Gebelik mi ?

Umutluanne32

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2018
91
32
32
Günaydın arkadaşlar adet olmam gerekiyor olmamadım adet hiç gecikmez asla belim sırtım ağrıyor adet ağrılarım var çok fazla midem bulanıyor tansiyonum düşük kalkamıyorum yataktan bilgisi olan var mı adetim 1 gün geçti hiç böyle olmazdım test yapsam 1 gün gecikme ile çıkar mı bekliyeyim mi

Geç döllenme falan yoksa azda olsa çıkar test yapabilirsiniz inşallah çıkar vardır istiyorsanız çıkmazsa da eğer geç dollenmeyse 3 4 gun sonra tekrarlarını 🙏burdada paylasirmisiniz

Günaydın arkadaşlar adet olmam gerekiyor olmamadım adet hiç gecikmez asla belim sırtım ağrıyor adet ağrılarım var çok fazla midem bulanıyor tansiyonum düşük kalkamıyorum yataktan bilgisi olan var mı adetim 1 gün geçti hiç böyle olmazdım test yapsam 1 gün gecikme ile çıkar mı bekliyeyim mi
Eğer hep duzenliyse aksamıyorsa bence test yap benimde öleydi kızımla oğlumu öle anladm benimde aksamazdı çünkü

Geç döllenme falan yoksa azda olsa çıkar test yapabilirsiniz inşallah çıkar vardır istiyorsanız çıkmazsa da eğer geç dollenmeyse 3 4 gun sonra tekrarlarını 🙏burdada paylasirmisiniz
Canım evde erken gebelik testi yaptım negatif çıktı acaba erken mi davrandım

Kızlar merhaba bugün aşılamanın 11.günü yapıldığı günü saymazsam eğer , cuma günü kan vermiştim beta 0 çıkmıştı . Bugün bi test yapayım dedim testte böyle silik çizgi çıktı adetimi de tam kestiremiyorum pcos var bende 1-2 en fazla 3 gün kalmıştır. Testi ekliyorum böyle silik öğrenen varmı aranız da ?

Eklentiler

• IMG_1342.jpeg
    IMG_1342.jpeg
    55,4 KB · Görüntüleme: 9
  • IMG_1341.jpeg
    IMG_1341.jpeg
    132,5 KB · Görüntüleme: 8
  • IMG_1339.jpeg
    IMG_1339.jpeg
    83,9 KB · Görüntüleme: 8
Kızlar merhaba bugün aşılamanın 11.günü yapıldığı günü saymazsam eğer , cuma günü kan vermiştim beta 0 çıkmıştı . Bugün bi test yapayım dedim testte böyle silik çizgi çıktı adetimi de tam kestiremiyorum pcos var bende 1-2 en fazla 3 gün kalmıştır. Testi ekliyorum böyle silik öğrenen varmı aranız da ?
Silik çizgi görüyorum 2 gun sonra tekrarlayın koyulasma olursa kanda netlestirin gonlunuzdeki olsun

Bazen testler yanıltabilir normal kaset test deneyin isterseniz bide 2 güne bir tekrarlayın 🤰🤱

kızlar pcos regl 12 gün gecikti sat a göre 6+5 ama değerler çok düşük değil mi ?
pazartesi beta : 14,76
çarşamba : 20,36

X