Actibreast Göğüs Büyütücü Krem Kullananlarin Paylaşım Alanı

umarım gerçekten işe yarar. ben başlayalı 3 gün oldu. ama sizin bahsettiğğiniz gibi ne karıncalanma nede sızlama hissetmiyorum. valla uzun zamandır yazdıklarınızı takip ediyorum. öyle inandım ki iki kutu birden aldım. zaten bu iki kutu bitene kadar etki göstermezse devam etmeme de gerek yok diye düşünüyorum. bu gün aktardan k.ü.ç. de aldım. yutması biraz zor ama katlanıcam artık. hem içten hem dıştan takviyeyle başladım anlayacağınız. umarım herkesin istediği kadar olsunnnn.. aminn

arkadaşlar merhabaa.s.
tv de bi dr anlatıyodu bu kremden, göğüs büyüten kremlerde östrojen hormonu var hani şu kadınlar hamile kalınca vücudun fazladan salgıladığı. bu hormon hamilelerdeki gibi göğüsleri büyütüyo yani yapay ostrejen hormonu vücuda veriliyo fakat ağızdan hap şeklinde almıyosunuz güzel yanı o tene sürüdüğü için bir yan etkisi olsa kremli yeri yıkayıp temizlersiniz fakat hap şeklinde alsanız nerenize nasıl zarar verir bilemezsiniz yani dr dediğinine gre zararlı değil.kalıcılığına gelince en az 3 ay kullanın bu süre sonunda kremi kesseniz dahi bir süre daha göğüsler diri ve büyük kalıyomuş fakat küçüldüğünde tekrar kreme başlanacak:kahve:

valla eğer o hamilelikteki haline çevirebilecek bir krem veya hap varsa hemen alırım. hamilelikten önce 80 bdn kullanıyordum. hamilelikte 90 a çıktı. süt verme dönemi bitti... işte kabus o zaman başladı... şimdi 75 i doldurmuyo.. ne diyelim gel ostrejen gelll...:emir_bebek:

canım öncelikle çok geçmiş olsun diycem -ki geçmiş sanırım, geçsin de...
yahu aslında bende de para yok, babamın kredi kartından çektirdim 3 taksit belki bi şekilde iş çıkar da öderim umudu var:çok üzgünüm:
evet krem çok pahalı ama gözleri fal taşı gibi ayrılan eşin alacaktır hiç şüphen olmasına.s
ki kesinlikle almalısın bence, aramızda en belirgin fark gören sensin. belki 2. kutudan sonra kullanmaya bile gerek duymazsın.
umarım 2. kutudan sonra ben de bariz bi fark görürüm:1hug:

canım benim öncelikle teşekkür ederim.Senin adına kremi alabildiğine çok sevindim.Eşimde zaten bana sürpriz yapmaya hazırlanıyomuş akşam yemekte ağzından kaçırdı :teytey::teytey: sanırım elimdeki bitmeden diğeride elimde olacak laelaelaelaelae senin şu anda ne kadar fark etti. kendine cici bak canım :uhm::emir_bebek:

arkadaşlar bilgileriniz için teşekkür ederim bu ürün hakkında detaylı bilgi verirseniz sevinirim.Mesela yan etkileri var mı, nasıl bi ürün, nasıl kullanılıyor,nerden bulabiliriz,fiyatı nedir,kesin sonuç alabiliyor muyuz...?gibi sorularımı yanıtlarsanız çok sevinirim..hoşçakalın...

slm arkadaşlar ben 20 yaşındayım ve benm de çok küçük malesef?acaba bu krem benm kullanmam için uygun mu? ne kadar sürede etkisini gösteri yo?

Kızlar allah aşkına abuk subuk ürünler kullanmayın.Bunların hepsınde yan etkı var ayrıca paranızada yazık.Bır sure snr tekrar eskı halıne gelıyor göğüsler.Protez taktırın en azından 15 yıl gıder snr gene değişmesi lazım zaten.Benım arkadasım yaptırdı çok memnun,bende düşünüyorum bu ara.Bebekde emzirebiliyoruz hıc sakıncası yok.

hayır canım resmini çekmedim ama fark bariz bir şekilde ortada göğüs büyütmeme karşı olan eşim bile hayretler içinde kaldı valla:1shok: adamcağızın gözleri yuvalarından fırlıyo neredeyse ve ilk fırsatta bu kremi yine alacağını söylüyo belkide diğer kremi bir süreliğine yani 2. kutuyu alana kadar sabitlemek amacıyla kullanırım henüz bilemiyorum ama bu krem şuan benim için pahalı

canim kilo felan aldin mi bu arada? acaba ben kilo vermesem buyurlermiydi? ama bu gun tekrar olctum gogus olcum verdigim 3 kiloya ragmen hic degismemis, halen 1 cm buyume var

arkadaşlar bilgileriniz için teşekkür ederim bu ürün hakkında detaylı bilgi verirseniz sevinirim.Mesela yan etkileri var mı, nasıl bi ürün, nasıl kullanılıyor,nerden bulabiliriz,fiyatı nedir,kesin sonuç alabiliyor muyuz...?gibi sorularımı yanıtlarsanız çok sevinirim..hoşçakalın...
canim urunun adini yazarak internette arattiririsan sitesini bulacaksin. ordan istedigin bilgileri elde edebilirsin canim

canim kilo felan aldin mi bu arada? acaba ben kilo vermesem buyurlermiydi? ama bu gun tekrar olctum gogus olcum verdigim 3 kiloya ragmen hic degismemis, halen 1 cm buyume var

valla canım benim hiç tartılmadım uzun zamandır ama aldığımı söylüyorlar senin için bu akşam tartılırım tatlım sayende bende öğrenmiş olurum

selam hemşo buarada aramıza hoşgeldin çok haklısın ama bilemiyorum benim elimde başka bir krem daha var onu bu kremden önce almıştım mecburen onu kullanıcam

sağol ebru hoşbulduklülülülülülübir hemşerimin de burda olması çok iyi bu arada sen iki krem arasında bir fark görmüşmüydün:uhm:yani etkisi bakımından hangisi daha etkili ben karar veremiyorum:sm_confused:üstelik birisi daha ucuz yani daha avantajlı:eek:

canım öcelikle şunu beilrteyim ben ilk almış olduğum kremi çok uzun süre kullanmadım actibreast'ı alınca onu bırakmıştım femagisi 1 hafta 10 güne yakın kullandım onda da etki gördüm ama asıl karşılaştırmayı bundan sonra yapıcam gelgelelim diğer konuya '' hoşbulduk'' dedikten sonra neden o resmi koydun anlamadım:uhm:

canım öcelikle şunu beilrteyim ben ilk almış olduğum kremi çok uzun süre kullanmadım actibreast'ı alınca onu bırakmıştım femagisi 1 hafta 10 güne yakın kullandım onda da etki gördüm ama asıl karşılaştırmayı bundan sonra yapıcam gelgelelim diğer konuya '' hoşbulduk'' dedikten sonra neden o resmi koydun anlamadım:uhm:

canim nasilsin? tartildin mi? kilo almismisin? bu gece goguslerimde acaip agrilar vardi. ayni ergenlik doneminde oldugu gibi :) cok sevindim kremdendir diye ama sabah gec uyandim ise gec kaliyordum kremi suremedim :KK43:

:uhm:
hayır canım resmini çekmedim ama fark bariz bir şekilde ortada göğüs büyütmeme karşı olan eşim bile hayretler içinde kaldı valla:1shok: adamcağızın gözleri yuvalarından fırlıyo neredeyse ve ilk fırsatta bu kremi yine alacağını söylüyo belkide diğer kremi bir süreliğine yani 2. kutuyu alana kadar sabitlemek amacıyla kullanırım henüz bilemiyorum ama bu krem şuan benim için pahalı

canım 1cm büyüme ilemi gözleri yuvasından çıktı 1 cm nedirki yaaa hadi desenki 4-5 cm ile gözleri yerinden çıktı tamam. Ama öyle diyorsan öyle olsun :uhm::uhm::uhm:

:uhm:

canım 1cm büyüme ilemi gözleri yuvasından çıktı 1 cm nedirki yaaa hadi desenki 4-5 cm ile gözleri yerinden çıktı tamam. Ama öyle diyorsan öyle olsun :uhm::uhm::uhm:

canım lütfen yazılarımı dikkatli okurmusun kişileri karıştırma senin bahsettiğin 1 cm'lik gelişme benim değil benim 78 olan göğüs ölçüm şuan 84 eh hesapla artık kaç cm fark var :uhm:sence eşimin gözlerinin yuvalarından fırlaması normal değilmi:sm_confused:

canim nasilsin? tartildin mi? kilo almismisin? bu gece goguslerimde acaip agrilar vardi. ayni ergenlik doneminde oldugu gibi :) cok sevindim kremdendir diye ama sabah gec uyandim ise gec kaliyordum kremi suremedim :KK43:

canım 2 kilo almışım ama ben evdekine pek güvenemedim bugün birde eczanede tartılıyım diyorum kilo aldığıma artık eminim çünkü kıyafetlerim dar gelmeye başladı özellikle yüzümün dolgunlaştığını söylüyorlar yalnız aramızda kalsın ben kremi göğsüme yedirdikten sonra elimi yüzüme sürüyordum haaa birde dudağıma:dance:acaba onun etkisimi olduki :1rolleyes: bu sabah senin gibi aceleyle çıktığım için bende süremedim bu arada canım benim mailimi aldınmı cevap gelmedi de:uhm:

canım 2 kilo almışım ama ben evdekine pek güvenemedim bugün birde eczanede tartılıyım diyorum kilo aldığıma artık eminim çünkü kıyafetlerim dar gelmeye başladı özellikle yüzümün dolgunlaştığını söylüyorlar yalnız aramızda kalsın ben kremi göğsüme yedirdikten sonra elimi yüzüme sürüyordum haaa birde dudağıma:dance:acaba onun etkisimi olduki :1rolleyes: bu sabah senin gibi aceleyle çıktığım için bende süremedim bu arada canım benim mailimi aldınmı cevap gelmedi de:uhm:

canim sana ozelden yazdim bakar misin lutfen.

yaa ebrucum nerdeyse 1 seneye yakındır yazılanları takip ediyorum,benimde denemediğim şey kalmadı diyebilirim k.üçler mi,göğüs büyütücü breast gainlar mi rezene çayları mı masajlar mı ne yaptıysam yapayım göğüslerimde gözle görülür bişey olmadı biraz çapı genişledi sadece ama o da gözle görülmüyor bile.senin yazdıklarını az önce forumun başından sonuna kadar okudum ve içime bir ışık doğdu diyebilirim çook sevindim.bende belki de son şans olarak bu kremi almayı istiyorum...o aldığım hapların zerre kadar yararı olmadı.o kadar par çöpe gitti 3 kutu kullandım bide.offf.ama senin gelişmelerine çok sevindim inan.inşallah hep kalıcı olur canım

mrb resimde bir tuhaflık mı var acabaCADIARZU anlamadım biraz coşkulu ve sevimli olsun diye koydum başka bir şey yok ne oldu ki anlamadım:sm_confused:neyse asıl karşılaştırmayı sabırsızlıkla bekliyorum:kahve:

X