nette olmayan benim ördüğüm şal

Hanzadeler

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2007
43
0
bayanlar bu şalda benden,üst ortadan başlanıyor,10zincirle yuvarlak yapıp içine5zincirle direk sonra tıga 2kere dolayıp 4kerede cıkarıyoruz,2adet örümcek yapıp yıne 2kere dolayıp 4kerede çıkarıp 2 adet direk yapıyoruz,yine 2 örümcek,2 direk yapıp dönüyor üst sıraya başlıyoruz,5 zincir yanına direk ve örümcekle devam..

model1sy7uu8.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
bu yıl pırıltılı ipler tavan yaptı bence örmeyen de kalmadı şık olmuş en iyi günlerde kullanın

ellerine sağlık canım çok güzel iyi günlerde kullan

bayanlar bu şalda benden,üst ortadan başlanıyor,10zincirle yuvarlak yapıp içine5zincirle direk sonra tıga 2kere dolayıp 4kerede cıkarıyoruz,2adet örümcek yapıp yıne 2kere dolayıp 4kerede çıkarıp 2 adet direk yapıyoruz,yine 2 örümcek,2 direk yapıp dönüyor üst sıraya başlıyoruz,5 zincir yanına direk ve örümcekle devam..

model1sy7uu8.jpg

lalecim şu şallı yere serip resmini çekip yollasan olurmu olmazmı
hani başlangıç yerini görmüş olurduk
eline saglık güzel olmuş

yine benim ördüğüm şapka modeli,kaskette örüyorum elimde yok örünce eklerim,sipariş çalışıyorum isteyen olursa
alll001pr0.jpg

harıka bı modell ellerıne saglık cok guzel olumus bence bırz daha ayrınlıtı lenarları nasıl cogaldıgını anlatırsan sevınırım

ellerine sağlık canımm çok güzel olmuşş bizim kk hatunlarının elinden gelmeyen yok

çok güzeller emeğine sağlık bide ben anlasaydım bu işlerden kayınvalidem saolsun çıkaramayacağı örnek yok

X