Saç Uzatma Yöntemleri Yılan Yağı kullananların paylaşım alanı

bende 10a aldim bir sise ama sise kucuk. tala karinca yumurtasi sisesi kadar.
postisi tarlabasi diye bir yerden ucuza temin edebiliyorlarmis tabi oralar tekin yerler degil tanidikla - ozellikle polis tanidikla- gitmek gerek.

bende saçlarımda bölgesel dökülmelerden şikayetciyim. yılan yağını duydum ama kullanmakda tedirginim. Carmen çok güzel açıklamışsın nasıl kullanıldığını. teş. bu cam terebentin nasıl bişey ve nerden bulabilirim. birde yılan yağı dökülen saçlarımı tekrar getirirmi acaba????

kesinlikle tarlabası gbı bı yere gıdemeyecegm ıcın bna gore deıl demektr oradakı postisler...ben bakırkoyde kuafore sormustum canm...ama dedıgm gbı sıse kucuk ama sen onu cogaltabılırsn ve uzayan senın scın olacak:)
sac cıkardıgı ıcın bolgesel dokulmelerede ıyı gelmesı gerekır ama ne kadar ıyı gelr bılemıoum cnm isuwaelisin dedigi gbı masajla daha etkılı bı sonuc elde edebılırsn sonucta difuzyon hızlanır ve maddeler daha cok tasınır daha cok beslenmıs olur...
bu arada dedıgm gbı ben bu sekılde sacım canlansın ve uzasn dıe kullanıoum tabıkıde bıkerede uzamıo bunu kabul etmelıyz bıkac haftada rapunzel olamayız...
cam terebendinide tum aktarlarda bulabılırsın kucuk bı sıse ama damla hesabı koydugun ıcın uzun sure kullanabılırsın...

yaa kızlar ben daha bugün aldım yılan ve badem yağını,karıştırdım saç diplerine uyguladım.ama bunu uzaması için yaptım ama siz uzatmaz diyosunuz :KK43: hiçmi uzatmazzz :KK43:

bende denyeceğim. umrım işe yarar. sonucunu şişe bittikten sonra yazarım.tşk.

uzamaz dıe bısey yok canım:)uzar ama bı anda uzatmaz bence...bı sure kullanmak lazım...bnce uzatıo bn farkedıoum saclarımda:)

annem botox niyetine yüzüne kullanıyo bu yılan yağını:icecream:

kızlar ben de yılan yağını 2 aydır kullanıyorum... sadece yılan yağı sürüyorum haftada 3 kere saçıma ve 3 saat bekletip bioxcin şampuanla yıkıyorum. şöyle söyleyeyim saçım son 2 ayda 2 cm değil de 4-5 cm kadar uzadı... ve acaip parlak ve sağlıklı oldu... ayrıca kafa derimden yeni yeni saçlar da çıkmaya başladı... annem bile inanamadı bu değişime... kesinlikle tavsiye ediyorum ben gittigidiyordan satın alıyorum 5 tanesi 20 ytl ye falan geliyor ve bu bana 4 hafta kadar yetiyor... pahalı değil ve gerçekten de işe yarıyor

evet bayanlar...
sızın yazdıgınız entele ile ilgılı yazıları okuduktan sonra aktara gıdıp entele almaya karar verdım ancak entele yoktu:KK43:
bende yılan yagı aldım:)
yılan yagını sacınıza masaj yaparak uyguluomussunuz...sacınızı uzatmaya yardımcı oluomus...sadece yılan yagını kullanırsanz bır sısesı 2hafta kadar yetıomus...fiyatı 13ytl...
ben onu gene sac uzatıo dıe bıldıgım hint yagı ve besleyici ozelligi olan badem yagıyla karıstırdım boyleleıkle mıkatarı cogalttım...
yani 1sise badem yagı,1sise hint yagı,1sisede yılan yagı
fısfıslı bı sıseye koyup calkalayın...kullanım acısından fısfıslı sıse daha rahat oluo hemde yagı bosuna harcamams oluosunuz...
sonuc olarak sacım ne kadar surede uzar bılmıoum 2haftadır haftada 2kere uyguluoum...sacımı yıkadıktan sonra kendı halınde kurumaya bıraktıgım halde sacım fonlu gıbı duruo...birde kesinlikle sampuanınıza cam terebendin damlatın 400mlye 70damla...acayıp derecede dolgunlastrıo sacları:))

çam terebentinini annemde yıllar önce kullanmış ve çok memnun kalmıştı ama ben hep tedirgin oldum,saçımı yıkarke vudumada temas edeceği için acaba dedim tüylenme falan yaparmı die.Yoksa başımızı eğiptemi yıkıcaz ki bu çok zor oluyo.Eğer denediyseniz ve biliyorsanız lütfen bilgi verin...

enteleyi denedm 2 hafta dayanabildim kokusuna ama saçımdaki uzamayı farkettm yani bende işe yaradı şimdi de yılan yağı aldm mecitefendi yağ karışımının içine koydum onu daa. daha 1 kere denedm. artk sonucunu daha sonra yazarm..

yılan yağıyla yılang yılang yağı aynımı arkadaşlar?aranızda bilen var mı?çünkü ben yılang yağını afrodizyak olarak biliyorum..birkaç damlasıyla duş alıyormuşsunuz...sonuç...uykusuz ve enerjik bir sabah!!!

ya siz camterenbentinin kokusunua nasil dayaniyorsunuz? ben birkez denedim: 200 ml sampuana 20 damla camterebentin koydum ama cok fena kokuyor. kokusu sacimdanda gitmedi :sm_confused:

selam bende hint yağı ve badem yağı kullanmaya başladım.ama hastanede çalıştığım için hemşire arkadaşlar ilaçlarla yapılan bi reçete çıkardılar şimdide onu deniycem.....

yılan yağıyla yılang yılang yağı aynımı arkadaşlar?aranızda bilen var mı?çünkü ben yılang yağını afrodizyak olarak biliyorum..birkaç damlasıyla duş alıyormuşsunuz...sonuç...uykusuz ve enerjik bir sabah!!!

yılan yagi canım aktarlarda satılıyo

ehehe botoks mu:)ıse yaradımı gercekten varsa bnde solıym denesınler...ve evt yılan yagı ustubde yılan resmı var:)

biz de kocam için kullanıyoruz yılan yağını o da diyo yeni saçlar çıkmaya başladı diye :teytey: sürekli kullanması gerekecek belki ama olsun kel kalmaktan iyidir sırnaşık şey

evde yılanmı yetiştirsem ne sinir oluyorum aktarlara gidiyorum küçücük şişelere koymuşlar bide bu tür vb yağları fiyatlarıda baya pahalı ama bu tüşeyler bazı kişilere yarıyo bazılarına yaramıyo en iyisi doktordan öneri almak her ürün insan iyi gelmiyo kimlerinde döküyo anlamadım gitti bu işi ya

X