasip edecek inş. bu ay sen konuştuklarımızı ii uygula yeter :) son 2 gün unutma cnm beslenmenize dikkat edin arkadaşlar hadi hayırlısı olsun hakkınızda ALLAH yüzünüze güler inşallah (AMİN)

Bende martta güzel haber almak isiyorum inşallahhhh. Hayırlıysa inşallah bu ay rabbim nasip etsin meleklerimizi

arkadaşlar bende mart ayında adet olmak istemeyenlerdenim işşallah enkısa zamanda tüm isteyenler kavuşur bebişine

kızlar mart ayında regl olmak istemiyorum. bende çift çizgiyi görüp burada bende hamileyim diye başlık açmak istiyorum artık.
Enbuyukkk
aynen canım bendeeeeeeeeeeee
rabbim zamanı gelince bizim meleklerimizi gönderecek merak etme
biz sadece sabırla bekleyelim
tabii elimizden geleni yaparak....a.s.

ben ocak ayında adet olmak istemiyordum ama oldum ve çift çizgiyide gördüm.ama tabi sonuç hüsran yani düşük yaptım.fakat bu ay böyle olsun istemiyorum.mart ayında adet görmeden o iki çizgiyi görmek istiyorum...

X