Gülben Ergen /// Aşk Hiç Bitmez

husel

er:)
Kayıtlı Üye
16 Temmuz 2007
1.849
18
46
Gülben Ergen "Aşk Hiç Bitmez" adını verdiği yeni albümünü tamamladı. Yeni albümünün basın bülteninde kendisini "Popüler Müziğin en sevilen ismi" olarak tanımlayan Gülben, yeni imajıyla da adından söz ettirmeye hazırlanıyor. Albüm, mart ayının ilk haftası müzik marketlerde yerini alacak...

--------------------------------------------------------------------------------

Gülben Ergen’e 6 radyodan ambargo

Gülben Ergen, yeni albümünün tanıtım konseri için PowerTürk’ü sponsor yapıp, karşılığında çıkış şarkısının çalma iznini bir hafta bu radyoya verince altı ulusal radyoyu karşısına aldı!

Radyo dünyasında bomba etkisi yapan bu anlaşmanın duyulması üzerine Show Radyo, Radyo Viva, Best FM, Süper FM, Tatlıses FM ve Radyo 1 yöneticileri ortak bir kararla Gülben Ergen’in yeni şarkılarını çalmama, eski şarkılarını çalma kararı aldı. Radyoların Gülben Ergen ambargosunu öğrendikten sonra müzik yapımcısı Bülent Seyhan, devreye girip “Benim böyle bir anlaşmadan haberim yok, isterseniz size de göndereyim, çalın” demesine rağmen sular durulmadı.

Best FM Müzik Direktörü Pınar İnanç ile Süper FM Müzik Direktörü Füsun Alkan, ortak bir açıklama yaparak, “Radyolar arasında yeni bir albümün şarkılarını ilk kez çalmak için hep bir yarış vardır. Ancak bir radyoya bir hafta öncelik tanımak kabul edebilecek bir şey değil. Yapımcısı ‘Lütfen çalın’ dese de Ergen’in şarkılarını çalmamaya kararlıyız” dedi. Ergen ise konseri düzenleyen BKM’nin kendisine danışmadan sponsor aldığını iddia etti ve “Ben bir radyonun kadını değilim. Bir yanlış anlama var” dedi.

Sen doğru ben baya yanlış,Bay doğruyla Bayan yanlış
Sanki herşey sana kalmış,dünya istediğin kadarmış
Yok mu bu işte bir yanlış,herkes ellerinden kaymış
Yalnız tahtında otur dur o zaman..

bu şarkıya bayılıyorum ve kesinlikle uyuz sevgilime yolluyorum :kızgın:

Zatı muhteremi hiç sevmem.a.s
Ne kendisini ne sesini ki seside yok zaten :icecream:
hepsi teknoloji oyunu
çıplak sesle bir şarkı söylesinde göreyim :tomato::icecream:
o süpriz şarkısı hele
çocukların oyun oynarken söyeldiği şarkılar gibi
"süpriz aşkım aşkım süpriz"
"ya satarım bal satarım ustam ölmüş ben satarım"
pek bir fark yok yanee.
:roflol::roflol:

2008de benim hoşuma giden albümlerden biri oldu.. özellikle BAY DOĞRU, GÜÇLÜ KADIN, YONCA BAHÇESİ,YA ÖLÜMSÜN YA DÜĞÜN.. aslında ben albümdeki tüm şarkıları beğendim..

X