Ağustos Anneleri Bebeğinizin Aliş Verişine Başladniz Mi? Nereden Ve Neler Aldiniz

E

EU3

Ziyaretçi
merhaba bende bi ağustos annesi olucam inş ben daha bebeğime alış verişe başlamadım çünkü allah korusun bebeğimi kaybetme korkum var oyüzden 6 ayımda başlıcam alış verişe ama nerden alacagıma karar veremiyorum. odasını modoko dan düşünüyorum kıyafet olarak ta geçen duydum eminönünde havuzlu handa bebe tekstili çeşit olarak çokmuş ve fiyatlarıda uygunmuş bide pendikte albimini mağzasının seri sonu ürünleride çok uygunmuş.sizlerinde böyle tavsiyeleri varsa paylaşmanızı isterim.

ben henüz hiç bişey almadım bebişime.biraz daha bekliyim alıcam inşallah.
henüz odası olmayacak bizim odamızda kalcak onun için almaya şimdilik gerek yok.
kılık kıyafet alıcam almasına da cinsiyeti belli değil henüz.

Ben bişiler aldım..Hastane çıkışı diye büyük bir paket içinde 10 parça.fiyatıda çok uygundu..yeşil renk aldım..buğün ultrasona girdim ama bebişim sırtını döndü:) göremedik gene..
birde çoraplar aldım:)

Ama geçen gün kendimi tutamadım bir çift ayakkabı aldım, ama o kadar güzeldiler ki, dayanamadım :)) Bebeğin henüz donu bile yok, ayakkabısı var ama sırnaşık şey

Son düzenleme:
valla benden çok kız kardeşim ve annem meraklı bebeğe bişeyler almaya şimdiden hastane çıkısını patiklerini çoraplarını birkaçtane takımını,tırnak makası setini,tokalarını:),battaniyesini,alıştırma kilotunu(bebeğimi hemen bezden kurtaracaklar sanırım:)) gibi bazı şeylerini çarşıya çıktıkça aldılar.ben sadece hikaye kitabı ve album aldım şimdilik.babasının gözü bezlerinde:) ama daha erken diyip aldırmıyorum her markete gittiğimizde yapışıyo bitanesine:)

Merhaba,
Ben yeni aranıza katıldım. Annem 4. torunu olmasına rağmen o kadar heyecanlıki bir çok yelek, hırka ördü, sık battaniyeler işledi ve şimdi de bir battaniye örüyor. Cinsiyeti belli olmadığı için ve ben de açık renk istediğim için beyaz ve krem rengi yaptık. Bu arada Yeşim Tekstil de Mothercaredeki yorgan takımının aynısını cok daha ucuza bulup aldım.

Sevgilerimle

bana kalsa bebişime çok şey almıştım ama herkez frenliyor beni :)) bebeğime ilk yenidoğan çocuk bezi aldım nasıl olsa bebeğimin ilk ona ihtiyacı olacak sırnaşık şey

ben sadece 1 tane uyku tulumu aldım oda çok şirin geldi dayanamadım ama çok korkuyorum bir aksilik olur die o yüzden kendimi frenfiyorum çokk ama bebek fuarına gittim süper şeyler vrdı orda bolbol bebek bezi verdiler bana şimdiden 1 paketi hazırdır:)))

Aslında bebek bezi almak gerekiyor acaba hangi marka almalıyız.

bebek bezi için arkadasım demiştiki hangi markayı ilk önceden alıştırırsan bebek o na alışıyomuş.arkadasım primanın kini almış ilk doğduğunda şimdi başka bez kullanamıyomuş hemen kızarıklık yapıyomuş onun arkadası biraz ucuz bi markanınkinden almış bebek hep ondan kullanıyomuş rahatsız olmuyomuş bence birazda bebeğimizin cildiyle alakalı o yüzden ben şimdiden bebek bezini çok almayalım derrim çünkü belki bebeğimize alerji yapar

Belkide haklısın ama en çok lağzım olanda bebek bezi olacak..Popişleri rahat etsin kıyamam ben:)

canım bende daha birseyler almadım bebeğime almak için çok erken bence biraz daha beklemek ıyı olur

Merhaba,
Ben yeni aranıza katıldım. Annem 4. torunu olmasına rağmen o kadar heyecanlıki bir çok yelek, hırka ördü, sık battaniyeler işledi ve şimdi de bir battaniye örüyor. Cinsiyeti belli olmadığı için ve ben de açık renk istediğim için beyaz ve krem rengi yaptık. Bu arada Yeşim Tekstil de Mothercaredeki yorgan takımının aynısını cok daha ucuza bulup aldım.

Sevgilerimle

öncelikle aramıza hoşgeldin canım.yorgan takımını nerden , ne kadara aldığını söylersen bizde bakalım bi. hepimiz alcaz nasıl olsa.:dance:

Selam kizlar bende Agustos annesi olacagim ins. Hatta bi ara liste vardi orada vardim ama bi karisikliklar oldu. ben de alisveris yapmak istiyorum ama onumuzdeki 2.5 hafta daha cinsiyetini ogrenemeyecegim o da o zaman gosterirse. catliyorum meraktan. Yine de aldim birkac bisey. ilk oyuncagini aldim :). mavili yesilli bir hirka ve nasil olsa cok lazim oluyor diye 6 tane beyaz ustunde hayvan islemeleri olan body aldim kisa kollu. uzun kollu da alsam mi bilemiyorum gerci. Agustosta giyemezler ama acaba eylul gibi baslarlar mi giymeye uzun kollu body. kac aylik aliyorsunuz kiyafetleri 0-3 ay almak mantiksiz geldi bana ben de 3-6 aylik aldim. Bir de ilk aylar icin su park yatak denilen seyden alayim diyorum, sehir degistirme ihtimalimiz var ocak 2009 gibi. sizce park-yatak idare eder mi 6 ay kadar? yani hic tecrubesi olandan duydunuz mu?

Selam kizlar bende Agustos annesi olacagim ins. Hatta bi ara liste vardi orada vardim ama bi karisikliklar oldu. ben de alisveris yapmak istiyorum ama onumuzdeki 2.5 hafta daha cinsiyetini ogrenemeyecegim o da o zaman gosterirse. catliyorum meraktan. Yine de aldim birkac bisey. ilk oyuncagini aldim :). mavili yesilli bir hirka ve nasil olsa cok lazim oluyor diye 6 tane beyaz ustunde hayvan islemeleri olan body aldim kisa kollu. uzun kollu da alsam mi bilemiyorum gerci. Agustosta giyemezler ama acaba eylul gibi baslarlar mi giymeye uzun kollu body. kac aylik aliyorsunuz kiyafetleri 0-3 ay almak mantiksiz geldi bana ben de 3-6 aylik aldim. Bir de ilk aylar icin su park yatak denilen seyden alayim diyorum, sehir degistirme ihtimalimiz var ocak 2009 gibi. sizce park-yatak idare eder mi 6 ay kadar? yani hic tecrubesi olandan duydunuz mu?

park yatak icin herkes cok kullanisli diyor aslinda bende dusunyorum almayi ama daha erken bakalim belki alirim.
uzun kollu badi almak gerekiyormus yaz olsa bile bebekler dogdugunda usurmus o yuzden uzun kollu giydiriliyormus..

park yatak icin herkes cok kullanisli diyor aslinda bende dusunyorum almayi ama daha erken bakalim belki alirim.
uzun kollu badi almak gerekiyormus yaz olsa bile bebekler dogdugunda usurmus o yuzden uzun kollu giydiriliyormus..

bana da biz ne giyersek bebek onu giyermis dediler diye gittim kisa kollu aldim. gerci benim ki ins. Agustos sonu geliyor ben en iyisi baska kisa kollu almayayim uzun kollu alayim hep. aldiklarimida birseylerin icine giydirerek degerlendiririm artik.

öncelikle aramıza hoşgeldin canım.yorgan takımını nerden , ne kadara aldığını söylersen bizde bakalım bi. hepimiz alcaz nasıl olsa.:dance:

Yorgan takımını Yeşim Mağazasından aldım, bildiğim kadarı ile Tunalı hilmi caddesinde(Özsür yanı), Kızılay(meşrutiyer caddesi) ve Ümitköyde var. Tabii bunlar Ankara da benim bildiklerim.
Sevgiler

Yorgan takımını Yeşim Mağazasından aldım, bildiğim kadarı ile Tunalı hilmi caddesinde(Özsüt yanı), Kızılay(meşrutiyer caddesi) ve Ümitköyde var. Tabii bunlar Ankara da benim bildiklerim.
Sevgiler

ben henüz hiçbirşey almadım, ama alacağım herşeyi belirledim:)))
bu ayı geçireyim hepsini teker teker alıcam:)
sadece gecen hafta 1 hafta raporluydum o zaman yelek ördüm bebişime:)))

Merhaba kızlar ,
Ben de henüz hiçbirsey almadım. Dışarı cıkınca bebek magazalarındna uzak duruyorum.
6 ayımızı gecırdıkden sonra almayı planlıyorum. Bu benım ıkıncı bebegım olacak ınsallah.İlkinde de coka cele etmemıstım...Ama ılk alınması gerek bez ve hastahane cıkıs takımı oldugunu bılıyorum. :emir_bebek:

X