Trabzonda Tüp Bebek Tedavisine Başlayanlar.

tonya

Guru
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2008
339
2
özel karadeniz hastanesinde tedevi olan varmı?başarı oranı nedir?hastane herzaman biz en iyisiyiz diyorlar?acaba doğruluk payı nedir????

prof. mehmet özekeren k.t.ü kadın doğum bölümünde yani aşılamaya bakıyor çok iyi bir doktormuş randevu aldım bakalım ilk aşılama tedavim nasıl geçecek sizlerinde görüşlerini merak ediyorum lütfen yazarsanız sevinirim.

yarın ktü de çatlatma iğnemi vurulcam ilk bu aşamadan başlayalım dedi doktorum yani yumurta takip yöntemiyle eğer başarısız olursa aşılamaya geçeriz dedi doktor ...

beklemek çok zorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

bugunde mehmet hocanın yanına gittim yine yumurtan büyümemiş dedi nasip bakalım ya kısmet dedik bua ay

evet sonunda kızlar yoğun yumurta kontrolünden sonra benimde ilk aşılamam p.tesi günü yapılacak merak eden varsa mutlaka ilgilensin sorularınıza mutlaka karşılık yazmaya çalışacağım bilesiniz?

saol dark inan senin haberlerini aldım ve çok mutlu oldum pazar günü bende çatlatma iğnemi vurulcam ve p.tesi aşıklama için dr.gideceğim çok heyecanlıyım.

ilk aşılamam sonunda oldu 3 günlük anne aday adayıyım bakalım nasıl sonuçlanacak.ama hala ara ara kan pıhtısı geliyor.ve kızlar eğer aşılama için önerceğiniz bir yer var mı diye? sorarsanız k.t.ü. mehmet hocayı tavsiye derim inanın mesleğinin erbabı ve çok ilgili bir prof.28.03.2008 de kan tahlili yaptırcam bakalım herkese bol şansss.

ilk aşılamam sonunda oldu 3 günlük anne aday adayıyım bakalım nasıl sonuçlanacak.ama hala ara ara kan pıhtısı geliyor.ve kızlar eğer aşılama için önerceğiniz bir yer var mı diye? sorarsanız k.t.ü. mehmet hocayı tavsiye derim inanın mesleğinin erbabı ve çok ilgili bir prof.28.03.2008 de kan tahlili yaptırcam bakalım herkese bol şansss.

Bol şanslar canım.Hayırlı olur umarım.

sonucu almama 5 gün kaldı bakalım benim mücizemde ne zaman gelecekkkkkk

Öncelikle merhaba herşey gönlünce olsur inşallahyerimseniben Bende trabzonluyum ve dayımın kızı Özel Karedeniz Hastanesinde Tüp bebek tedavisi gördü ve şuan 3 tane nur topu gibi bebişlerimiz var(2si kız 1i erkek ) ve sağlıklılar allaha şükür...Dayımın kızı Karadeniz hastanesinde gördüğü tedaviden ilgiden çok memnun herkezede orayı öneriyo:icecream: Allah çocuk isteyen herkeze hayırlı bi evlat verir inşallaha.s

çok teşekkürler dileklerin için aşılama devresi bittikten sonra eğer olmazsa tüp bebek denemesi için gideceğim bakalım inş.oraya gerek kalmaz...

kızlar tahlil sonucum 1.7 çıktı malisef ama hayırlısı rabbim en hayırlısını nasip etsin bizlere ama yinede desteğinize ihtiyacım olacak yazarsanız sevinirmm...

Canım üzülme her işte vardır bir hayır. Bende Trabzonluyum. Ben 4 ay önce dış gebelik geçirdim. Ben Giresun dayım. Tedavi için (eğer sorun olursa) Trabzona özel karadenize geleceğim. İyi olduğunu duydum. Sen Kendine iyi bak. Hoşçakal

canım üzülme zamanı geldiğinde olacak elbet.allah herşeyin hayırlısını nasip eder inş.

X