Arkadaşlar Aranizda Doğum Kontrol Hapi Kullanipta Kisa Sürede Hamile Kalan Varmi??

BSKK

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2008
32
1
BEN 1 SENE KADAR YASMİN KULLANDIM VE 2 AY OLDU BIRAKALI , FOLİK ASİTE DE BAŞLADIM AMA NORMALİ NE KADAR ZAMAN BİLGİSİ OLAN VARMI. KULLANIPTA HEMEN HAMİLE KALAN VARMI ARANIZDA :1hug:

Benim Ablamda Kullaniyordu. Biraktiktan 3 Ay Sonra Hamiş Kaldi Hemde Dr.lar çocuğun Olmaz Demişlerdi,allahin Işi ,umarim Kisa Zaman Sonrada Sen Hamiş Kalirsin.

benim bildiğim bıraktığın ay en son içtiğin 1 ayın etkisiyle 1 ay olmazmış ki olanlarıda var tabii ama 1 aydan sonra ilacın etkisi vücuttan silinir ve hamiş kalınabilirmiş benim fikrim ise şu:Rabbim kullanırken bile veriyor bıraktıysan neden gebe kalamayasınki?

canım ben yaklaşık 7 ay kullandıktan sonra kasım ayında hapı bıraktım.aralık ayında da hamile kaldım:dance:şu anda 3 aylık hamileyim. Kişiden kişiye göre değişiyo gerçi ama eminim sen de en kısa zamanda anne olacaksına.s.

BEN 1 SENE KADAR YASMİN KULLANDIM VE 2 AY OLDU BIRAKALI , FOLİK ASİTE DE BAŞLADIM AMA NORMALİ NE KADAR ZAMAN BİLGİSİ OLAN VARMI. KULLANIPTA HEMEN HAMİLE KALAN VARMI ARANIZDA :1hug:

Canım benim arkadaşım bir sene kullandı ve bıraktığı ay hamile kaldı ama bir sene olmaması normal sen folik asite devam et inşallah yakında hamiş olursun.

canım ben yaklaşık 7 ay kullandıktan sonra kasım ayında hapı bıraktım.aralık ayında da hamile kaldım:dance:şu anda 3 aylık hamileyim. Kişiden kişiye göre değişiyo gerçi ama eminim sen de en kısa zamanda anne olacaksına.s.

şanslısın desene canım. Allah bebişinide sağlıkla görmek nasip eder inşallah. Tüm isteyenlerin olur umarım..

Canım benim arkadaşım bir sene kullandı ve bıraktığı ay hamile kaldı ama bir sene olmaması normal sen folik asite devam et inşallah yakında hamiş olursun.

Benimde daha 1 ay oldu bırakalı bekliyorum bakalım. Sıkıntı yapmak için daha erken ama umarım fazla gecikmez :) :emir_bebek:

Ben de bıraktım hapı ve şu an 3. ayımdayım. İnşallah en kısa zmanda hayırlısı ile bebişlerimize kavuşuruz.

ben altı ay kadar yasmin kullandım ve bırakır bırakmaz hemen hamile kaldım. sanıyordum ki etkisi en az bir iki ay devam eder ama hemen oldu işte...

canım bende yasmin kullanıyorum.7 aydır hemen olurmuyum olmazmıyım bende kararsızım ben yazın hamile kalsam çok iyi olur diye düşünüyorum ama hapı bırakınca ne zaman kalırım bilmediğim için bırakıp bırakmamk konusunda karasızım. Ne zaman hamile kalırsan söylermisin bana da örnek olur ona göre olmazsa biraz daha uzatırım kullanmayı.

X