göğüs hassasiyeti kesin olur mu?

cocostar

azimli,sabırlı,kararlı
Kayıtlı Üye
10 Mart 2008
3.081
83
kızlar bir sorum olacak hamile olunca hemen göğüs hassasiyeti başlıyor mu ya da ne kadar süre sonra başlıyor? ve bir sorum daha var hamile kalan herkeste göğüs hassasiyeti oluşur mu? bu durumu yaşamayan ama hamile olan var mı?

kızlar çok merak ediyorum adetime birkaç gün var birçok arkadaşımdan göğüs hassasiyeti oluştuğunu duydum. acaba bu durum olmadan hamile kalan oluyor mu?

Benimde Adetime 7 Gün Var Ve Hiç Göğüslerim Acimiyor.. Sadece Arada Değişik Bölgelerine Iğne Batmasi Gibi Sanci Gibi Bi Ağri Giriyor O Kadar Başkada Hiç Bişey Yok. Belim Ve Karnimda Garip Ağrilar Var... O Kadar. Ama Göğüs Ağrisi Hissetmeden Hamiş Olduğunu öğrenenler Varmiş Belirtiler Kişiye Göre Değişiyormuş Canim. Inşallah Hamileyizdir Hepimizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz.........

Benimde Adetime 7 Gün Var Ve Hiç Göğüslerim Acimiyor.. Sadece Arada Değişik Bölgelerine Iğne Batmasi Gibi Sanci Gibi Bi Ağri Giriyor O Kadar Başkada Hiç Bişey Yok. Belim Ve Karnimda Garip Ağrilar Var... O Kadar. Ama Göğüs Ağrisi Hissetmeden Hamiş Olduğunu öğrenenler Varmiş Belirtiler Kişiye Göre Değişiyormuş Canim. Inşallah Hamileyizdir Hepimizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz.........

canım çok teşekkür ederim açıkçası benim de bazen iğne batması tarzında şeylerim oluyor ama üşütmüş de olabilirim emin olamıyorum. umarım canım hepimiz beklediğimize hayırlısıyla kavuşuruz.

valla benimde göğüslerim şuan inanılmaz ağrıyo
işin garip yani ben regl olmadan bir hafta öncedende aynı ağrı başlıyoo
hamilemiyim değilmiyim bilmiyorum

valla benimde göğüslerim şuan inanılmaz ağrıyo
işin garip yani ben regl olmadan bir hafta öncedende aynı ağrı başlıyoo
hamilemiyim değilmiyim bilmiyorum

arkadaşım bu çelişkiler işte bizi böyle sıkıntıda bırakıyor. insan meraklanıyor acaba hamile miyim diye. aslında düşünmemek lazım ama olmuyor bazen ...

arkadaşlar size şunu söyleyebilrimki eğer hamile kalırsanız göğüs uçlarıı ilişkiden 2 -3 gün sonra müthiş acımaya başlıyor.. yani adet dönemine yakın olan gibi diil. erken başlıyor acımaya.. hemde değişik oluyor bu acıma.. sadece uçlarda başlıyor.. sonrada büyümeye ve sızlamaya başlıyor beta hcg nin etkisiyle.. ben ilk ondan şüphelenmiştim dış gebelik geçiridğimde 3 ay önce.. adetime 15 gün kala başladı göğüs uçalrım acımaya.. acaba dedim ve gerçektnede vardı ama işte maeslef dış oldu:KK43: o bence çok büyük bir belirti..

arkadaşlar size şunu söyleyebilrimki eğer hamile kalırsanız göğüs uçlarıı ilişkiden 2 -3 gün sonra müthiş acımaya başlıyor.. yani adet dönemine yakın olan gibi diil. erken başlıyor acımaya.. hemde değişik oluyor bu acıma.. sadece uçlarda başlıyor.. sonrada büyümeye ve sızlamaya başlıyor beta hcg nin etkisiyle.. ben ilk ondan şüphelenmiştim dış gebelik geçiridğimde 3 ay önce.. adetime 15 gün kala başladı göğüs uçalrım acımaya.. acaba dedim ve gerçektnede vardı ama işte maeslef dış oldu:KK43: o bence çok büyük bir belirti..

armağanım bende böyle bir belirti yok yani göğüs ağrısı. o halde hamile değil miyim benkafamçokkarıştı umarım bu kez şaşırtır beni:uhm:

canım bende hamilelik belirtilerinden hiç birisi olmadı. göğüslerimde hassaslaşmadı karnımda ağrımadı hiç bi belirti yoktu sadece adetim gecikti o kadar. inşallah sendede hamilelik çıkar canım

canım bende hamilelik belirtilerinden hiç birisi olmadı. göğüslerimde hassaslaşmadı karnımda ağrımadı hiç bi belirti yoktu sadece adetim gecikti o kadar. inşallah sendede hamilelik çıkar canım

sağol bitanem iyi dileklerin için umarım hepimiz isteğimize kavuşuruz

Benim adet öncesi olan ağrıdan daha çak ağrımıştı dokunmadan bile sızlıyordu.. bide göğsümdeki damarlar belirginleşmişti.daha önekilerden ferklı olduğunu anlamıştım.umarım hamişşindir canım.:teytey:

Son düzenleme:
Bende hiçbir belirti yoktu.. Hamile olmayı beklediğim diğer aylarda daha çok belirti yaşıyordum.sanırım belirtiler birazda psikolojik.Hamile kaldığım ay.. Hiç aklımda bebişin geldiği yoktu.. Sadece bacaklarım çok fazla ağrıyordu.. Hatta adetim geciktiğinde stresten geciktiğini düşünüp dr a gidecektim.. Ama dr a gitmeden bir test yapayım dedim.Ve hamiş dim..

İnşallahh bebişin gelmiş ve içinde tutunmaya çalışıyordur...
Allah isteyen herkese bu duyguyu yaşatsın inşallahh
a.s.

arkadaşlar merhaba.ben de yarın micro sonucumu öğrencem hayırlısıyla.çok heyecanlıyım.ama bende de hiç belirti yok.ne karın ne bel ağrısı.ne göğüslerde hassasiyet.hiçbiri yok.midem de bulanmıyor.yarın 12.günüm.herkeste ben de olmayan belirtilerden var.bu beni düşündürüyor.

armağanım bende böyle bir belirti yok yani göğüs ağrısı. o halde hamile değil miyim benkafamçokkarıştı umarım bu kez şaşırtır beni:uhm:

canım bilemiyorumkii.. bazı arkadaşlarımda var onlar hiç anlamaışlar.. belki herkesde olmuyordur.. inş vardır canım.. yoksada üzülme...önümüzde ay çokkkkkkkkkkkkkk:))sırnaşık şey

bende hiç gögüs hassasiyeti olmadı.Hatta normal zamanımda daha fazla olurdu ama hamileyken gariptir ki hiç olmadı

ben hamile kaldığımda yemek isteğim fazla oldu gece bile kalkıp yataktan yiyordum çok istahlıdım ve 7 aydan sonra göğüslerım şişmeye başaladı.

Benim diğer adet öncesi olan ağrıdan daha çak ağrıyodu. bide göğsümdeki damarlar belirginleşmişti.daha önekilerden ferklı olduğunu anlamıştım.umarım hamişşindir canım.:teytey:

sağol bitanem ben de öyle istiyorum ama hiç göğüs hassasiyeti felan yok hayırlısı artık

arkadaşlar merhaba.ben de yarın micro sonucumu öğrencem hayırlısıyla.çok heyecanlıyım.ama bende de hiç belirti yok.ne karın ne bel ağrısı.ne göğüslerde hassasiyet.hiçbiri yok.midem de bulanmıyor.yarın 12.günüm.herkeste ben de olmayan belirtilerden var.bu beni düşündürüyor.

niko bende de belirti yok canım sadece adetim 2 gün gecikti o kadar.

bende de hala belirti yok ama ateşim 36.7 de sabitlendi adetime de 6 gün var. sadece karnım ağrıyor... halada çalışıyorum yav :))

X