Saç Uzatma Yöntemleri Yılan Yağı kullananların paylaşım alanı

ben bir süre kullandım dökülmem olduğu için ama maalefef dökülmeyi durdurmuyor ufak saçların çıkmasında ve saç uzamasında etkili...

Ben de kullanıyorum ama ben yılan yağını mecitefendi saç bakım yağının içine 150 gr saf zeytinyağı,badem yağı,ikişer tane bemiks,bepanthene ve evigen ampüllerden kırarak haftada bir saçlarıma masaj yaparak yediriyorum.saç bonesiyle sarığ bekletebildiğim kadar bekletiyorum.çok memnunum.

zaten en önemlisi de böyle bi kür uyguladıktan sonra üstüne bi bone giymek gerrek ki saç diplerine tam nüfus etsin..

Sevgili arkadaşlar
yılan yağı sanayi ve ticaret bakanlığı tarafından yasaklanmış durumda haberiniz olsun.
içeriği test ediliyor ve ne olduğuna dair bir bilgi edinilemiyor
sakın ama sakın kullanmayın.

nası yawwww almayalımmı şimdi:kahve:

hadi yhaa :KK43: bende tam aldım başlıcaktım uygulamaya.. ama bu kadar insan kullanmış ve yararını görmüş :I napıcaz şimdii??

yılan yağını ben kullandım ama olduğu gibi geri attım.saçım koptu geldi elime ogün daha ilk kullanışımda,cansız saçlar gelmiştir desem o kadar olmaz ki...bi daha kullanmadım,çam erebentini şampuana karıştırdım saçımda uzama oldu.bide badem yağını kullanıyorum gece sürüp öyle yatıyorum sabah yıkıyorum.arkadaşlar hepsini bir anda kullanmayalım.15 gün birini 15 gün birini öyle öyle kullanalım yoksa mahvolur çok yıpranır saçlarımız.bitkisel felan ama olsun ne olacağı belli olmaz dimi ama

slm kızlar aranıza yeni katıldım arkadaşlar denemiş biri olarak çam terebentini kesinlikle tavsiye etmiyorum özellikle kuru saçlı olanlar Allah kahretsin nerden denedim mahfetti saçımı ya mısır püskülü gibi oldu üstelik daha çok döküldü kuru saçlı olanlar kesinlikle kullanmayın inanın çok pişmanım

bende cam terebentini tavsiye etmeyenlerdenim özellikle kuru saçlı olanlar sakın diyorum..

kızlar ben de eşime yılan yağı aldım.aktar direk ağa sürmeyin dedi.yara olur.şampuana1,5 kapak koyup öyle kullan dedi.bunu kullananlar ve etkisini görenler nasıl kullanıyor.bir de çamterebentin şampuana ne kadar ne kadar karıştırılack?

mirengcım benm aldıgımn cok hafıf bı kokusu vardı yok gbıydı neredeyse ve bole arapca gbı yazıda vardı ustunde...kucuk bi siseydi...markasına falan dıkkat etmedım acıkcası....ve gercektende derokun dedıgı gıbı goruntude hemn farkettırıo ve dolgun canlı bı gorunum kazandırıo:)

senin tarif ettiğin şişeye benzer bi şişede aldım bende bugün.şimdii okurken tesadüfen öle oldugunu farkettim şişenin.uyguluycam birazdan bakalım.ben haftada 2 kez bemiks ampül,bephanten ampül ,evigen ampülü ve badem yağını karıştırıp saçıma uyguluyorum ve en az 2 saat bekletiorum.saçlarım güçlendi.şimdi de yılan yağını uyguluycam 2 gün önce dediğim karışımı yaptımm.saçların nasıl şimdi??

nerden alıyosan hemen gt şikayet et canım ben 5 yada 6 milyna alıorum yılan yağınııı gerçektende çok işe yarıyor saçların kalınlaşıyor

aa unutmadan kirpklerinizin canlı ve uzun olmasını isitosanız çay demini gözünüzü kaapatıp üzerine koyun ve 10 15 dk bekletin yada susam yağı sürün bnm krpklerim çok uzun ve gür umrım szinde işinize yararr dostlarr:KK70::KK70:

evet yılan yagı işe yarıyor
şöle diyim
arkadasım kavga sırasında saclarından olmustu :dance:
böyle yaglarada meraklıyızdırda :jeyyar:
sürdü hergun duzenlı ve saclar cok kısa zamanda eskısı gıbı oldu:CüvCüv:

ya benim saçlarımda çooooook ince telli ve cansız dökülüyor da acaba yılan yağının faydası olur mu? ve ayrıca saç derisine mi süreceğiz yoksa şampuana mı karıştıracağız onu tam anlayamadım?fisfisfisCADIARZU

benim saçlarım zaten çok çabuk uzuyor aynı zaman da bi de güçlense çok süper olur:nazar::nazar:

arkadaşlar ben bugün üye oldum siteye..benim başımın üzerinde anormal şekilde açıklık oluştu.denemediğim ürün kalmadı valla:)yılan yağı,entele(bit otu)bioxın,dermatologun verdiği ilaçlar vs vs....akılınız gelebilcek herşeyi yaptım..ama olmadı saçlarım geri gelmedi.yalnız yılan yağını kullanırken tüy şeklinde çıkmaya başlamıştı saçlar.ama ben istikrarlı davranmadım açıkçası.bu yağ ile ilgili bir sürü yorum okudum.hiç olumsuz yoruma rastlamadım.bugün aktardan aldım şişesi7.5 ytl.ama ben 1.5 ay önce saç ektirdim..gerçi kesin sonuç verirmi bilmiyorum ama bunuda yanında kullanıcam .kadınlar için kellik çok zor bi durum.allah hepimizin yardımcısı olsun gür gür saçlar versin inşallah:KK70:

X