Aşılama ve tüp bebek kocaeli umuttepe

knkaram

Üye
Kayıtlı Üye
31 Mart 2023
52
10
35
Merhaba bayanlar daha önce kocaeli umuttepe de aşılama yada tüp bebek yaptıran varmı ?? Ben ocak ayında ilk aşılamı yaptırıcam bu hastane de

Merhaba bayanlar daha önce kocaeli umuttepe de aşılama yada tüp bebek yaptıran varmı ?? Ben ocak ayında ilk aşılamı yaptırıcam bu hastane de
2 defa aşılama yaptırdım orda çok pişmanım hiç memnun kalmadım mahremiyet sıfır ilgi sıfır

Üzüldüm sizin adiniza gebelik olustumu peki Birsey sormak istiyorum benim de ilk olacak adetimin 4 üncü günü gittim muayene ettiler yarınada randevu verdiler gonal f die bir iğne istediler ben den sizden de istenmiştir yarin bu iğneyi yapılacaklar sanırım ilerme bu şekil demi oluyor

Merhaba
Ben haftaya randevu aldım ilk randevum olacak. Tüp bebek icin yakın zamanda giden var mı?
Aralık ayında tüp bebek yaptırdım o ay donduruldu embriyolar 14 şubatta transferim oldu ve negatif sonuçlandı.
İlgi sıfır. Kimseye bişey soramıyorsunuz hemşireler hep bi tripli. Oyalama beni diye cevap verdikleri bile oluyor. Aşılama ve transfer sonrası masadan kalkıp yürüyerek yatağa geçiyorsunuz ki normalde başka merkezler bir saate yakın ayağa kaldırmıyorlar sizi.
Transfer sonrası bana kimse şunu yapma buna dikkat et gibi hiç birşey söylemedi. Önce ki merkezim bana ne dediyse onu uygulamaya çalıştım.

Aralık ayında tüp bebek yaptırdım o ay donduruldu embriyolar 14 şubatta transferim oldu ve negatif sonuçlandı.
İlgi sıfır. Kimseye bişey soramıyorsunuz hemşireler hep bi tripli. Oyalama beni diye cevap verdikleri bile oluyor. Aşılama ve transfer sonrası masadan kalkıp yürüyerek yatağa geçiyorsunuz ki normalde başka merkezler bir saate yakın ayağa kaldırmıyorlar sizi.
Transfer sonrası bana kimse şunu yapma buna dikkat et gibi hiç birşey söylemedi. Önce ki merkezim bana ne dediyse onu uygulamaya çalıştım.
Yaa çok geçmiş olsun öncelikle en yakın zamanda güzel haberler alırsınız umarım 🤲🏻 rapor işlemlerim yeni tamamlandı adet olduğumda başlayacağız dediler süreç nasıl oluyor zormu bu süreci umuttepede geçirmek yazınızı okuyunca bir tereddüt ettm açıkçası 🥲

Yaa çok geçmiş olsun öncelikle en yakın zamanda güzel haberler alırsınız umarım 🤲🏻 rapor işlemlerim yeni tamamlandı adet olduğumda başlayacağız dediler süreç nasıl oluyor zormu bu süreci umuttepede geçirmek yazınızı okuyunca bir tereddüt ettm açıkçası 🥲
Teşekkür ederim. Muayeneleri asistanlar yapıyor siz dışarda bekliyorsunuz daha sonra hemşire sizi çağırıp ilaçlarınızı nasıl kullanacağınızı anlatıyor. Muayene için iki hasta oluyor içerde perdenin arkasında sen hazırlanırken o muayene oluyor. Sonra o muayeneden inip üstünü giyinirken sen masaya geçiyorsun.
Aklına takılan bişey olursa istediğin gibi sorabilirsin

X