gebelikte sir agda yapmak

LAZ KIZI

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2007
177
0
arkadaslar bu konu hakkında bılgısı olan var mı?

sir agda yapılabılır mı?
sir agda sonrası krem surulebilirmi?

sir ağdadan sonra onun ozel yağı var zaten yağı kullanmazsanız kalan sır ağdalar çıkmaz vücuttan onlar zaten beslıyor ve nemlendırıyor ben kullanıyorum bı zararınıda duymadım

niye yapılmasınki kardeşim benim 9 ay boyunca yaptırdı ben önlemimi aldım lazere gittim genital ve koltuk altını bitirdim hamiş kalırsam rahatım

sir ağda yapılır sadece kremlerden bazıları aloe veralı oluyor aloe vera gebelikte sakıncali sadece yağ sürülmesine izin verin bir de tüy azaltıcı, yatıştırıcı kremler sürdürmeyin. a.s.

Balım rahatmışsın ne güzel.

Kızlar sanki hamilelikte daha mı çabuk çıkıyo bu kıllar ne ???

Ben başımın çaresine kendim bakıyorum.Yazın Adanaya gidersem ağdaya giderim artık.Off ya çok kötü.Bende doğumdan sonra inşallah lazer yaptırcam ilk fırsatta.

hepinize tesekkurler arkadaslar.
valla ben sır agda sonrası surulenkremı kullanmadım korktum onun yerıne nemlendırıcı ıle temızledım.

bıse olmaz yanı dımıCADIARZU

korkma canım teyzem sürekli yaptırıırdı hiç bişeyde olmadı yani düsün 3 cocugu var ama sürülen kreme dikkat et derim ondan bazka zararaı yok zaten ...

Kızlar ben de lazer yaptiran sanslılarddanim. Ama kollarimi dirseklere kadar sir agda ile alıyorum. Yalniz piyasada satilan rolon tipli olanlardan kullanıyorum boylece guzellik salonlarında kutusunda ismi dahi yazmayan garip kremleri surerek kalan sir agdaları cıkarmak zorunda kalmıyorum. Tavsiye ederim cok da basarili...

aslında en guzelı ağda bantları çıktı ya veet in soğuk ağda bantları ben onlarıda kullanıorum ısıtıp bez bulmaya hiç gerek yok aç ve kullan bıraz pahalı ama gerçektende çok rahat

Ben de lazerle bitirmek üzeydim işi araya tüp tedavisi girdi.Bir iki seans kala ara verdim şimdi hamişlik de var.Artık sonra devam edicem.Hem zaten aldığım ilaçlardan dolayı artma da oldu.Olan olsun şimdilik hayırlısıyla doğumdan sonra bakıcam çaresine.

ben evde yapıyorum ve o kremlerin yerinede bebe yağı sürüyorum çokda iyi oluyo:)

bende yarın ağdaya gidicem.5 seans koltukaltı lazere girdim.lazer kesinlikle son değil.çok cansız ve seyrek çıkıyor ama çıkıyor.onca paraya yazık yani sonunda gene ağda yapıyorum.aloe verasız yağların zararı yok demi kızlar ?

canım benim güzellik salonum var ve bircok hamile müşterim var rahatlıkla yapıyoruz ikincisi acı olayı hamilelikte cogunlukta azalıyo allah sabrını veriyo heralde yağ konusuna gelince rahatlıkla kullanabilirsin hiçbişey olmas korkma öptüm seni:KK70:

ya 2010 yılında mesaj yazan yok mu hiç? herkes 2008....ama bu bilgiler çok işime yarıyor..herkese teşekkürler...

bende bugün gidim diyorumm ama ya saqcım başlarsa diyorum agdada

X