2012 eurovision-Can Bonomo

onun ne tipini ne sesini nede şarkısını hiçbirşeyini sevmiyorum ben.bu senelik popüler,birkaç sene bile sürmez havası söner,unutulanlar arasında olur.
Bencede havalandı amma fıs yanii
Evet Çok Beğeniyorum..:KK33:
Özellikle O Yağlı Saçları Beni Mest Ediyor.. :KK53:
Görünce Kendimden Geçiyorum, Kocamı Unutuyorum.. :KK60:

Hahahahahahaha:KK60: o derece yaneee:KK53:

aynen ya nefret ettim adamdan yolasim var o ondeki saclarini..sahan gokbakar iyi sondurdu havasini :KK9:
Simitçeeeeeeeeeeeee....:KK60:
Gerçekten Süperdi..

[video=youtube;yDbsa4LByCI]http://www.youtube.com/watch?v=yDbsa4LByCI[/video]
Ben hiç sevmiyorum, içim bayılıyor şarkısını duydum mu :KK37:

:84::84::84::84::84::84::84:

Şaka maka İsveç 1. oldu ama ben şarkı falan duymadım ki :KK37: Kız sadece söyledi müzik denen bir şey yok gibi, arkalarda diskovari bir şeyler tıngırdıyor ama nasıl bu müzikle birinci oldular bilemiyorum :KK37: ama derseler ki sesiyle birinci oldu, ona bir şey diyemem güzeldi çünkü

ben de çok yorum yapamadım İsveçin şarkısı ile ilgili....bu kadar puan aldığına göre vardır bişii dedim ama :S bek bişey bulmadım Azerbaycan çoook daha iyiydi ...

Seneye Model gitse ya
Gerçi şu sıralar bana çok ergence gelmeye başladılar ama
Aslında bende Şebo,Özlem Tekin falan isterim ama gitmezler onlar :KK31:

Hepsi politik baska bisey degil. euphoria gercekten iyi bir sarki degildi ama birinci oldu. Yani ona bakarsan kibris ta kötü degildi. Yunanistan ve Kibris bize 1 puan bile vermemisler :KK43: s...........r)

Neyse ama benim tonton nineler 2. oldu. :)) Ilk ciktiklarindan beri favorim di.

Yarışma zaten İngiltere sömürgesi sanki,İngilizce katılma ihtiyacı hissediyoruz haklı olarak
Avrupalıların yoğun olarak katıldığı bi yarışma
Adamlar bizi Avrupalı saymıyo ki,şaşırmamak gerekiyo aslında :KK37:

1.olan sarki favorimdi.norvec nasil öyle bir sonuc aldi ona sastim.sarki listelerinde hep 1.olmus.hayir o neneler nasil 2.oldu ya.onuda gectim arnavutluk nasil 3.de.azerbaycanin sarkisida aham saham bir sarki degildi bence...:26: bizde 5.de olsaydik cok süper olurdu ama.hep isvec götürdü puanlari :KK50:

Hepsi politik baska bisey degil. euphoria gercekten iyi bir sarki degildi ama birinci oldu. Yani ona bakarsan kibris ta kötü degildi. Yunanistan ve Kibris bize 1 puan bile vermemisler :KK43: s...........r)

Neyse ama benim tonton nineler 2. oldu. :)) Ilk ciktiklarindan beri favorim di.

kıbrıs ve yunanistanın şarkıları tam piyasa şarkısıydı...bugün dinle yarın unut...o tarz şarkılar pek tutmuyor artık yarışmada....Kıbrıslı kızın sesi felaketti bence

Genelde yılın en iyi çıkışını yakalamış kişiler Eurovisiona gidiyor Can Bonomo'nun bu yıl katılması normaldi, benim beklentim yüksekti şarkıdan çünkü tarzı biraz farklı Bonomo'nun , çok kitleye hitap edebilir tarzda yani. Ama Atiye olsa fena olmazdı bence de iyidir o :)

Yarışma zaten İngiltere sömürgesi sanki,İngilizce katılma ihtiyacı hissediyoruz haklı olarak
Avrupalıların yoğun olarak katıldığı bi yarışma
Adamlar bizi Avrupalı saymıyo ki,şaşırmamak gerekiyo aslında :KK37:

Amann canım boşver Avrupa'lı saysalar ne olacak sanki
Avrupalı olmak isteyen kim?
Bu arada büyük avrupa ülkelerinden hiçbiri başarı elde edemedi yahu

ha birde yunanistanla kibrisin sarkisi:KK9: ya resmen olan sarkilarin üstüne söz yazmislar azcik degistirmisler.hadi kibris neysede yunanistan resmen calmis ya.hatirlamiyorum suan ama bir sarkinin benzeri...

norvec bir veya 2. olur diyordum yazık oldu isvecden daha guzel bir sarkıydı bence adaletsizlik oldu bu ya
Yarışmada adalet denen bir şey yok ki, tamamen siyaset :KK19: Rumları Yunanlılar destekleri Yunanlıları Rumlar destekledi, Ermenistan tribe girdi katılmadı :KK53: Böyle garip bir şey işte :KK53:

Son düzenleme:
X