Mide bulantısı ve sea band

A

aregon

Ziyaretçi
Arkadaşlar bir kaç forumda mide bulantısı için sea band denilen bileğe takılan bantın çok işe yaradığını okudum, hamişler, aranızda bu bantı kullanıp mide bulantılarında azalma yaşayananız oldu mu?, Bir kaç kişi işe yarıyor dese hemen alacağım yaa, bulantılar beni çok yıpratıyor...

Sea-Band Yetişkin [ Bulantı Önleyici ]

Sea-Band yolculuk, hamilelik, anestezi, kemotrapi ve diğer nedenlerden kaynaklanan bulantı ve kusma şikayetlerine karşı klinik olarak test edilmiş ve onaylanmış bir üründür.

Bilekte bulunan plastik pim Nei Kuan akapunktur basınç noktalarına gelecek şekilde uygulanır.

Herhangi bir ilaç içermez, bu nedenle de bulantı ilaçlarının neden oldukları yan etkilere neden olmaz ve bulantı hissedildiği anda uygulanabilir.

Sea-Band'ın uygulaması son derece kolaydır. Belirtilen esaslara uygun olarak kullanılmasına dikkat edilmelidir. Bulantı şikayeti başlamış ise, Sea-Band takıldıktan maksimum 5 dakika içerisinde etkisini gösterecektir. Çıkarmaksızın aralıksız olarak da kullanılabilir.

Sea-Band özel iplik karışımından örülmedir ve latex içermez. Yumuşak, rahat ve tüm bilek ölçülerine uygundur.

Sea- Band elastikiyetini kaybetmeden 5 yıkamaya kadar (yumuşak) deterjanla ılık suda yıkanabilir.

Tekrar tekrar kullanılabilme özelliğine sahiptir. Elde nazikçe yıkanabilir. Özel saklama koşulu gerektirmez.

Sanırım bu bandı kimse kullanmamış, ben sipariş ettim, umarım mide bulantıma çare olur, faydası olursa gelişmeleri yazarım, sevgiler...

Sanırım bu bandı kimse kullanmamış, ben sipariş ettim, umarım mide bulantıma çare olur, faydası olursa gelişmeleri yazarım, sevgiler...

canım bende merak edip bir kaç forumda okudum. sanırım yarım saat ve 1 saat arasında etki ediyormuş. yabancı forumlardada buldum okudum işe yarar bir ürün sanırım. kullanıpda memnun kalmayan hiç yoktu. bende şimdiden alıp stok yapıcam sırnaşık şey nasılsa bir gün bende hamiş olucam :teytey:

canım bende merak edip bir kaç forumda okudum. sanırım yarım saat ve 1 saat arasında etki ediyormuş. yabancı forumlardada buldum okudum işe yarar bir ürün sanırım. kullanıpda memnun kalmayan hiç yoktu. bende şimdiden alıp stok yapıcam sırnaşık şey nasılsa bir gün bende hamiş olucam :teytey:

Ben bir deneyeyim de işe yararsa söylerim canım, zaten normalde de benim otobüslerde midem bulanır, ne diyeyim umarım en kısa zamanda sen de hamiş olursun ,miden bulanmasın ama, sen rahat geçir hamişliğini...

slm kızlar ben kullandım fakat tamamen kessmiyo azltıyo takmadığım zaman bütün gün çıkarıyorum takınca ise bazen ben memnun kaldım şahsen...

bende kullanıyorum.. tamamen kesmiyor ama buyuk olcude azaltıyor.. tavsıye ederim en azından deneyin.. bende taktıktan 1 gun sonra etki gosterdi.. artık kusmuyorum...

sea band ı bana bir yakın akadaşım tavsiye etti kendisi hamileydi ve ciddi bulantıları varı bu bileklik sayesinde rahat bi dönem geçirdiğini ifade etmişti benim babam kemoterapi ilaçı alıyordu kanser tedavisi gördüğü dönemde 2 yıl boyunca kullandı kullanmaya baladıktan 1 gün sonra hiç yemek yiyemeyen babam sea band sayesinde yemek yemeye ve kilo almaya başladı ve 2 yıl boyunca bulantı ilacı kullanmadık bu evrede bize çok destek oldu bu bileklik benimde reflü rahatızlığım sonucu oluşan bulantılarım öğürelerim oluyordu ve bende kullandım sea band ı arkadaşlar gerçekten işe yarıyor en azından yeni anne adayları ve çocuklar bu ürünü rahatlıkla kullanabilirler kim ilaç kullanmak ve bir ton kimsayal maddeyi vicuduna almakisterki ben artık ilaç içmiyorum teşekkür ederim bu ürünü bize sunan kişilere

kızlar bu bileklik için doktorlar ne diyor peki? ben de alsam mı acaba gerçekten rahatlatıyosa denemekte fayda var aslında.

merhaba benım doktorum bunu onermıstı aldım ve cok memnun kaldım.hiç bir yan etkisi yok bildiğiniz lastik toka gibi sadece damar tarafında bir top gibi plastik var yanı akupunktur etkisi yapıyor..ilaçlı bişy değil yanı..ben çok memnun kaldım kısaca..1 adet almanız yeterli yıkanabiliyor çünkü..

X