kaç kilo verdiniz

elma xsxekeri

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2007
563
4
43
doğum yapan nisan annecikleri şimdiye kadar aldıklarımızı saydık şimdi sıra geldi vermeye doğumdan sonra hiç tartıldınızmı ben bugün 12 günlük anne oldum 52buçukla hamile kaldım 63buçukla doğuma girdim şimdi tartıldım 59 kiloyum yani ööle doğumdan sonra çok kilo falan gitmedi benden bakalım kırkımız çıkınca ne olacak sizler kaç kiloverdiniz biliyomusunuz

oh ne guzel yaa dogurdun birde kilo telasina basladin biz hala bekliyoruz :))

canim senin normal dogummu olmustu? bu arada oglusun nasil?

oh ne guzel yaa dogurdun birde kilo telasina basladin biz hala bekliyoruz :))

canim senin normal dogummu olmustu? bu arada oglusun nasil?

oğlum ii teyzesi büyümeye çalışıyo işte bugün göbeğimizde düştü biraz daha rahatladık.. doğum sezeryanla oldu aslında bilirsin belk normal çok istedim ama kısmet olmadı tansiyon probleminden dolayı apar topar aldılar bebeğimi çok erken olduğu için normal doğum mümkün değildi zamanınıda bekleyemedik çünkü tansiyondan dolayı bebeğim karnımda beslenemedi son zamanlarda hiç kilo almadı kısmet böyleymiş hadi bakalım sıra sende doğum haberini sabırsızlıkla bekliyorum

canim allah boyle takdir etmis diyoruz artik napalim bekliyoruz. masallah gobeginiz de dusmus ay ben o gunleri gorebilecekmiyim ne dersin. biizmki soz dinliyor ama illa bu kadar da soz dinlemese ne olur sanki:))

valla persembeye kadar beklicez yoksa suni sanci vercekelr sanirim aslinda 1 hafta daha bekle dedi ama ben dayanamiyorum artik sinirlerim bozuldu iyicene

ooo sayfa değişince ne yazılar çıkmış derinden bu konuyu açtığımı tamamen unutmuşum o zamanlar kiloyu düşünebiliyomuşum şimdi hiç umrumda bile değil belki hepsini verdiğim için sizler ne durumdasınız kızlar

canım bende martta doğum yaptım ben aldığımı verdim baktım veriyormu bir 9 kilo daha verdim
ve devam ediyorum vermeye son 1ay hariç aynı yerimde sayıyorum malesef
benim 3 mart senin tarih ne canım

ben 65 kilo ile doğum yaptım şuan 51 kiloyum kilo vermek istemiyorum ama biraz göbeğim var onun yok olmasını istiyorum ama hiiç te bişey yapmıyorum bu yüzden herşey kendi doğallığında gidiyor işte...

ben 2008 13 martta doğum yaptım kızlar hamileliğe 50 kilo ile başladım 70kg ile doğuma gittim doğumda 9 kilom gitti eve 61 ile geldim ve 2 ay içinde bu 10 kiloda gitti anlıcanız şimi gene 51 kiloyum keşke vermeseydim diyorum bana cok yakışmıştı kilo troit bezlerim hızlı çalıştığı için zaten zor kilo alan biriyim.oyy oyy bende kilo almak için uğrasıyorum ..

ben 51 ile başlamıştım 74 ile dogum yapmıştım şubatta
şimdi 52 kiloyum azcık kalsın istiyodum ama hızla eriyorum malesefff

27 mayısta doğum yaptım.74 le doğuma gittim.16 kilo verdim şimdiye kadar.şuan 58 kiloyum ve 5 kilo fazlam var.yani 53 eski halimdi.

benimde 4 kilo fazlam var sporda yapıyorum artık gitsin şu kilolar:Saruboceq::Saruboceq:

X