İlişki sonrası regl mi yerleşme mi hamile miyim

friday1905

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2024
37
6
24
Merhabalar birkaç tane daha başlık açmıştım ancak gelişmeyi paylaşmak ve sizlere danışmak istiyorum tekrardan. Erkek arkadaşımla 17 mart günü ve 9 mart günü ilişkiye girdik. Kesinlikle içe boşalma olmadı. Kalçama ve etrafına bosaldı. Biz sadece icine de kalçamdan akmıştır diye korktuk. Ve geçen ay reglim 28 şubatta başladı. Hemen hemeen her ay düzenli olurum. Hesaplamalarıma göre 29 martta tekrar regl olmam gerekiyordu. Ancak ben bu pazartesi yani 25 martta kanamam başladı ve bugün 30 mart hala devam ediyor. Sizce bu regl midir? Çünkü yerleşme olacağını düşünmüyorum. Hamilelik yoktur değil mi kanama başladığına göre. Tedirgin olunacak bi durum kalmamıştır inşş lütfen bilenler beni yargılamadan cevaplayabilir mi

Kesinlikle adet olmuşsunuz. Merak etmeyin. Korkulacak durum yok. Hamilelik olsa dahi yerleşme bu şekilde olmaz ve erken olmaz hemen kanama .

Kesinlikle adet olmuşsunuz. Merak etmeyin. Korkulacak durum yok. Hamilelik olsa dahi yerleşme bu şekilde olmaz ve erken olmaz hemen kanama .
Teşekkür ederim adetim birkaç gün erken olunca yerleşme sandım ben bi sorun yoktur değil mi?4 gün erken oldun adetimi

Teşekkür ederim adetim birkaç gün erken olunca yerleşme sandım ben bi sorun yoktur değil mi?4 gün erken oldun adetimi
Erken olmak daha iyi bu durumda :) hayır dönem dönem erken olabiliyor. O da sozin iliski zamaniniza denk geldiği için sizi tedirgin etti . Yerleşme kanaması o şekilde olmaz ve hemen ilişkiden kısa süre sonra da olmas

Erken olmak daha iyi bu durumda :) hayır dönem dönem erken olabiliyor. O da sozin iliski zamaniniza denk geldiği için sizi tedirgin etti . Yerleşme kanaması o şekilde olmaz ve hemen ilişkiden kısa süre sonra da olmas
Merhaba kusura bakmayın rahatsız ediyorum ama bir sorunum var. Regl döngülerim 29-33 gün arasında değişiyor bazen daha geç olduğu da oluyor. Son reglim 28 martta bitti, 31 martta korunmalı bir ilişki yaşadım ve şy an döngümün 22. gününde leke/kanama tarzı bir şey gördüm. Sizce hamilelik olma şansı nedir bunun? Reglim 8 gün sürüyor.

X