Cilt Bakımı Ürünleri Karma ve hassas ciltlere sahipseniz mutlaka uygulayın

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
E

EU3

Ziyaretçi
moralinizi sakın bozmayın bakın benim cildim bundan 2 3 sene öncesinde o kadar güzeldiki herkes hayrandı bebek gibi diyolardı soruyolardı hep cildin nasıl bu kadar güzel diye pek bişe kullanmıyodum o zaman dove sabun kullanıyodum ihtiyacım yoktu ama sonra bu cilt ürünlerine merakımdan sorunsuz cildime sürekli bişeyler sürüyodum sonra 1 sene içinde yıpranma oldu cildimde akne falan çıkmaya başladı kafayı yicektim bütün ürünleri denedim ama şu 2 haftadır cildime düzenli olarak şunları uyguladım ve şimdi aynen eski halinde önce sabah akşam sebamedle yüzümü yıkıyorum peşinden tonik(sıkılaştırıcı özelliği olsun)ve daha öncede yazmıştım pharmady nemlendirici kullanıyorum düzenli ama sabah ve yatarken ben nemlendiricimi buldum çok memnunum ve 3 günde bi duşta pleeng(nivea)uyguluyorum onları çıkınca hafif sıkıyorum sonra tonik ve kil maskesi ardından...bunu bisüre uygulayın başka hiçbişeye ihtiyacınız kalmayacaktır umarım eğer cildiniz çok sorunlu değilse biraz detaylı anlattım size ii gelmesini diliyorum

hazır sen söylemişken sorayım fazladan başlık açmaya gerek yok.. bu kil maskeleri nasıl ve nereden temin ediyorsun... ve nasıl uygulanıyo.. fiyat olarak cok mu yüksek... (cok fazla mı soru sordum ne??) :)

hayır pahalı değil ben 11 ytl ye almıştım kozmetikten dermokil çok tavsiye etmişlerdi aldım ve çok memnun kaldım dışında yazıyo zaten kullanımı sürüp 10 15 dk bekliyosun ılık suyla yıkıyosun kil maskeleri kozmetikçilerde satılıyo bildiğim

tek kullanımlık paketler o zaman 11 ytl öylemi.. saol bende bi arastırayım.. bişeyler bulurum umarım..:)

hayır canım tek kullanımlık değil 50 ml bayağıda gidiyo

of bende aynı senin gibiyim durduk yerde bozdum caanım cildimi:1no2:
eskiden hiç olmazdı ama şimdi abuk sabuk şeyler kullandım diye sivilce de çıkıyo yüzüm pul pul da oluyo arada kaşınan kızarıklar da oluyo
hakkaten yüzüne uyan bi nemlendirci bulmak çok önemliymiş o kadar aldım hepsi alerji yaptı paramın gittiğiyle kaldım
bu kil maskesini duymuştum bari deniyim artık umarım işe yarar yasenağlama

evet birsürü paralar gitti haklısın ama sadece maske yeterli olmuyo tabi buarada dikkat et bak senin pul pul olmuş bide sende bayağı yıpratmışsın...neyse çok fazla ürün kullanmamaya dikkat et sende en önemlisi nemlendirici

Merhab, kil maskesini çok duydum. Tam olarak ne işe yarıyor. Benim cildimde hassas ama T bölgesinde aşırı bir yağlanma yok. Sadece siyah noktalar onlar da az. Ama gözenekler çok geniş özellikle elmacık kemiklerimin üstünden burnuma kadar. Eğer gözenekleri sıkılaştırmak içinse kil maskesini denemek isterim.

evet kil maskesi gözeneklere yerleşen kiri temizliyo ve sıkılaştırıyo sana uygun bence gri renkli olandan al yeşil değil o yağlı ciltler için daha çok ama pleengten sonra kullanman daha etkili yani temiz cilde uygulanıyo

benim çok hassas bir cildim var
önceden karma idi fakat bende binbirçeşit kozmetikle uğraşa uğraşa kurutmuşum
şu an çok nemsiz
burun kenarlarım çok hassas ve kılcal damar sorunum var.
sizce ne tür bir maske kullanmalıyım.
cildi temizleyip canlandırıcı olarak

canım hassas cilt çok dikkat edilmesi gereken bi cilt yapısı öncelikle bence sen bol nemlendirmelisin cildini genelde gece gündüz nemlendiricileri kullanmayı tavsiye ediyo uzmanlar ve nemlendirici özelliği olan maskeler var kil maskesi sana ii gelmeyebilir gözeneklerin küçükmü,aleo vera olan nemlendiriciler güzel diye biliyorum

Aloe Vera Nemlendirici Köpük Maske Ürün Özellikleri

Ürün profili : %50 Aloe Vera içreren nemlendiricili köpük maske

Faydaları : Cildi derinlemesine nemlendiren ve tazelik veren besleyici bir köpük maskedir. Cilde anında canlılık kazandırır, rahatlatır ve diri bir görünüş sunar.

Uygulama : Temizlenmiş ve tonik uygulanmış cilde, ağız ve göz çevresi hariç bol miktarda sürün. İstek halinde uygulamadan 15 dakika sonra su veya tonik yardımıyla temizleyebilirsiniz.

Etken madde : Aloe Vera, Allantoin, Besleyici yağlar, buğday filizi.

50 ml

banada yardım edin çok güzel cilde sahiptim hassas,alerjik ben kuru diye biliyordum ama cilt analizinde kuru dediler.3.hamileliğimde küçük lekeler çikti.şimdi minik sivilceler çikıyor sonra kahverengi lekelere dönuşuyor.sanki içi su dolu minik kabarcık çıkıyor.sonra o minik leke oluyor.halbuki benim hiç sivilcem olmazdı.doğumdan sonra henüz regl olmadım.sivilce ondanmı çıkıyor acaba.yakından bakılmayınca pek farkedilmiyor ama önce hiç problemim olmadığı için çok kafama takıyorum ne önerirsiniz ne marka nemlendirici alayım.doktora gitmek için biraz bekleyim mi.lekeler doğumdan sonra zamanla geçiyormuş.inşeallah kendinden geçer.

of bende aynı senin gibiyim durduk yerde bozdum caanım cildimi:1no2:
eskiden hiç olmazdı ama şimdi abuk sabuk şeyler kullandım diye sivilce de çıkıyo yüzüm pul pul da oluyo arada kaşınan kızarıklar da oluyo
hakkaten yüzüne uyan bi nemlendirci bulmak çok önemliymiş o kadar aldım hepsi alerji yaptı paramın gittiğiyle kaldım
bu kil maskesini duymuştum bari deniyim artık umarım işe yarar yasenağlama

benim cildimde alerjik siz hangi markaları kullandınız

Nemlendirici olarak ne kullaniyorsun?
Aksamlari ne kullaniyorsun???
Merak ettim kremini?

moralinizi sakın bozmayın bakın benim cildim bundan 2 3 sene öncesinde o kadar güzeldiki herkes hayrandı bebek gibi diyolardı soruyolardı hep cildin nasıl bu kadar güzel diye pek bişe kullanmıyodum o zaman dove sabun kullanıyodum ihtiyacım yoktu ama sonra bu cilt ürünlerine merakımdan sorunsuz cildime sürekli bişeyler sürüyodum sonra 1 sene içinde yıpranma oldu cildimde akne falan çıkmaya başladı kafayı yicektim bütün ürünleri denedim ama şu 2 haftadır cildime düzenli olarak şunları uyguladım ve şimdi aynen eski halinde önce sabah akşam sebamedle yüzümü yıkıyorum peşinden tonik(sıkılaştırıcı özelliği olsun)ve daha öncede yazmıştım pharmady nemlendirici kullanıyorum düzenli ama sabah ve yatarken ben nemlendiricimi buldum çok memnunum ve 3 günde bi duşta pleeng(nivea)uyguluyorum onları çıkınca hafif sıkıyorum sonra tonik ve kil maskesi ardından...bunu bisüre uygulayın başka hiçbişeye ihtiyacınız kalmayacaktır umarım eğer cildiniz çok sorunlu değilse biraz detaylı anlattım size ii gelmesini diliyorum
pharmady kreme baktım yalnızca tek çeşit.butun cilt tipine olur mu.

Bu kullandiginiz kil maskesinin markasini falanda yazarsaniz cok sevinirim.

X