500 Evler afak Hastanesi

bugün defne hanımla ilk muaynemi oldum çok genç ve sepmatik ve çok öenmli çok güleryüzlü bir dr çok sevdim içim ısındı çok açıklayıcı konuşuyor her konuda ben uzun süre sırt üstü yatıp muayne oldum ve kaklınca tansiyonum düştü ve dr odasında bayıldım gözümü açtığımda yüzüme su sürüyo tek eliylede ayğımı havada tutoyordu çok ilgiliydi acilde bi yarım saat yattım sonra yanıma geldi

Merhaba benim doktorum ali bey ve çooook memnunum benim doğumum gece oldu geldi ve çoook ilgiliydi kendisine minnetarımm tavsiye ediyorumm

dr. doğum ve fiyatı ile ilgili bilgi verebilirmisin. benim 2. bedeliğim ve sezeryan olucak 500 Evler Şafak Hast. gitmeyi düşünüyorum ama sezeryan fiyatı konusunda bilgi almak istiyorum

dr. doğum ve fiyatı ile ilgili bilgi verebilirmisin. benim 2. bedeliğim ve sezeryan olucak 500 Evler Şafak Hast. gitmeyi düşünüyorum ama sezeryan fiyatı konusunda bilgi almak istiyorum

selam arkadaşım bende ali beye gidiyorum ilk gebeliğim benim
ban fiyatla ilgili sezeyan olursa 400 epidural istersem 200-300 fark demişti
bi kaç ay önce mecburi sezeryanda bu fiyatlar geçerli tabi
bende ali beyde hiçte epidural sezeryan olan varmı diye merak ediyorum
bu bilgiyi paylaşan olursa çok sevinirim

merhaba ben de ali beye gidiyorum 26.hafta şimdilik memnunum ilgili bir doktor doğum yapan arkaşa sorum normal doğummu epidural mi alibeye epidural yaptıran varmı
şimdiden teşekkür cevaplar için

bende ali beye gitiim kızım 4 yaşında cok memnunum..herkese tavsiye ettim onlarda cok memnun.hasta personeli doğumda aile gibi davranıyor..:teselli:

ben de defne hanıma gidiyorum. ciddi anlamda ilk kadın doum doktorum diyebilirim. korkarak gitmiştim. ama o kadar tatlı dilli bir kadın ki hemen rahatlatıyor insanı. sorduğunuz herşeye cevap veriyor oldukça ilgili

mrblar benim de arkadaşımın eşi o hastanede doğum yaptı defne hanım dedi doktorun adını da...çok memnun kalmışlar öyle anlatıyorlardı...bende daha yeni hamileyim daha ilk kontrollerimize başlıcaz ama çok endişe ediyorum bende defne hanıma gitmeyi düşünüyorum ama acaba çok mu masraflı olur kontrollerde testler falan bilmiyorum...bilgisi olan var mı bu konuda...

Doktor Ali Osman Koyuncuoğlu ile yaşadığım olayı aynen aktarayım gerisi okuyanlara kalmış. Belirtmek isterim ki hamileliğimin en başından 38 hafta 5 güne kadar dr beyde takip edildim ve herşey yolunda giderse normal doğum yapmak istediğimi her fırsatta dile getirdim. Bu süreçte doktor beyden çok memnundum, ancak memnunum demek için daha erkenmiş.

Hamileliğinin 38 hafta 5 günlük iken olağan kontrolüme o zaman ki adı JFK hastanesi (Şimdi Aile hastanesi olmuş) gittim. Kontrol sonucu bana doktor "suyum azalmış, bu da bebeğin anne karnında yaşamasını imkansız hale getiriyormuş, acilen o gün doğumun yapılması gerektiği, normal doğum istersem öncesinde suni sancı verileceğini, duruma göre sezeryanda olabileceğim" söyledi. Eşimle birlikte bunları dinledik. Özellikle "bebeğinizi kaybedebilirsiniz" dediğinde ikimizinde gözleri dolmuştu. Eşime kalsa o an yatışım yapılmalı idi. Önemli olan bebeğime sağlıkla kavuşmak ama doktora o an güvenemedim. Zaten önceki muayenelerde de ben normal doğum dedikçe sanki o sezeryan olasılığı yüksek gibi konuşuyordu. Hastaneye yatmak istemediğimi başka bir uzmana daha muayene olmak istediğimi eşime söylediğim ve Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne gittik. Kadın doğum bölümünde uzman bir doktor hanım muayene etti. Söylediği "suda azalma yok, herşey yolunda, normal doğum istiyorsan bekleyebilirsin, bu süreçte doğum başlamazsa takiplerine devam ederiz en fazla 41 hafta dolana kadar" Bunları söyledikten sonra hocaları riskli gebelikte uzmanlaşmış başka bir doktorun muayene etmesi için beni gönderdi. Perinatoloji (riskli gebeliklerle ilgilenen bir bölümmüş) uzmanı da muayene etti ve bana söylediğim " herşey yolunda normal doğum istiyorsan bekleme süren var"

Özetle Dr. Ali Osman Bey suyun azalmış, bebeği kaybedebiliriz dediği gün iki farklı uzman doktor ise bana herşey yolunda olduğunu söyledi. Neye üzüldüğümü söylemek istiyorum, hamilelikte kontrollerde adı geçen hastaneye doktora toplamda 1500.TL. civarında ödeme yaptım. Sonrası bir hiç... Doğumu tabi ki o hastanede ve doktorda yapmadım. Doktor secimi çok önemli inşallah herkes bebeğine sağlıkla kavuşur. Son olarak tüm bebekler gibi çok güzel bir oğlum var, şimdi dört aylık :))

merhaba arkadaşlar,

bende 500 evler istanbul şafak hastanesinde gülfem hanıma gidiyorum.kendisi iyi ve ilgili bir doktor.normal doğumu tercih eden ve yönlendiren bir doktor.bana daha ilk görüşmemizde cep numarasını vermişti bu bence bir artıydı.aslında hastaneyi beğenmiyorum sistem çok zayıf ...ama hala kararsızım dr için kalmalımı yoksa başka bir yer mi bakmalı..gerçi normal doğum 500 tl imiş,bu fiyata çok şey beklenmemeli mi? bilemiyorum...

Selam güzel anneler yeni anne olacaklar.. Ben 500 evler op dr. Ayşin altın hanıma gitmek istiyorum.. Daha önce sultangazi akutta calısıyodu ama dogumlar 500 evler safaktaydı.. Ben bu dr gitmek istiyorum.. Sgk kı norrmal ve sezeryan fiyatı bilen warmı..
Baka yardımcıolabılırmısınız

X