Doğuma Hazırlık çin takvimine inananlar varmı kızlar

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

women

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2007
16
0
Selam
Ben bu çin takvimi olayına takmış durumdayım.deneyenler varmı:uhm:
Doğru sonuç alanlar yada bakıp doğru çıkanlar varmı aranızda aceba?
Ne kadar doğru çıktı?

Son düzenleyen: Moderatör:
ah caniimmmm
ben bi aralar kafayi yemek uzereydim
ama henuz ne anne nede anne adayiyim
hic bi tecruben yok
ama tutanlar varmis

:1no2:canım ben şuan 24+4 haftalık hamileyim darısı başına.cevabın için teşekkürler.bu konuda hiçmi bilgisi olan yok aramızda yaa.

olmaz mii oooooooooooooooooo
bir suru ama sanirim gormediler yada yoklar
sen arada guncelle onlar gelir merak etme
muck

haaa bu arada senin bebisin cinsiyeti ne neden taktin bu merak ettimde

ben çin takvimine inanıyorum etrafımdaki herkeste tuttu bende oğlum olacağını ilk günden beri biliyormuşum edasındaydım ve yanılmadım,ilginç ama tutuyorrrr

canim degisik degisik cin takvimleri var hangisi seninki linki gondersene

Ben Inanmiyorum Doğruluğuna Zaten Tutmadi Benimki.

kendim,kardeşlerim,akrabalarım.kime baktıysam tuttu.şimdiye kadar şaşan hiç yok.Ama herşey Allahtan,bu takvime inanmak inancımızı sarsarmı diye düşünmüyor değilim fisfisfis

benimde çin takvimine göre erkek gösteriyodu ama doktorum tam emin değilim ama kız dedi bakalım bu hafta kesin belli olacak ,bencede bebişim kız:) yani sanırım bu çinm takvimine falan çok inanmamak gerekiyo

orkidem benim bebeişe kız dedi doktorum ama çin takviminde erkek olma ihtimali var .aslında ben tam gebe kaldığım tarihi bilmiyorum çünkü adetlerim düzensizdi ve 2,5 ay boyunca adet görmedim testtede sürekli negatif çıktı.doğum haziranın 25 i yada 28 ine geliyor.yani o tarihe göre 22 eylül son adet tarihim olarak görünüyor canım o yüzden kafam karıştı bu konuda

canim bunlara fazla inanma kaptirma kendini
bilimsel olarak hic bir aciklamasi dahi yok zaten kiz yada erkek olma sansi %50 eh geri kalan kismida tesaduf
bu cinliler yillardir kullaniyor
ama neden aciklamasi yok anlamais degilim

yakın çevremde herkesin tutuyor. tutmadı diyenine rastlamadım. tutmayan varsada zaten %80 tuttuğu söyleniyor.

bendede erkek çıkıyordu çin takviminde.ama kızım olacak.ya tutmuyo.bunlar tesadüf işi.çevremde çogundada tutmuyo....

valla hangi çin takvimine baktığınız önemli.Benim teyzemlerin yaklaşık 12 senedir falan baktıkları bir takvim var.Şimdiye kadar yanlış çıktığını görmedim.Ama her zaman Allah bilir işin aslını ve doğrusunu.Ben hamile kaldığımda da kız demişlerdi.Gercekten de dun öğrendim kızmış.Fakat takvim için onlarda birine soruyordu,elimde olsa hemen paylaşırdım sizinle kızlar..Ama ben bunlara takılmamak gerektiğine inanıyorum.Herseyin hayırlısı olsun,sağlıklısı olsun:))

valla hangi çin takvimine baktığınız önemli.Benim teyzemlerin yaklaşık 12 senedir falan baktıkları bir takvim var.Şimdiye kadar yanlış çıktığını görmedim.Ama her zaman Allah bilir işin aslını ve doğrusunu.Ben hamile kaldığımda da kız demişlerdi.Gercekten de dun öğrendim kızmış.Fakat takvim için onlarda birine soruyordu,elimde olsa hemen paylaşırdım sizinle kızlar..Ama ben bunlara takılmamak gerektiğine inanıyorum.Herseyin hayırlısı olsun,sağlıklısı olsun:))

Hepimizin hakkında hayırlısı olsun inş. :Saruboceq:

X