Park Yatak

Cullen

̶Ç̶i̶z̶G̶i̶ ̶Ç&
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2007
2.647
7
selam kızlar artık bebişler büyürken bizde alışveriş yapmaya başladık bazılarımız almıştır bazılarımızda düşünüp alma aşamasındadır diye düşünerek actım a.s

bende chicconun park yatagını almayı düşünüyorum siz neler düşünüyosunuz diger markalara bakınca icime sinmiyor muşambadanmış gibi :uhm: aslında bebek odası alıcaktım sonra vazgectim 3, 4 yaşına kadar park yatakta yatabiliyomuş bebekler bende kızıma 4 yaşından sonra genc odası alırım diye düşünüyorum bu ay icinde bu yatagı almayı düşünüyorum sizce nasıl sizede soruyım dedim alıcak ve almışlarla fikir alışverişinde bulunalım arkadaşlar yerimseniben

4458chclulabyexplorerbe3.th.jpg

ben de park yatak almayı düşünüyorum hem ekonomik hemde karyolaya göre çok daha kullanışlı taşınabiliyor falan

ben aldim oglum icinde de uyudu kaldi ama her neyse kirdilar kim kirdiysa annemlerde kalinca uyuyordu icinde super bi markasi vardi fransa mali cok guzeldi her neyse kirildi ben almam artik

park yatak cok kullanıslıymıs bende park alıcam sonra oda yapıcam insallah
ama bence su üstü yarım kapananlar var ya onlar daha kullanıslı gunduz bebise ısık gelmesz hem

ben park yatak almayi düsünmüyorum..sanki bebek yerde yatiyomus gibi.. yüksek buna benzer bir besik alicam
e70b_1.JPG

bende beşiklere baktım canım ama en fazla 6 ay kulanabiliyor o yüzden vazgectim park yatagın artı özeligide bebegi icine koyup rahatlıkla işimizi gücümüzü yapabiliriz yatak kısmını cıkarınca oyun parkı olma avantajı acısından bilmiyorum ben park yatak düşünüyorum beşik fazla kulanamayız cünkü..

park yatakları çoğu kişi kullanışlı diyo....
taşınabilir olduğu için ama bende karyola tarzı olanlardan aldım.....
üst katında fazla yatacağını düşünmüyorum hareketlenmeye başladığı vakit....
alt katıda çok aşağıda geliyo...
hem karyola tarzı olanları daha uzun süre kullanabilirim ve çok geniş bizimki....
rahat rahat uyusun çocuğum ilerki zamanlarda.. 80- 180 uzunluğunda

selam kızlar artık bebişler büyürken bizde alışveriş yapmaya başladık bazılarımız almıştır bazılarımızda düşünüp alma aşamasındadır diye düşünerek actım a.s

bende chicconun park yatagını almayı düşünüyorum siz neler düşünüyosunuz diger markalara bakınca icime sinmiyor muşambadanmış gibi :uhm: aslında bebek odası alıcaktım sonra vazgectim 3, 4 yaşına kadar park yatakta yatabiliyomuş bebekler bende kızıma 4 yaşından sonra genc odası alırım diye düşünüyorum bu ay icinde bu yatagı almayı düşünüyorum sizce nasıl sizede soruyım dedim alıcak ve almışlarla fikir alışverişinde bulunalım arkadaşlar yerimseniben

xxxxxxxxxxxxxx

Adasucum ben bu yatağı yakından gördüm..Hiçte resimdeki gibi sevimli durmuyor..Bende yaklaşık 4 ay hep bu yatağı almak istedim ama yakından görünce çok hantal geldi bana..Üstelik alttaki filelerinin rengi de çok koyu geldi içini görmekte zorlandım..

Ben onun yerine xxxxxxxxx adresindeki Kraft Marka yatağı aldım..Gerçekten çok sevimli bir park yatak içinde şilteside hediye ( gerçi şilteyi sonradan değiştirebilirsin) ..Eşim başta kurulumundan korkmuştu ama yapboz tekniğiyle kolayca kurduk..Ben oğluşum olacağı için mavilisini tercih ettim..Ama pembelisi de var bildiğim kadarıyla..(Hepsiburada.com'da da satılıyordu ) Tavsiye ederim..

Son düzenleyen: Moderatör:
valla ben park yatak aldım bile. Ama oda takımınıda alacağım. Park yatak çok kullanışlı. Onu balkona odama mutfağa her yere taşıyabilirim. Ben iş yaparken o içinde oynar, yatar.Tatile giderken, yatılı misafirliğe giderken her yerde kullanılabilir. Ben herkese tavsiye ederim.

1-2 hafta önce çarsıya çıktıgımızda park yataklara baktım...hiçte internette göruldugu gibi değil...çok hafif...3-4 yasına kadar bebeklerimiz içinde yatmaz gibi geldi banada...bebekler hareketlendiğinde içinden düşer gibi geldi bana,üst bölumu çok yakın....

ben bebek odası aldım ama park yatagıda annemlere almayı,oraya gidip geldikçe yatması için almayı düşünüyordum...ama buyuk ihtimalle almam...normal beşik alırım...

bende geçen cumartesi söyle bir bakayım dedim ne var ne yok alışveriş öncesi park yataklarada baktık eşimle çok kocaman birde oyun parkı seklinde düşünürseniz bebeği hapsediyormuş gibi ama benim baktıklarında içinde yatağı falanda vardı çok kararsız kaldım oda yapmayı düşünüyoruz biz birde beşik alacağım sanırım ama onlarda karasızım sonuçta şimdi odayı kullanmayacağım yanımda yatar o zamanda gereksiz olur bakalım daha karar veremedik:KK43:

semrascım eğerki oda yapmayı düşünüyorsan bu park yatakların daha küçükleri var....
onlarda rahat 1 yaşına kadar yatabiliyorlar....
bana görümcem olardan vericek ekndi kullandı şahsen biliyorum ve çok rahat oluyo her yere taşınıyo onlarda....
bi müddet onda yatırıp bende daha sonra karyolasına geçirmeyi düşünüyorum....

bende geçen cumartesi söyle bir bakayım dedim ne var ne yok alışveriş öncesi park yataklarada baktık eşimle çok kocaman birde oyun parkı seklinde düşünürseniz bebeği hapsediyormuş gibi ama benim baktıklarında içinde yatağı falanda vardı çok kararsız kaldım oda yapmayı düşünüyoruz biz birde beşik alacağım sanırım ama onlarda karasızım sonuçta şimdi odayı kullanmayacağım yanımda yatar o zamanda gereksiz olur bakalım daha karar veremedik:KK43:

semra ben de aynı şekilde düşünüyorum. çok kararsız kaldık. uzunca bir süre de annemlerde kalacağımı düşününce odaya şuan hiç gerek yok gibi geliyor. beşik de işimi görür sanıyorum. karar vermek çok zor gerçekten yaaa...

bende sizler gibi kararsızdım ama dayanamadım bebek-genc odası karısımı bir takım aldım...bebek dogunca 1 yıla yakın bizim yatak odamızda kalacak,kucucuk bebeği odasına koyamam...odamada kucuk tullu beşikler varya ondan alıyım diyorum...1 yasına kadar onda yatar...annemlerede park yatak alalım diyordum...sonucta annem bakacak ben çalışmaya baslayınca...ordada kaldıgı zamanlar olacak...ama bukadar da abartmak 1 yıl için ne kadar dogru onuda bilmiyorum...annem bana aldıgım beşiği odama koymamı, bebek odasında yatacağı zamanda oraya geçireceğimizi söylüyor...aslında banada mantıklı geldi...
annemlere park yatak almam çunku 1 kere alıcaz....5 yasına kadar felan orda kaldıkça yatar...park yatakta biraz buyuyunce yatamaz...çok hafif...bebekle felan yatak devrilir...

bende park yatak düşünüyorum dediğiniz gibi daha sonra oyun parkı olarakta kullanılıyo zaten büyüyünce oğluşuma çileğin reklamlarda çıkan arabalı yatağını alıcaz onun için şuan park yatak almayı düşünüyoruz adasu kızlar için olanlar daha şeker renkleri var çok güzel bence

ya ben şimdi korktum acaba bebek içindeyken filan katlanırmı bu park yatak ya

tub öyle birşey olmaz merak etme. Ben 2 aydır park yatak kullanıyorum çokta memnunum, kızıma oda hazırladık ama yatak odamızda kalacağı süre için park yatak aldık. Alırım 3-4 sene kullanırım diye planlıyorsanız almayın ama sanırım 2 sene rahat rahat kullanılır.

Yok Canim Bence Katlanma Falan Olmaz çünkü Kullananlar Hiç öyle Bişey Demedi.hepside çook Memnun Benim Evim Küçük Ve Kiradayiz Allah Nasip Ederse Taşinmayida Düşünüyoruz.şimdilik Park Yatakla Idare Etsin Oğluşum Kendi Evim Olunca Ona Istediği şekilde Yatak Odasi Aliriz.hele Bi Sağlikla Gelsinler Onlara Yatacaklari Yer Muhakkak Bulunur

canım haklısın bende kraftın kini gördüm mavisi cok hoşuma gitti ama pembesi yokmuş ondan alıcaktım bende ilk önce kırmızısıda hoşuma gitmedi:bbo:

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar cok kararsızım vallahi napıcam bilmiyorum oda alsam koyucak yerim yok hemde diyorum şimdi yatamaz karyolasında yatak odamızda yanımızda olsun diyorum 3 yaşına falan gelince alırım diyorum hemde genc odası alırım daha cok kulanışlı olur diye düşünüyorum büyünce begenmez cünkü bebek odalarını sonradan begenmiyor diye tekrar genc odası almak gerekir ben biraz park yatakla idare edip genc odası almayı düşünüyorum artık bakalım hayırlısı neyse o olsun sagolun kızlar

X