zinco kullanan anneler

Senin bebek 16 gunluk mu hemenn dr basvur benim yaxdiklarim 3 4 aylik bebekler icindi
Evet 16 günlük bebeğim aşırı sancı çekiyor yapana kadar ama sonunda ağlaya ağlaya yapıo bide bili soracam normalde 5-6 defa kaka yapıodu artık 3-4 defa yapıo normalmi

27 gunluk Bebesime dun bu saatte 3 damla verdim hala baygin yatiyo yavrucak. Gazi sancisi kesildi sukur biraz sersem o kadar ..

Merhaba hanımlar ben zinco damlayı kullanıyorum ve çok memnunum fiyatı ise şuan 17 buçuk tl üstelikte günde 3 defa 5 er damla vermeniz gerekiyor metsilde kullandım da zinco daha çok işe yarıyor

kızlar zinkoyu dün aldım..tamamen bitkisel içerikli diyor ama prospektüsü okuyunca koruyucu madde içerdiğini gördüm..sitesinde hiç yazmamışlar zincoyu üreten firma koruyucu maddeyi içindekiler kısmına..bugün 3 damla kullandım bebeğe..uyutuyo sürekli..normalmi bu...emiyo geri uyuyo..devam ediymmi..ne dersiniz..
Kızlar iyi akşamlar kızlar bn yeni doğum yaptım kızım bir aylık oldu ve iki gündür gaz sancısı var durmuyo bu zinco gaz damlası varmış alsam iyi gelir mi bebeğe kızım durmuyor napmam lazım yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

Merhaba
metsil ve nurse harvey's ilaçları kullanım dozlarını nasıl yapıyorsunuz acaba? Ayrı ayrı yazar mısınız?🙏😇

Benim 3 aylik 1 oglum var adi kuzey Bartu ilk zamanlar kakasini duzenli ve sık yapiyodu artik benim destegim olmadan yapamiyo bende ya sabunla yada fitille yaptiriyodum bugun bi arkadadim zinco yu dene dedi ve kullandim sadece 1 kere verdim ve kendi kakasini destek almadan yapti 2 gun arayla vericem

Merhaba
Dozları nasıl veriyorsunuz ?

X